GONDOLIN.PL
Najlepsze metalowe forum w sieci

Zespoły - AC/DC

All - Wto 25 Kwi, 2006
Temat postu: AC/DC
AC/DC to grupa rockowa założona w Melbourne w 1973 przez Malcolma Younga i jego brata Angusa. AC/DC gra(ło) zajebistego hard rocka/blusa. Zespół miał dwóch wokalistów. Zajebistego Bona Scotta, który niestety zginął przez alkohol;F, a później Briana Johnsona którego nieee lubie.
Kocham bezgranicznie twórczość z Bonem Scottem ;P

LTBR>>HTH>BIB>P, HV, DDDDC>>>>reszta z Johnsonem.

Angel Black - Wto 25 Kwi, 2006

Ile płyt wydali? Dobre to w ogole? :roll:
All - Wto 25 Kwi, 2006

Angel Black napisał/a:

:shock:

:roll:

dobry_człowiek - Wto 25 Kwi, 2006

HV - 10 / 10
DDDDC - 10 / 10
LTBR - 666 / 10
P - 10 / 10
IYWB... - 10 / 10
HTH - 10 / 10
BIB - 10 / 10
FTATR... - 7 / 10
FOTS - 6 / 10
'74J - 10 / 10
FOTW - 5 / 10
WIW - 4 / 10
BUYV - 5 / 10
TRE - 8 / 10
B - 9 / 10
SUL - 7 / 10

Waldo - Wto 25 Kwi, 2006

Angel Black napisał/a:

Angel, młokosie jeden... nie załamuj mnie... :szubienica:

IHT - Wto 25 Kwi, 2006

\m/\m/\m/
Angel Black - Wto 25 Kwi, 2006

:lol: :lol: :lol:

High Voltage to po prostu geniusz. Niesamowita w swojej prostocie...Dynamit po prostu...

Ba! TNT :twisted: :twisted: :twisted:

Kolejne płyty bez większych zmian - REWELACJA!!! Wspaniały Highway To Hell z zadziornym Touch Too Much...Słowami tego się nie da opisać... :D

Ze Johnsonowych słyszałem jedynie BIB (z kolejnym killerem - YSMANL) i Stiff Upper Lip...Cóż, to już nie to samo co z Bonem...

Have a drink on me! Zdrowie Bona!!! :piwo: :D

pokolgep - Wto 25 Kwi, 2006
Temat postu: Re: AC/DC
All napisał/a:
...Zespół miał dwóch wokalistów. Zajebistego Bona Scotta, który niestety zginął przez alkohol;F, a później Briana Johnsona którego nieee lubie...

:shock: :shock: :shock:
A Dave Evans???? Pierwszego singla "Can I Sit Next To You Girl/Rockin' In The Parlour" nagrali z Davem... Świetny vocal!

Bubbi - Wto 25 Kwi, 2006

Kocham ten zespół! Może nie bezgranicznie ale kocham... :twisted:
Vio - Wto 25 Kwi, 2006

Kiedyś strasznie sie nimi jarałem, ale ta muza z czasem nudzi, tzn. grają wiecznie to samo tak samo. Ale czasem posłucham :D

Ulubione płyty:
Highway... - 9/10
The Razors... - 9/10
Fly On... - 8/10
High Voltage - 9/10

Keeper - Wto 25 Kwi, 2006

oczywiście najlepszy krązke to 'Let There Be Rock', zaraz za nim 'Highway To Hell' i 'Back In Black'
Tomek/Edguy - Wto 25 Kwi, 2006

Ja wole okres z Brianem Johnsonem.

Ulubione płyty Back in Black i Ostrze brzytwy - KULT

Uwilbiam ich za rockowy luz!!

pokolgep - Wto 25 Kwi, 2006

dobry_człowiek napisał/a:
HV - 10 / 10
DDDDC - 10 / 10
LTBR - 666 / 10
P - 10 / 10
IYWB... - 10 / 10
HTH - 10 / 10
BIB - 10 / 10
FTATR... - 7 / 10
FOTS - 6 / 10
'74J - 10 / 10
FOTW - 5 / 10
WIW - 4 / 10
BUYV - 5 / 10
TRE - 8 / 10
B - 9 / 10
SUL - 7 / 10

Nie oceniam płyt, bo zbyt emocjonalnie podchodzę do tego zespołu i jego wydawnictw. Jak dla mnie to każda płyta 11/10!
A 12/10 przyznaję bootlegom z rzadkimi kawałkami, strony B singli z australijskiego okresu ich działalności, niepublikowane utwory nagrane podczas sesji nagraniowych... "Carry Me Home", "Down On The Borderline", "Borrowed Time", "Snake Eye", "Let It Loose", "Alright Tonight" - jak zakochałem się bezgranicznie w AC/DC w latach 80tych, trudno było zdobyć te nagrania, dzisiaj to już inna bajka, każdy dzieciak może łatwo to zdobyć.
No i to spełnienie snów - przyjechali do Polski, w końcu można ich było zobaczyć na żywo! 13 sierpień 1991, najszczęśliwszy dzień mojego życia! 4 dni przed przed zdobyciem kolejny raz mistrzostwa świata w Donington!
R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y koncert!

Wildfire - Wto 25 Kwi, 2006

Generalnie od AC/DC zaczęła się moja przygoda z muzyką rockową, tak więc sentyment do dziś pozostał. 15 lat temu byłem ich totalnym maniakiem, na koncert do Chorzowa nie pojechałem, jako 14-to letni wówczas szczyl mogłem sobie o tym tylko pomarzyć. Choć teraz słucham okazyjnie ich płyt, to jednak zawsze z wielkim bagażem wspomnień. KLASYK GATUNKU !!!
dobry_człowiek - Wto 25 Kwi, 2006

pokolgep napisał/a:
HV - 10 / 10
DDDDC - 10 / 10
LTBR - 666 / 10
P - 10 / 10
IYWB... - 10 / 10
HTH - 10 / 10
BIB - 10 / 10
FTATR... - 7 / 10
FOTS - 6 / 10
'74J - 10 / 10
FOTW - 5 / 10
WIW - 4 / 10
BUYV - 5 / 10
TRE - 8 / 10
B - 9 / 10
SUL - 7 / 10

Nie oceniam płyt, bo zbyt emocjonalnie podchodzę do tego zespołu i jego wydawnictw. Jak dla mnie to każda płyta 11/10!
A 12/10 przyznaję bootlegom z rzadkimi kawałkami, strony B singli z australijskiego okresu ich działalności, niepublikowane utwory nagrane podczas sesji nagraniowych... "Carry Me Home", "Down On The Borderline", "Borrowed Time", "Snake Eye", "Let It Loose", "Alright Tonight" - jak zakochałem się bezgranicznie w AC/DC w latach 80tych, trudno było zdobyć te nagrania, dzisiaj to już inna bajka, każdy dzieciak może łatwo to zdobyć.
No i to spełnienie snów - przyjechali do Polski, w końcu można ich było zobaczyć na żywo! 13 sierpień 1991, najszczęśliwszy dzień mojego życia! 4 dni przed przed zdobyciem kolejny raz mistrzostwa świata w Donington!
R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y koncert!

swoją drogą, akurat AC/DC nie mam żadnego CDRa - same oryginalne CDs / vinyle, w tym kilka 12" ;)

tak więc, o czymś to świadczy ;)

S.A Slayer - Wto 25 Kwi, 2006

Kult, kolana, hail dla Bona itd itp etc.... :wink:

Faworyci: HTH, LTBR, TRE, DDDDC, IYWB

Wszstko z faworytów: 667/10 :wink:

Resztą różnie - ale bywało dobrze (początek kariery) i gorzej (tejże środek)...

Ale wszystko z Bonem ma klasę i to jaką - tu jest blues, rock'n'roll, rockabilly i trzy tony energetycznej prostoty :wink:

danko - Wto 25 Kwi, 2006

Zajebista kapel
Ulubiona płyta to TRE z 1990 roku głownie dlatego ze to moja pierwsza wtedy jeszcze kaseta AC/DC . Pamietam ze słuchałem ja przez długi czas nie znając tytułu albumu bo kupel dał mi samą kasete bez okładki. Z Bonem scottem uwielbiam T.N.T. ( zajebisty tytułowy utwór) , DDDDC i High way to hell
No i ciekawi mnie kiedy ruszy nagrywanie nowej płyty

Raul - Wto 25 Kwi, 2006

wciagam po calosci, KVLT
Arek - Sro 26 Kwi, 2006

Kult i żywa legenda.
Angel Black - Sro 26 Kwi, 2006

Arek napisał/a:
Kult i żywa legenda.

Oby jak najdłużej żywa (szkoda tylko, że bez Bona :cry: )

evildead - Sro 26 Kwi, 2006

chyba jedyny zespol "w klimacie" ktory uslyszalem jeszcze w latach 80-tych - i zareagowalem jak Tomek/N 10 lat wczesniej ;) (inny wokalista co prawda ale tez odstraszal ;) )
zatrybilo dopiero pare lat pozniej
ulubione: BIB, FTATR...WSY, TRE (te z sentymentu po prostu, za malolata glownie ich sluchalem), SUL

christopher - Sro 26 Kwi, 2006

do "back in black" lubie. później mnie juz nie interesuje.
jax1982 - Sro 26 Kwi, 2006

generalnie lubie :wink:
pokolgep - Sro 26 Kwi, 2006

swoją drogą, akurat AC/DC nie mam żadnego CDRa - same oryginalne CDs / vinyle, w tym kilka 12" ;)

tak więc, o czymś to świadczy ;)

Przypominam: nie mam nic do Twoich CDRów. Dyskusja dotyczyła nico innej sprawy... Nie wracajmy juz do tego.

Moja miłość do tego bandu rozpoczęła się od momentu, jak mój nieco ode mnie starszy kumpel, zapodał mi "Highway To Hell", "Powerage", "High Voltage"... winyle przywiezione przez jego brata z Anglii, który był (i jest nadal) marynarzem. Kumpel był mocno wkurwiony, gdy dostał te płyty, bo miał nadzieję, że brachol przywiezie mu Beatlesów, Stonesów, a ten się wyrwał z jakimś AC/DC! No ale jak przesłuchał je, poprosił o kolejne tytuły. Miał ich chyba z 10, jaki słuchaliśmy potem razem. Całkiem oszalałem na ich punkcie!
Pamiętam jeszcze, iż w połowie lat 80tych, w sklepiku "1001 drobiazgów" w mojej wichurze, można było kupić wiele naszywek różniastych zespołów, między innymi AC/DC. Byliśmy przekonani z kumplami, że to straszny, ekstremalny METAL jest :lol:

Freezing Torment - Sro 26 Kwi, 2006

Bardzo lubię AC piorun DC, szczególnie płyty Back in Black, Blow Up Your Video i The Razor's Egde. Genialne płyty.
SLAYER - Sro 26 Kwi, 2006

oczywiscie wszystko z bonem 666/10

płyty z brianem 9/10

painkiller - Sro 26 Kwi, 2006

1.LTBR - najlepsza płyta wszechczasów, absolutny geniusz. Krótka i genialna, tak ja lubię. Garaż, brud, blues, alkohol, fajki
2,3. HtH, BiB - dwie różne płyty, ale nie mam pojecia która lepsza. Od wielu lat staram się wybrać tę lepszą wsórd nich i mi to nie wychodzi. Z jednej strony luz HtH (kawałki na tej płycie nawet rwą do tańca) z drugie moc i metal na BiB (i ten piekielny wokal)...
4. Reszta z Bonem skwitowana genialnym If You Want Blood.... Ten koncert tworzy z Unleashed in the East dwie najlepsze koncertów drugiej połowy lat 70 (choć cały czas mam wrażenie że coś pominałem ;) )
5. FTAtR - BiB to to nie jest, ale choćby dla tytułowego warto mieć
6. Reszta z Johnsonem - nie rozgraniczam na Razor's Edge, bo nie uwazam tej płyty za jakąs szczególna. Miała świetnego singla i tyle ;)

the Alchemist - Sro 26 Kwi, 2006

najpierw widziałem teledysk i wyśmiałem "tych kolesi w kulogniotach"

a potem przesłuchiwałem "jakieś" zajebiste nieopisane audio które potem okazało się AC/DC

Vio - Sro 26 Kwi, 2006

the Alchemist napisał/a:
najpierw widziałem teledysk i wyśmiałem "tych kolesi w kulogniotach"

a potem przesłuchiwałem "jakieś" zaebiste nieopisane audio które potem okazało się AC/DC

A coś Ty myślał, że porządni rockmeni będą w garniakach po scenie skakać jak Venom? :roll: LOL

sir_Bols - Sro 26 Kwi, 2006

rewela... uwielbiam tak ac/dc jak i wszystkich nasladowcow typu rhino bucket czy johnny crash...
Kat - Sro 26 Kwi, 2006

Jakoś nigdy nie potrafiłem sie przekonać do muzyki AC/DC. To wszystko było zbyt trzeszczące, nieprzyjemne dla ucha, a przy tym za "rockandrollowe", za wesołe, bez mocy i ciężaru... No nie wiem, nie leży mi...
pokolgep - Sro 26 Kwi, 2006

sir_Bols napisał/a:
...rhino bucket czy johnny crash...

Mistrzostwo świata!
Albo Dirty Looks, AB/CD, szwedzki Bullet, brazylijski Motorocker, laski z Thund Her Struck, Ballbreaker i miliony innych naśladowców ich genialnego stylu.

pokolgep napisał/a:
sir_Bols napisał/a:

Mistrzostwo świata!
Albo Dirty Looks, AB/CD, szwedzki Bullet, brazylijski Motorocker, laski z Thund Her Struck, Ballbreaker i miliony innych naśladowców ich genialnego stylu.

dzieki :) ... wybadam te ktorych nieznam...

Kat napisał/a:
Jakoś nigdy nie potrafiłem sie przekonać do muzyki AC/DC. To wszystko było zbyt trzeszczące, nieprzyjemne dla ucha, a przy tym za "rockandrollowe", za wesołe, bez mocy i ciężaru... No nie wiem, nie leży mi...

chyba ci jaja za mlodu urwalo... ac/dc bez mocy?... giej jakis? przeciez ac/dc to czysta heteroseksualna bomba atomowa...

Strach - Sro 26 Kwi, 2006

sir_Bols napisał/a:
przeciez ac/dc to czysta heteroseksualna bomba atomowa...

Transseksualna. ;)

Strach napisał/a:
sir_Bols napisał/a:
przeciez ac/dc to czysta heteroseksualna bomba atomowa...

Transseksualna. ;)

bluznisz... a bozia patrzy... ;)

Kat - Sro 26 Kwi, 2006

sir_Bols napisał/a:

Kat napisał/a:

chyba ci jaja za mlodu urwalo... ac/dc bez mocy?... giej jakis? przeciez ac/dc to czysta heteroseksualna bomba atomowa...

Hę???? :shock: :?
Gdzieś Ty sie uczył takich tekstów????
Wali mnie, czy to bomba hetero, czy bi, czy cokolwiek sobie jeszcze wymarzysz. Jakoś nie widzę związku, co ma orientacja do zespołu, więc nie wnikam.
Natoamiast prawdą jest, że ten skrzekliwy wokal, nieprzyjemne dla ucha brzmienie gitar i dość proste kompozycje po prostu mnie nie porywają. I właśnie to piszę - bo chyba od tego jest to forum, nie? :wink:

Raul - Sro 26 Kwi, 2006

Kat napisał/a:

hehe :lol: nawet bym na cos takiego nie wpadl :lol:

pokolgep - Czw 27 Kwi, 2006

sir_Bols napisał/a:
pokolgep napisał/a:
sir_Bols napisał/a:

Mistrzostwo świata!

dzieki :) ... wybadam te ktorych nieznam...

A to znasz?
Jackyl - genialna "1", świetna "2", na "Cut The Crap" Brian Johnson śpiewał w kawałku "Locked & Loaded", na koncertach grają kilka numerów ejsów.
The Four Horsemen - "Noboby Said It Was Easy", produced/engineered Rick Rubin/Brendan O'Brien, płyta z 1991.
Szwedzki Trash - "Watch Out", płyta z 1983, garściami czerpią z ejsidisi, wydana 10 lat temu na CD za sprawą Black Mark w ramach serii "Scandinavian Classic Metal".
Koncert pierwszego wokalisty i założyciala AC/DC Dave'a Evansa - "A Hell Of A Night!" zagrany w Melbourne upamiętniający 20 rocznicę śmierci Bona, 8 kawałków ejsów, w tym dwa "własne" Dave'a: "Can I Sit Next To You Girl" i "Rockin' In The Parlour", płyta wydana przez Perris Records w 2002.
:twisted:

sir_Bols - Czw 27 Kwi, 2006

jeszcze nie :D
MyersEvil - Czw 27 Kwi, 2006

uwielbiam - szczególnie okres ze ś.p Bonem na wokalu :)
Nomad - Pon 01 Maj, 2006

Najlepiej lubie płyty

-High Voltage
-Highway to Hell
-Back in Black

A z utworów to :TNT, Long Way to the Top ,Let There Be Rock, Night Prowler, Shoot to Thrill, Hell's Bells, Thunderstruck...

Ogólnie porządny, stary dobry rock, bez kombinowania i popisów technicznych ,ale nie o to tu chodzi, jednak uważam ,że Motorhead jest lepszym zespołem, o ile jest sens porównywać te dwa zespoły.

Kat - Pon 01 Maj, 2006

Nomad napisał/a:
jednak uważam ,że Motorhead jest lepszym zespołem, o ile jest sens porównywać te dwa zespoły.

O niebo lepszym! Ale fakt - chyba nie ma co porównywać. Chociaż... :wink:

Nomad - Pon 01 Maj, 2006

Kat napisał/a:
Nomad napisał/a:
jednak uważam ,że Motorhead jest lepszym zespołem, o ile jest sens porównywać te dwa zespoły.

O niebo lepszym! Ale fakt - chyba nie ma co porównywać. Chociaż... :wink:

no jak by nie było ,to te dwa zespoły chyba najlepiej pasują do słowa Rock'n Roll

Widzewiak - Pon 01 Maj, 2006

Kat napisał/a:

hahahha i co ja mam znów napisać ? myślę dokładnie tak samo... :)

Kat - Pon 01 Maj, 2006

Widzewiak napisał/a:
Kat napisał/a:

hahahha i co ja mam znów napisać ? myślę dokładnie tak samo... :)

No nareszcie ktoś, kto myśli samodzielnie, a nie zgodnie z "wolą tłumu". Przywracasz wiarę w człowieka, Widzu :D :wink:

dobry_człowiek - Pon 01 Maj, 2006

raczej wiarę w potrzebę inwestycji w dziedzinie laryngologii stosowanej ;)
pokolgep - Pon 01 Maj, 2006

Kat napisał/a:
...a przy tym za "rockandrollowe"...

Za dużo rock and rolla w muzyce zespołu rockandrollowego? Pewnie są również zespoły thrashowe, za którymi nie przepadasz z powodu... nadmiaru thrashu? :lol:

jemu chodziło chyba o to, że nie lubi AC/DC, bo panowie nie są smutni i nie cierpią ;)

co zresztą dziwnym mi sie wydaje, bo niektóre numery AC / DC (Let Me Put My Love Into You albo Ride On) nisosą ze sobą taki ładunek emocjonalny, że porównać to można... nie wiem... moze tylko ze smętnym Johnnym Cashem płaczącym nad swoją rozstrojoną gitarą ;)

Kat - Pon 01 Maj, 2006

jemu chodziło chyba o to, że nie lubi AC/DC, bo panowie nie są smutni i nie cierpią ;)

co zresztą dziwnym mi sie wydaje, bo niektóre numery AC / DC (Let Me Put My Love Into You albo Ride On) nisosą ze sobą taki ładunek emocjonalny, że porównać to można... nie wiem... moze tylko ze smętnym Johnnym Cashem płaczącym nad swoją rozstrojoną gitarą ;)

Czy ja kiedykoliwek mówiłem, że mój ulubiony band to Myslowitz? :wink: Natomiast AC/DC to wesołki. Sorry - ale dziecięcy rock w krótkich majteczkach to nie dla mnie :wink:

S.A Slayer - Pon 01 Maj, 2006

Kat napisał/a:

Czy ja kiedykoliwek mówiłem, że mój ulubiony band to Myslowitz? :wink: Natomiast AC/DC to wesołki. Sorry - ale dziecięcy rock w krótkich majteczkach to nie dla mnie :wink:

O stary! Jeśli AC/DC to dziecęcy rok to posłuchaj Rose Tattoo - jak to nie pomoże to nie wiem co :wink:

Kat napisał/a:

nie sądzę, aby dziecko zrozumiało teksty Bona Scotta ;)
żeby je skumać, to trzeba mieć swoje wyruchane, swoje wypite i swoje nabrojone ;)

nie to, co typowe metalowe teksty o smokach i rycerzach.

rzekłem.

Kat - Pon 01 Maj, 2006

Kat napisał/a:

nie sądzę, aby dziecko zrozumiało teksty Bona Scotta ;)
żeby je skumać, to trzeba mieć swoje wyruchane, swoje wypite i swoje nabrojone ;)

nie to, co typowe metalowe teksty o smokach i rycerzach.

rzekłem.

Szczerze? Walą mnie zarówno teksty o smokach, jak i o koksie. Ja tu mówię o muzyce, Kaziu :wink:

Konrad8 - Pon 01 Maj, 2006

uwielbiam płyty z Bonem Scotem w szczególnośći HTH piękna płyta ,okres z Johnsonem uważam juz za znacznie gorszy aczkolwiek równierz lubie. choć z tego okresu nieznam wszystkich płyt ,wogóle musze sobie odświeżyć ich dyskografie bo bardzo dawno niesłuchałem .Swoją drogą pamietam jak ze dwa lata temu trąbili jak to na stadionie śląskim mają być ,chyba już nic z tego niebędzie a szkoda bo to zespół legenda ,który chciałbym zobaczyć an żywo.
Bubbi - Pią 08 Wrz, 2006

Już dawno nic nie wydali... Oni w ogóle jeszcze istnieją? :roll:
Kat - Pią 08 Wrz, 2006

BUBETTO napisał/a:
Już dawno nic nie wydali... Oni w ogóle jeszcze istnieją? :roll:

A co za róznica?

Bubbi - Sob 09 Wrz, 2006

Niby żadna, ale jak brzmi :!:

;-)

SLAYER - Sob 09 Wrz, 2006

wszystko z bonem 666/10
z brianem - back in black - 10/10

reszta 9/10

Widzewiak - Sob 09 Wrz, 2006

Highway To Hell - 8/10
For Those About To Rock - 9/10
Back In Black - 9/10
The Razors Egde - 8/10

reszta mnie nie interesuje...

katar - Sob 09 Wrz, 2006

Widzewiak napisał/a:
Highway To Hell - 8/10
For Those About To Rock - 9/10
Back In Black - 9/10
The Razors Egde - 8/10

reszta mnie nie interesuje...

no i nie dziwota :) ... skoro tak oceniłeś powyższe płyty;
dla mnie szok, żeby Highway oceniać tak samo jak Razors, a już kompletna obraza moralności żeby For Those tak wysoko oceniać, no i niżej od Highway ... no chyba, że to prowokacja :-D

Chyba większośc sie ze mną zgodzi że podstawa 10 / 10 to Highway T H i Back I B. Owszem, Razors ( moim zdaniem lepsze od For Those ) tez stawiam dość wysoko, ale nie jest płytą tak wybitna jak wymienione powyżej. For Those maj jedną zalete niepodważalną - utwór tytułowy, megahit, hymn R'N'R, ale reszta albumu mu nie dorównuje, reszta jest po prostu dobra.

Na koniec - ja stawiam o oczko wyżej od Razors i For Those ... jedynkę USA - High Voltage z 1976 ...

żadna prowokacja - tak mi się podoba i już :)
pokolgep - Sob 09 Wrz, 2006

Widzu, a "Let There Be Rock" pominąłeś celowo, czy zapomniałeś?
Human - Sob 09 Wrz, 2006

no nie wiem jak mógł zapomnieć skoro to najlepsze AC/DC ;)

pokolgep napisał/a:

hmmm... wolę HTH :-)

Kat - Sob 09 Wrz, 2006

Jak to dobrze nie lubić AC/DC - nikt nie atakuje, że coś tam się pominęło.
A Ty, Widzu, teraz się tłumacz, he he... ;-)

Bubbi - Sob 09 Wrz, 2006

Widzewiak napisał/a:
pokolgep napisał/a:

hmmm... wolę HTH :-)

Ja tak samo. HTH to jedyna płyta z Bonem jaką lubię. Generalnie wolę płyty z Brianem...

Bubbi - Sob 09 Wrz, 2006

Kat napisał/a:

Się tak nie ciesz - i tak zawsze możesz dostać wpierdol od dresiarzy :>

BUBETTO napisał/a:

Ja tak samo. HTH to jedyna płyta z Bonem jaką lubię. Generalnie wolę płyty z Brianem...

dokładnie - jeżeli już to Brian..., choć nie pamiętam kiedy ostatnio ich słuchałem...

Kat - Sob 09 Wrz, 2006

BUBETTO napisał/a:
Kat napisał/a:

Się tak nie ciesz - i tak zawsze możesz dostać wpierdol od dresiarzy :>

Hłe hłe hłe...

Human - Sob 09 Wrz, 2006

Johnson > Scott?
o ja pierdole, takiej rewelacji dawno nie słyszałem...

każdy lubi to co lubi
Bubbi - Sob 09 Wrz, 2006

Human napisał/a:
Johnson > Scott?

O ja pierdolę, juz dawno nie widziałem takiego braku zrozumienia słowa pisanego...

Human - Sob 09 Wrz, 2006

BUBETTO napisał/a:
Human napisał/a:
Johnson > Scott?

O ja pierdolę, juz dawno nie widziałem takiego braku zrozumienia słowa pisanego...

odnosiłem się do posta Widzewiaka więc ssaj ;)

All - Sob 09 Wrz, 2006

lol

Plyty z Johnsonem sa asluchalne. Imo.

Bubbi - Sob 09 Wrz, 2006

Human napisał/a:
BUBETTO napisał/a:
Human napisał/a:
Johnson > Scott?

odnosiłem się do posta Widzewiaka więc ssaj ;)

Sam se ssaj ;-)

Widzewiak - Nie 10 Wrz, 2006

All napisał/a:
lol

posłuchaj "Hells Bells" - takiej mocy nie ma żadne utwór ze Scottem

dobry_człowiek - Nie 10 Wrz, 2006

masz źle opisane lekarstwa ;)

dziękuję, nie biorę ;-)
dobry_człowiek - Nie 10 Wrz, 2006

to może powinieneś zacząć ;)

wiedziałem, że to napiszesz :-)
SLAYER - Sro 27 Wrz, 2006

All napisał/a:
lol

są słuchalne..tyle ze nie są takie jak te z bonem :D

RALF - Sro 27 Wrz, 2006

uwielbiam...po prostu uwielbiam płyty z B.Scottem, genialna muzyka.Moje ulubione płyty to Let There be Rock no i oczywiście Highway To Hell z przegenialnym bluesiskiem Night Prowler...a co do płyt z Johnsonem to kiedyś wziąłem je od brata i zrobiłem sobie 2 CDR z moimi ulubionymi kawałkami z Johnsonem na wokalu...i to mi wystarcza
Raf - Sro 27 Wrz, 2006

RALF napisał/a:
uwielbiam...po prostu uwielbiam płyty z B.Scottem, genialna muzyka.Moje ulubione płyty to Let There be Rock no i oczywiście Highway To Hell z przegenialnym bluesiskiem Night Prowler...a co do płyt z Johnsonem to kiedyś wziąłem je od brata i zrobiłem sobie 2 CDR z moimi ulubionymi kawałkami z Johnsonem na wokalu...i to mi wystarcza

co prawda uwielbiam plyty z B.Scottem ale za taką profanacją dawałbym bana ;-)

Nomad - Nie 05 Lis, 2006

Widzewiak napisał/a:
All napisał/a:
lol

posłuchaj "Hells Bells" - takiej mocy nie ma żadne utwór ze Scottem

Dirty Deeds Done Dirt Cheap, porównywalna moc

Właśnie na Back in Black, a sciślej na Highway to Hell AC/DC poszło o jeden krok w strone metalu, oczywiście nigdy nie bylu kapelą heavy-metalową, ale na Back in Black nie jest już to taki blues/rock'n roll jak z Bonem .

Bubbi - Nie 05 Lis, 2006

Nomad napisał/a:
Właśnie na Back in Black, a sciślej na Highway to Hell AC/DC poszło o jeden krok w strone metalu, oczywiście nigdy nie bylu kapelą heavy-metalową, ale na Back in Black nie jest już to taki blues/rock'n roll jak z Bonem .

Ale i tak najbardziej heavy jest chyba "The Razors Edge"...

bishop - Pon 06 Lis, 2006

BUBETTO napisał/a:
Nomad napisał/a:

Ale i tak najbardziej heavy jest chyba "The Razors Edge"...

Fakt, a poza tym Brian jest lepszy od Scota. To ktoś chyba o nim mówił że sie drze jakby go ciężarówka najechała. Ja tam wole te metalowe skrzeki niż pijacko-knajpianą chrype.

dobry_człowiek - Pon 06 Lis, 2006

boszzzzz
Raf - Pon 06 Lis, 2006

Licząc charyzmę głosu, Bon Scott to ekstraklasa wokalistów hard/heavy rockowych, Brian Johnson to siłowe śpiewanie, bez naturalnej finezji, on TYLKO stara się zastępować Scotta, nie dorówna mu niestety nigdy... nawet się z tym pogodził.
Angel Black - Czw 14 Gru, 2006

Raf napisał/a:
Licząc charyzmę głosu, Bon Scott to ekstraklasa wokalistów hard/heavy rockowych, Brian Johnson to siłowe śpiewanie, bez naturalnej finezji, on TYLKO stara się zastępować Scotta, nie dorówna mu niestety nigdy... nawet się z tym pogodził.

Heh, no i dobrze :) Bon był jedyny w swoim rodzaju :) Gadałem po koncercie Acid Mothers Temple z kolesiem z Australii, który miał okazję zobaczyć ich na żywo z Bonem... :( Bon był niesamowicie. Złośliwo-pijacki wokal, jakiego nikt inny nie potrafił z siebie wykrzesać :lol:

Charles Whitman - Czw 14 Gru, 2006

Nie rozumiem takiego lekceważącego podejścia do wokali Briana. Od końca lat 80-tych się zastanawiam czemu nie zdobył (moim zdaniem) należnego mu wśród fanów szacunku.
dobry_człowiek - Czw 14 Gru, 2006

szacunek to on zdobył. i tylko tyle.

Zdobył? Jakim cudem skoro prawie wszyscy psioczą: "To już nie to! Co to za skrzeki?!?" itp.

a co to ma do rzeczy?
co innego szacunek, a co innego uznanie ;)
Brian jest DOBRYM WOKALISTĄ.
i tylko tyle.
ma tego pecha, że zastąpił kogoś, kto był GENIALNY.

Chodzi mi o to, że traktowany jest z takim jakimś lekceważeniem. Dla mnie ZASTĄPIŁ Scotta. Uratował ten zespół po tragicznej śmierci frontmana, którego - zdawało się- zastąpić nie sposób. Pociągnął jego karierę. Robi to już od ponad ćwierć wieku. Kapela nagrywa nadal dla setek tysięcy fanów na całym świecie, gra powalające koncerty, zapełnia stadiony, supportuje ROLLING STONES (z ich inicjatywy), a mimo to wciąż słychać kwękanie.

a jak tu nie marudzić, skoro, poza Back In Black, żadna płyta z Brianem nawet nie zbliża się do poziomu wszystkich ze BS?

Pogodzić się z tym i tyle. Docenić, że wciąż grają i nie popełnili żadnej kaki. Zespół jest nadal wielki. Dają radę w czasach kiedy taka muzyka - mam wrażenie - nie trafia na tak podatny grunt jak 25-30 lat temu. Rozpatrywać (wiem, że to trudne) nowsze krążki nie przez pryzmat starych nagrań, tylko na przykład tego co grają obecnie inni na tym poletku.

ależ ja sie z tym już dawno pogodziłem. po prostu stwierdzam FAKT:

AC / DC z BS - zespół GENIALNY
AC / DC z BJ - raz lepiej, raz gorzej, zawsze na poziomie, ale i zawsze słabiej niż z BS

AC / DC z BJ - raz lepiej, raz gorzej, zawsze na poziomie, ale i zawsze słabiej niż z BS

Ech. ;)

Doceń Johnsona choć za to, że masz jeszcze szansę posłuchać tych klasyków na żywo (wiem, wiem - w skopanych wersjach). ;)

SLAYER - Pią 15 Gru, 2006

Brian nie jest złym wokalistą, imo ac/dc nagrało z nim 2 fantastyczne plyty

Back in black i The razors edge

IHT - Pią 15 Gru, 2006

A IMO tylko jedna fantastyczna ;)
Charles Whitman - Sob 16 Gru, 2006

SLAYER napisał/a:

Ja jeszcze "Ballbreaker" bardzo sobie cenię. Może dlatego, że oprócz zawartości czysto muzycznej jest spory sentyment - to był chyba pierwszy CD jaki kupił sobie mój brat cioteczny i jeden z pierwszych jakie sam miałem przyjemność odtwarzać. Ta książeczka-komiks to był dla mnie niesamowity bajer. ;)

SLAYER - Sob 16 Gru, 2006

Charles Whitman napisał/a:
SLAYER napisał/a:

Ja jeszcze "Ballbreaker" bardzo sobie cenię. Może dlatego, że oprócz zawartości czysto muzycznej jest spory sentyment - to był chyba pierwszy CD jaki kupił sobie mój brat cioteczny i jeden z pierwszych jakie sam miałem przyjemność odtwarzać. Ta książeczka-komiks to był dla mnie niesamowity bajer. ;)

moja pierwsza CD ac/dc to The razor's edge, kumpel mial kiedys na porysowanej plytce, na Thunderstruck przeskakiwała, ale mimo to słuchakismy z zapartym tchem ;]] to było pare lat temu jednak ;]]]

danko - Sob 16 Gru, 2006

Można sie zgodzic choc osobiscie najbardziej lubie The razor edge. Jenak w mojej klasyfikacji płyty Z Brianemprzeplatają sie z tymi z Bonem. Uwazam tez ze wiele zespołów nagrywało klapy po latach sukcesu a Ac DC przynajniem zewsze na poziomie grało moze nie zawsze genialnie
Bubbi - Wto 10 Cze, 2008

SLAYER napisał/a:
moja pierwsza CD ac/dc to The razor's edge

moja też ;-)
najpierw (na jesieni 1990 roku) dorwałem vinyl wydany przez Polskie Nagrania, a jak w maju 1991 byłem n awycieczce w Pradze kupiłem licencyjne wydanie popron'u - mam je do dzisiaj (możemy sobie pomażyć żeby nasze rodzime licencyjne wydania wyglądały w ten sposób)

mopek666 - Wto 10 Cze, 2008

Bubbi napisał/a:
SLAYER napisał/a:
moja pierwsza CD ac/dc to The razor's edge

moja też ;-)

a moja: "Highway to Hell" ;-)

mopek666 - Pią 05 Wrz, 2008

wczoraj w radiowej trójce leciał nowy utwór AC/DC :twisted: czyli szykuje się kolejna płyta :-D utwór brzmi jak stare dobre AC/DC....jesień zapowiada sie pięknie :mrgreen:
katar - Pią 05 Wrz, 2008

mopek666 napisał/a:
wczoraj w radiowej trójce leciał nowy utwór AC/DC :twisted: czyli szykuje się kolejna płyta :-D utwór brzmi jak stare dobre AC/DC....jesień zapowiada sie pięknie :mrgreen:

słyszałem - jadą swoje - i dobrze ! tak trzymać :)

mopek666 - Pią 05 Wrz, 2008

dokładnie :mrgreen:
Aeternus - Pią 05 Wrz, 2008

mopek666 napisał/a:

Przecież każde stare AC/DC brzmi jak nowe AC/DC i odwrotnie ;-) :mrgreen:

Bubbi - Pią 05 Wrz, 2008

tzreba bedzie pewnie kupić :twisted:
mopek666 - Sob 06 Wrz, 2008

no, ba :mrgreen:
mopek666 - Pon 08 Wrz, 2008

"Rock'n'Roll Train" AC/DC - piosenka ;-) dnia w radiowej trójce
mopek666 - Sro 10 Wrz, 2008

a premiera płyty za miesiąc :mrgreen:
comeill - Sro 10 Wrz, 2008

nigdy nie zrozumiem fenomenu tego zespołu ;)
warlock - Sro 10 Wrz, 2008

To zupełnie jak ja Metalliki ;)

warlock napisał/a:
To zupełnie jak ja Metalliki ;)

ale szanować Metallikę musisz! :-D

warlock - Sro 10 Wrz, 2008

Oczywiście jestem w trakcie kompletowania dyskografii na winylach :>

warlock napisał/a:

winyle są do dupy, nie mieszczą się do Ipoda :)

katar - Sro 10 Wrz, 2008

comeill napisał/a:
warlock napisał/a:

winyle są do dupy, nie mieszczą się do Ipoda :)

:rotfl:

gratuluję polotu ... ;-)

IHT - Czw 11 Wrz, 2008

comeill napisał/a:
warlock napisał/a:

winyle są do dupy,

IMO są raczej do gramofonu.

warlock - Czw 11 Wrz, 2008

Jaka dupa, taki użytek ;)
Bubbi - Czw 11 Wrz, 2008

warlock napisał/a:
Jaka dupa, taki użytek ;)

ja to mogę sobie co najwyżej pendrive'a wsadzić :neutral:

Jedni pendrive, inni winyla, takie życie ;)

Btw nie słyszałem nowego kawałka ale jestem piekielnie ciekaw tej płyty :-)
Bubbi - Czw 11 Wrz, 2008

warlock napisał/a:
Btw nie słyszałem nowego kawałka ale jestem piekielnie ciekaw tej płyty :-)

nooo, ciekawe czym TYM RAZEM nas zaskoczą...

Tyle że mój problem polega na tym że AC/DC lubię w zasadzie tylko ze Scottem...
Bubbi - Pią 17 Paź, 2008

mam nową płytę, kupiłem sobie za 49,90 digipaka - na raty :-D
warlock - Pią 17 Paź, 2008

http://muzyka.onet.pl/10174,1845789,newsy.html ;)
mopek666 - Pią 17 Paź, 2008

Bubbi napisał/a:
mam nową płytę, kupiłem sobie za 49,90 digipaka - na raty :-D

co za poświęcenie ;-) godne naśladowania :mrgreen:

slaviron - Pią 17 Paź, 2008

Może mi ktoś wyjaśnić czym różni się tzw deluxe edition, która jest ponad 10zł droższa od podstawowej? :roll:
Bubbi - Pią 17 Paź, 2008

slaviron napisał/a:
Może mi ktoś wyjaśnić czym różni się tzw deluxe edition, która jest ponad 10zł droższa od podstawowej? :roll:

może we wkładce są teksty?
a na serio: nie mam pojęcia - ja kupiłem to co było w MM i nie wiem czy to jest wersja podstawowa czy deluxe ;-)

co do samej muzyki - posłuchałem raz i... niestety jest bardzo przeciętnie :roll:
ewidentny brak hiciorów (czytaj: po przesłuchaniu w pamięci nie pozostaje NIC)
a kilka niezłych riffów, czy ciekawszych momentów jak chociażby "Big Jack" (czyzby to o mnie? :-D ) lub "War Machine" to trochę za mało zeby uznać krążek za udany :neutral:

ale dam temu albumowi jeszcze czas, wszak - jak juz pisałem - to był dopiero pierwszy odsłuch...

katar - Pią 17 Paź, 2008

nie ma to jak samemu człowiek nie posłucha ... ale fakt faktem - słyszałem juz z 2-ch źródeł , że album jest li tylko dobrym rzemiosłem i niczym więcej ... brak czegoś extra, ale i nie ma się do czego specjalnie przyczepić in minus ...

Kurcze, czyżby po tylu latach przerwy nie dali rady dźwignąć ciężaru własnej legendy ?

mopek666 - Pią 17 Paź, 2008

sie czepiacie :neutral:
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

mopek666 napisał/a:
sie czepiacie :neutral:

niestety nie, nie szukam dziury w całym - od początku byłem do tej płyty nastawiony jak najbardziej na TAK :neutral:

Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

katar napisał/a:
czyżby po tylu latach przerwy nie dali rady dźwignąć ciężaru własnej legendy ?

na to wygląda...
tym bardziej dziwi fakt że na płycie jest aż piętnaście numerów
gdyby było 10 - być może album miałby większego kopa
jednak tutaj mniej więcej w połowie płyty słuchacz zaczyna być podirytowany, ponieważ każdy kolejny numer jest w zasadzie do siebie podobny (i byłoby OK - bo w końcu to AC/DC - gdyby te kolejne kawałki były zajebiste, ale tak niestety nie jest)

Widzewiak - Sob 18 Paź, 2008

Bubbi napisał/a:

ewidentny brak hiciorów

She Likes Rock`n`roll i Rock`n`roll Dream - ewidentne hity

Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
Bubbi napisał/a:

ewidentny brak hiciorów

She Likes Rock`n`roll i Rock`n`roll Dream - ewidentne hity

potrafisz je zanucić? ot tak - teraz?

oczywiście - zwłaszcza refreny.
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
oczywiście - zwłaszcza refreny.

No tak - zapomniałem że Wy te plyte znacie od miesiąca
dla Was w zasadzie to już staroć :-D

zobaczymy - za miesiąc to może i ja zmienię zdanie ;-)

My, Wy - cóż za podział ;)
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
My, Wy - cóż za podział ;)

podział prosty i wyraźny - Ci którzy ściągnęli z netu mp3 i Ci którzy cierpliwie czekali na płytę

są jeszcze ONI - Ci którzy będą oceniać bez słuchania ;-)

niech rzuci kamieniem TEN, który jest bez winy...
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
niech rzuci kamieniem TEN, który jest bez winy...

klasyka - odwracanie kota ogonem made by Widzewiak ;-)
albo jak kto woli - atak najlepszą obroną :-D

chwileczkę - rozumiem, że pisze powyższy post osoba, która NIGDY nie ściągnęła ŻADNEJ płyty przez premierą ?
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
chwileczkę - rozumiem, że pisze powyższy post osoba, która NIGDY nie ściągnęła ŻADNEJ płyty przez premierą ?

a czy ja gdziekolwiek tak napisałem?
pokaż mi cytat...
wydawało mi się że rozmawiamy o płycie AC/DC :roll:

czyzbym sie mylił?

ale masz rację - swego czasu sporo ściagałem (zwłaszcza tuz po otrzymaniu stałego dostepu do netu)
jednak bardzo szybko stwierdziłem że jest to bez sensu i od dwóch lat praktycznie nie korzystam z tego typu uciech (w tym roku ściagnąłem może z 5 płyt - nie więcej)

oczywiście, że gadamy o "Black Ice" i jakoś nie zauważyłem, żebym wypierał się tego, że ją zassałem (więc nie rozumiem tekstu o odwracaniu kota ogonem).

Ale walnąłeś taki podział na My, Wy - co mnie zdziwiło w kontekście tego, że sam zasysałeś.

Ale ok - zostawmy to, nie ma sensu się kłócić.

Daj znać za miesiąc, czy możesz zanucić jakiś kawałek z tej płyty ;)

Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:
Daj znać za miesiąc, czy możesz zanucić jakiś kawałek z tej płyty ;)

OK, dam na pewno ;-)

(juz teraz "wchodzi" mi powoli kawałek otwierający płytę :twisted: )

a mnie coraz bardziej podoba się Big Jack :)
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

podobno w warszawskim Saturnie są wersje z różnymi okładkami - moża któraś z nich jest wersją deluxe? :roll:
mopek666 - Sob 18 Paź, 2008

to jeszcze, bubbi, zależy co rozumiesz pod pojęciem "hicior" ;-) a płytka AC/DC "buja" az miło :twisted:
Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

mopek666 napisał/a:
to jeszcze, bubbi, zależy co rozumiesz pod pojęciem "hicior" ;-)

cos co się chce nucic przy goleniu, np. "You Shook Me All Night Long" ;-)

mopek666 - Sob 18 Paź, 2008

tia, racja, ale takie kawałki zdarzaja się nomen omen raz na .....100 ;-) .....
Gniew Topora - Sob 18 Paź, 2008

Bubbi napisał/a:
mopek666 napisał/a:

Przy goleniu lepsze The evil that men do - Ironów :D .

Co do płytki AC/DC to jeszcze nie słyszałem poza Rock'n'Roll Train na youtube - Nie powala.

Bubbi - Sob 18 Paź, 2008

Gniew Topora napisał/a:
Bubbi napisał/a:
mopek666 napisał/a:

Przy goleniu lepsze The evil that men do - Ironów :D .

To jak już jesteśmy w temacie golenia to najbardziej pasuje "The Razor's Edge" :twisted:

Gniew Topora napisał/a:
Co do płytki AC/DC to jeszcze nie słyszałem poza Rock'n'Roll Train na youtube - Nie powala.

No widzisz - a to jeden z lepszych i bardziej "nosnych" numerów na tym albumie :roll:

warlock - Nie 19 Paź, 2008

Zgadza się, jeśli pierwszy kawałek Ci nie podszedł to w zasadzie możesz darować sobie resztę bo między bogiem a prawdą jest tylko gorzej.
Bubbi - Nie 19 Paź, 2008

warlock napisał/a:
Zgadza się, jeśli pierwszy kawałek Ci nie podszedł to w zasadzie możesz darować sobie resztę bo między bogiem a prawdą jest tylko gorzej.

Ale... Jest na tej płycie jeden numer który wywołuje u mnie gęsią skórkę. Mówię o "Rock n Roll Dream" - kawałek mający niesamowity klimat i świetną melodię, kompletnie z innej beczki (czytaj: mało ejsidisiowy) - i może dlatego tak dobry? :roll:

mopek666 - Nie 19 Paź, 2008

i dlatego dobry bo mało "ejsidisowy" :roll: to jakaś sprzeczność jest
Bubbi - Nie 19 Paź, 2008

mopek666 napisał/a:
i dlatego dobry bo mało "ejsidisowy" :roll: to jakaś sprzeczność jest

no też mnie to zdziwło że najlepszy numer na płycie to ten który wykracza poza styl którego zespół trzyma się od ponad 30 lat

sir_Bols - Wto 21 Paź, 2008

Niestety płyta zupełnie mnie nie ruszyła. Przeleciała sobie gdzieś tam w tle i w zasadzie nie mam specjalnej ochoty do niej wracać. W konfrontacji z zeszłorocznym Rose Tattoo nie ma co po niej zbierać.
Bubbi - Wto 21 Paź, 2008

wygląda na to że te wersje limitowane różnią sie tylko kolorem logo na okładce ;-)
(żółty u biały sa o 10 zeta droższe d czerwonego)

Widzewiak - Wto 21 Paź, 2008

kurwa - są lepsi od Maiden, czy Manowar ;)
Bubbi - Wto 21 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:

NIKT nigdy w niczym nie był, nie jest ani nie będzie lepszy od ManOwaR :twisted:

Widzewiak - Wto 21 Paź, 2008

masz rację - jak mogłem posunąć się do takiego BlUźNiErStWa ;-) :twisted:
Crazy Ivan - Wto 21 Paź, 2008

jak sie zawiedliscie na ac/dec to posluchajcie Bullet - Bite The Bullet

przesluchalem... chujowszczyzna. masz racje. nowy ac/dc nie jest taki zly :)

sir_Bols napisał/a:
przesluchalem... chujowszczyzna. masz racje. nowy ac/dc nie jest taki zly :)

bullet tez nie jest zly pod warunkiem ze sluchasz po paru piwach ;)

nieno taka totalna chujowszczyzna to to nie jest. pay the price to nawet niezly numer. problem w tym ze mi skandynawowie starajacy sie rockn'rollowac zawsze brzmia "sterylnie". brakuje tego luzu.

sir_Bols napisał/a:
nieno taka totalna chujowszczyzna to to nie jest. pay the price to nawet niezly numer. problem w tym ze mi skandynawowie starajacy sie rockn'rollowac zawsze brzmia "sterylnie". brakuje tego luzu.

no brakuje brakuje ale nei zmienia to faktu ze do posiadowy przy piwie sie nadaje :D

Voltan - Wto 21 Paź, 2008

z australijskiego rocka to Airbourne rządzi aktualnie ;]
Bubbi - Wto 21 Paź, 2008

Voltan napisał/a:

słuchałem, słuchalne ale bo ja wiem czy rządzi? chociaż przy nowym AC/DC to ma niezłego kopa nawet!

Voltan - Wto 21 Paź, 2008

oczywiście to wszystko kwestia gustu, ale mi bardzo pasuje :)
bardziej niż dziadki od prostowników ;)

Voltan napisał/a:
a tam. do tattsow nikt nie ma startu póki co.
evildead - Wto 21 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:

TSA miało identyczny patent przy Procederze - nawet kolory te same :mrgreen:

slaviron - Sro 22 Paź, 2008

Widzewiak napisał/a:

A ile było wersji Nightwish - Once? :>
Tylko, że nie wyszły w tym samym momencie tylko co jakiś czas. Limited edyszon, speszal edyszon i speszal edyszon limited edyszona. :mrgreen: :shock:

Piccolo - Sro 22 Paź, 2008

sir_Bols napisał/a:
Voltan napisał/a:
a tam. do tattsow nikt nie ma startu póki co.

+1

Verminard - Sro 22 Paź, 2008

Nic nowego nie powiem - nudny ten album... Jestem przy numerze 13. i wszystko już zlało się w jedno.
Bubbi - Sro 22 Paź, 2008

Verminard napisał/a:
Jestem przy numerze 13. i wszystko już zlało się w jedno.

13 akurat najlepszy na płycie jest

Bubbi - Pon 03 Lis, 2008

http://www.nuta.pl/news.h...6&klik=polecamy
sir_Bols - Pon 03 Lis, 2008

Dziwnym nie jest... Napierdalają tym w radiu bez opamiętania. Rzygać się chce.
mopek666 - Pon 03 Lis, 2008

trudno Wam dogodzić: nie grają Ejsów w radio - źle; grają Ejsów w radio tyż źle :roll: ło matko ;-)
Bubbi - Pon 03 Lis, 2008

mopek666 napisał/a:
trudno Wam dogodzić: nie grają Ejsów w radio - źle; grają Ejsów w radio tyż źle :roll: ło matko ;-)

niech grają Ejsów, ale kawałki z tych dobrych płyt ;-)

mopek666 - Pon 03 Lis, 2008

a ta nowa to zła jakaś, czy co ;-)
Bubbi - Pon 03 Lis, 2008

mopek666 napisał/a:

zła nie jest, jest po prostu słaba...

katar - Pon 03 Lis, 2008

Bubbi napisał/a:
mopek666 napisał/a:

bierz wiosło i nagraj lepszą !!!

:> ;-)

Bubbi - Pon 03 Lis, 2008

katar napisał/a:
Bubbi napisał/a:
mopek666 napisał/a:

bierz wiosło i nagraj lepszą !!!

:> ;-)

nie muszę, już to zrobiłem...

mopek666 - Sob 08 Lis, 2008

na 4 na LP3 "Rock'n'Roll Train" a na 2 Metka :twisted:
Widzewiak - Nie 09 Lis, 2008

Mopek - interesują Cię jakieś chujowe listy przebojów ?
Gniew Topora - Nie 09 Lis, 2008

Jeżeli dany utwór nie jest w top 5 jakiejkolwiek listy przebojów to nawet go nie słucham!
mopek666 - Nie 09 Lis, 2008

Widzewiak napisał/a:

generalnie tylko jedna....wlasnie LP3

Gniew Topora - Nie 09 Lis, 2008

mopek666 napisał/a:
Widzewiak napisał/a:

generalnie tylko jedna....wlasnie LP3

Czyli zgadzasz się z tym, że jest chujowa?

mopek666 - Pon 10 Lis, 2008

nie ;-) inne pewnie tak
Bubbi - Czw 13 Lis, 2008

a u mni e własnie z głośników leci "Highway to Hell" - to jest dopiero zajebiaszcza muza!
Gniew Topora - Czw 13 Lis, 2008

Biorąc pod uwagę, że wolę Scotta to masz racje.
mopek666 - Sob 15 Lis, 2008

Bubbi napisał/a:
a u mni e własnie z głośników leci "Highway to Hell" - to jest dopiero zajebiaszcza muza!

zwłaszcza przed 6 rano jak sie jedzie autem we mgle do pracy :twisted: :twisted: :twisted:

SLAYER - Nie 16 Lis, 2008

Bubbi napisał/a:

ta płyta... jest wyjebana w kosmos

Bubbi - Czw 20 Lis, 2008

u mnie w MM w niedzielę "Black Ice" będzie do kupienia za 30 zeta...
mopek666 - Czw 20 Lis, 2008

niedzielna wyprz? ;-)
Bubbi - Czw 27 Lis, 2008

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=492423928

give me your money... please :twisted:

Bubbi - Sro 18 Lut, 2009

http://www.nuta.pl/news.h...3&klik=polecamy

aż dziwne że taki gniot tak wysoko się uplasował...
magia nazwy :roll:

sir_Bols - Sro 18 Lut, 2009

no niby w radiu sporo puszczali... ale z drugiej strony nowe gnr tez ostro lansowali a plyta podobno jest finansowa klapa. chociaz niewiadomo jak to w skali calego swiata wygladalo.
Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

ależ nędzna ta nowa płyta... :?
Widzewiak - Sro 13 Maj, 2009

a mnie się podoba :)
Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

no bo jakiejś tragedii nie ma (w końcu to AC/DC ;-) ) ale wolę każdą dowolną płytę tego zespołu z lat osiemdziesiątych...

ja np.wolę Black Ice od Ballbreaker
evildead - Sro 13 Maj, 2009

Bubbi napisał/a:

ano
przesłuchałem ją ze 3 razy na słuchawkach - i rzadko się zdarza żeby płyta AC/DC męczyła, i prowokowała do skipnięcia na następny numer

Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

Widzewiak napisał/a:
ja np.wolę Black Ice od Ballbreaker

Ballbreaker też nędzne, ale wśród masy średniaków są tam przynajmniej trzy bardzo dobre kawałki (no i wygrywa brzmieniem)

a mnie właśnie brzmienie Ballbreaker odrzuca najbardziej.
sir_Bols - Sro 13 Maj, 2009

Bubbi napisał/a:
o! ktos jeszcze do tej plyty wraca? czy do tej pory niesmak pozostal? ;) . no nie da sie ukryc ze bida z nedza. dobrze ze chociaz tatsi trzymaja poziom i bronia honoru krainy kangurow :)
Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

sir_Bols napisał/a:
ktos jeszcze do tej plyty wraca?

no jaki sobie dzisiaj zrobiłem taki dzień "bidy z nędzą", że niby moze się przekonam do kilku płytek... ;-)

adriann88 - Sro 13 Maj, 2009

a mi się bardzo podoba Black in Ice. Jest cholernie dobra. Każda płyta AC/DC jest taka sama tylko okładką się różnią. Ja dostałem na tej płycie taką muzyke jak oczekiwałem od Ac/DC.
Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

adriann88 napisał/a:
Ja dostałem na tej płycie taką muzyke jak oczekiwałem od Ac/DC.

W takim razie wychodzi na to że ja mam wyższe oczekiwania (przynajmniej jeżeli chodzi o ten zespół ;-) )

Bubbi napisał/a:
W takim razie wychodzi na to że ja mam wyższe oczekiwania (przynajmniej jeżeli chodzi o ten zespół )

łamanie muzycznych barier już za nimi, oni w muzyce zrobili to co mieli zrobić... nie nagraja już takich albumów jak Back In Black, Highway To Hell, Let There Be Rock czy The Razor's Edge. W skali od 1 do 5 Black In Ice zasługuje według mnie na bardzo mocne 4. Jest cholernie mocnym albumem z hardrockowym i hevymetalowym pazurem. Co najważniesze ten zespół ciągle brzmi świeżo na tej płycie:)

Bubbi - Sro 13 Maj, 2009

adriann88 napisał/a:
ten zespół ciągle brzmi świeżo na tej płycie:)

owszem, ale szkoda że tylko w jednym kawałku: "Rock'n'Roll Dream"
w zasadzie to tylko dla tej kompozycji jeszcze się nie pozbyłem "Black Ice"

No dobra... moze jeszcze ze dwa, tzry fajne kawałki by się znalazły, ale już nie tego kalibru co ww.
Poza tym wadą krążka jest długość, 15 utworów to zdecydowanie za dużo (uważam ze gdyby "Black Ice" składała się z 10 wałków to dużo bardziej by mi przypadła do gustu)

Bubbi napisał/a:
Poza tym wadą krążka jest długość, 15 utworów to zdecydowanie za dużo (uważam ze gdyby "Black Ice" składała się z 10 wałków to dużo bardziej by mi przypadła do gustu)

no z tym sie z tobą musze zgodzić, że za dużo tych utworów troszke i 10 utworów by starczyło

sir_Bols - Sro 13 Maj, 2009

w skali 1-5 zasluguje na mocne 2.
Bubbi - Wto 19 Maj, 2009

http://www.nuta.pl/news.h...6&klik=polecamy
oldboy - Wto 19 Maj, 2009

Bubbi napisał/a:
http://www.nuta.pl/news.html?nid=30296&klik=polecamy

Zdziwiony? Nie grają bawarskiej volksmusik to niech spierdalają i nie hałasują. :mrgreen:

mopek666 - Wto 19 Maj, 2009

AC/DC górą :piwo:
Bubbi - Wto 19 Maj, 2009

mopek666 napisał/a:

taaa...

BIJ NIEMCA :!: :twisted: :twisted: :twisted:

mopek666 - Wto 19 Maj, 2009

muzyką zawsze i wszedzie :-D
SLAYER - Wto 19 Maj, 2009

mopek666 napisał/a:

szkoda że Black Ice to taka słaba płyta....ale za 20 zł bym może kupił poprzednia dużo lepsza choć i tak nieco słabsza od wyśmienitego Ballbreaker

SLAYER napisał/a:
wyśmienitego Ballbreaker
ostatnia wyśmienita płyta wyszła w 90, potem najwyżej poprawne.

SLAYER - Wto 19 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
wyśmienitego Ballbreaker

ale ballbreaker jest zajebisty ;]

adriann88 - Wto 19 Maj, 2009

ostania dobra płyta to Blcak Ice, a przed nią to The Razor's Edge. Ballbreaker mocny średniak.

SLAYER napisał/a:
oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
wyśmienitego Ballbreaker

W którym miejscu?

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
wyśmienitego Ballbreaker

W którym miejscu?

Ballbreaker jedna z nasłabszych płyt Ac/Dc moim skromnym zdaniem

Bubbi - Wto 19 Maj, 2009

adriann88 napisał/a:
Ballbreaker jedna z nasłabszych płyt Ac/Dc moim skromnym zdaniem

owszem, ale i tak jest geniuszem w porównaniu do "Black Ice"

hehehe widze, że nasze poglady mocno sie roznią w sprawie Black Ice.. ;-)
Bubbi - Wto 19 Maj, 2009

adriann88 napisał/a:
hehehe widze, że nasze poglady mocno sie roznią w sprawie Black Ice.. ;-)

No cóż... bedziemy obaj jakoś musieli z tym zyć (z tym że ja jestem w o tyle lepszej sytuacji że będę z tym zył trochę krócej :-D )

Widzewiak - Sro 20 Maj, 2009

SLAYER napisał/a:

przecież to słabiuteńka płyta !

Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

Widzewiak napisał/a:
SLAYER napisał/a:

przecież to słabiuteńka płyta !

No ale wiesz... Trotzky, Rick Rubin...

:mrgreen:
slaviron - Sro 20 Maj, 2009

adriann88 napisał/a:
ostania dobra płyta to Blcak Ice, a przed nią to The Razor's Edge. Ballbreaker mocny średniak.

Na takie opinie mam jedno pytanie: Ile płyt AC/DC słyszałeś? (znasz dobrze?) Moim zdaniem 2-3. I domyślam się, że zacząłęś słuchać od najnowszej. :neutral:

mnie też się Black Ice podoba, a znam wszystkie płyty AC/DC ;) . Ale fakt faktem - żadnym wielkim fanem nie jestem, mam 3 CD na półce i raczej więcej mieć nie będę ;)
oldboy - Sro 20 Maj, 2009

Ja również wolę "Black Ice" bardziej niż wszystko co wyszło po "Razor's Edge", aczkolwiek jest deczko za długa. 12 utworów byłoby OK. Na półce mam wszystkie płyty + "Bonfire". Zresztą w 1980 od kasety "High Voltage" w wersji australijskiej zaczęło się słuchanie coraz cięższej muzy.
mopek666 - Sro 20 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
Ja również wolę "Black Ice" bardziej niż wszystko co wyszło po "Razor's Edge"

+1 :peace:

bo to przecież oczywiste, że Black Ice to najlepszy album AC/Dc od czasów znakomitego The Razors Edge.
Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

Widzewiak napisał/a:
znakomitego The Razors Edge.

bez przesady - bardzo przeciętny i nierówny krążek...
owszem - jest kilka ponadczasowych killerów, ale połowa materiału to NUDA

Bubbi napisał/a:
ale połowa materiału to NUDA

[Widzewiak mode on]
Przesadzasz
[Widzewiak mode off]

Przesadzasz :mrgreen:

A nie mówiłem :mrgreen:
Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

Bubbi napisał/a:
bez przesady

Komentujesz swoje komentarze? :shock:
Wiesz jak się nazywa to schorzenie? ;-)

evildead - Sro 20 Maj, 2009

Widzewiak napisał/a:
bo to przecież oczywiste, że Black Ice to najlepszy album AC/Dc od czasów znakomitego The Razors Edge.

Stiff >>> Ballbreaker >>>lata świetlne>>> nowa

Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

evildead napisał/a:
Widzewiak napisał/a:

coś w ten deseń...

To już nawet średniawa "Blow Up Your Video" jest lepsza od "Black Ice"

Pierdolicie :>
Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
Pierdolicie :>

gdybys miał taką sekretarkę jak ja to też byś... :>

Nie chwal się, wrzuć fotkę. :-D
Żeby było jasne , nie Twoją.
Twoją facjatę znamy.

evildead napisał/a:

Black Ice>>>Stiff>>>>>>>>>>>>>>>>>Ballbreaker

I to jest właściwy kierunek
Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
I to jest właściwy kierunek

o ile ktoś lubi dryfować ;-)

fakt - jest to dryfowanie ;)
Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

tylko nie utknijcie na mieliźnie :-D

to nie my - to AC/DC. Na szczęście Black Ice to być może początek powrotu na głębokie wody ;)

Albo koniec kariery.
Lepiej tak , niż tak jak Stonesi.
Podobno na zapleczu trzymają trumny w pogotowiu. :mrgreen:

Bubbi - Sro 20 Maj, 2009

oldboy napisał/a:

adriann88 - Sro 20 Maj, 2009

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

ja to sie wcale nawet nie dziwie im. :-D

W końcu Watts ma koło 70-tki, a w tym wieku każdy dzień może być ostatni. ;-)
Trzeba być gotowym.

sir_Bols - Sro 20 Maj, 2009

Widzewiak napisał/a:
to nie my - to AC/DC. Na szczęście Black Ice to być może początek powrotu na głębokie wody ;)
ja bym powiedzial ze to jest wrecz nur w gleboka wode. ruch zdecydowanie w kierunku dna ;)

dramatyzujesz :mrgreen:

ale tylko trochę ;)

chyba nie troche :mrgreen: :mrgreen:

Panikarz i tyle. :mrgreen:

ależ ja nie panikuję. jakoś specjalnie mnie nie boli poziom tej płyty. swoje już zrobili, mogą zdychać. zresztą jak dla mnie to z całej dyskografii ac/dc można by zrobić taki 2-3 płytowy the best of a resztę zaorać.

sir_Bols napisał/a:
2-3 płytowy the best of

CD 1- Let There Be Rock
CD 2 - Highway Na Hel
CD 3 - Back In Black
Jesteś aby pewien że 3 płytowy wystarczy? Zastanów jeszcze raz i popraw. ;-)

no nie mów że z czystym sumieniem możesz powiedzieć że każdy kawałek z tych płyt to hicior.

Akurat do tych płyt mam bezkrytyczny stosunek i nie odważyłbym się nic wyciąć. Sorry Winnetou. :-D
Olej - Sro 20 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
sir_Bols napisał/a:
2-3 płytowy the best of

CD 1- Let There Be Rock
CD 2 - Highway Na Hel
CD 3 - Back In Black
Jesteś aby pewien że 3 płytowy wystarczy? Zastanów jeszcze raz i popraw. ;-)

no ale nawet jak tak na to patrzysz to na tych plytach zostal by jeszcze sporo miejsca ;)

Bo one krótkie były. :mrgreen:

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:
sir_Bols napisał/a:
2-3 płytowy the best of

CD 1- Let There Be Rock
CD 2 - Highway Na Hel
CD 3 - Back In Black
Jesteś aby pewien że 3 płytowy wystarczy? Zastanów jeszcze raz i popraw.

no ale nawet jak tak na to patrzysz to na tych plytach zostal by jeszcze sporo miejsca

troche kawałków Metallicy i by sie troche zapełniło, nikt by się nie zczaił :mrgreen: :mrgreen:

mopek666 - Czw 21 Maj, 2009

oldboy napisał/a:
Highway Na Hel

+1

jesteś wizjoner, czy co? :lol:

oldboy - Czw 21 Maj, 2009

mopek666 napisał/a:
oldboy napisał/a:
Highway Na Hel

+1

jesteś wizjoner, czy co? :lol:

A co, odpalasz w tym kierunku? :-)

mopek666 - Czw 21 Maj, 2009

niewykluczone, "trójmiasto" a dokładnie to wieję do Gdyni :-D
jesper - Wto 03 Lis, 2009

... w mordę ale ZAJEBIOZA ... wcześniej znałem ten teledysk w innej wersji a tutaj MIAZGA :!:
http://www.youtube.com/watch?v=0upu_DhFK1I

Voltan - Wto 03 Lis, 2009

najlepsze te laseczki dookoła ;)
adriann88 - Wto 03 Lis, 2009

Angus Young \m/ ... dobrze, że mu głowa nie odleciała :mrgreen:
Maruder - Wto 03 Lis, 2009

Imho najlepszy i mój ulubiony numer kangurów w ogóle :) Riff totalnie genialny.
Krwawisz - Wto 03 Lis, 2009

Zgadza sie.

A co do AC/DC to zawsze byl to dla mnie zespol jednej plyty - Back in Black. Nad cala reszta nigdy na dluzej nie zawiesilem ucha. Ile mozna sluchac tego samego ;)

Maruder - Wto 03 Lis, 2009

Nie powiesz mi chyba, że nie słyszysz różnicy między np. TNT a Back in Black? Imho z Johnsonem wyraźnie zmienili styl, o wiele mniej rasowego bluesowania w ich muzyce się pojawiło kosztem hard rocka/heavy metalu. Ja lubię oba oblicza, acz więcej płyt podoba mi się z Bonem Scottem ofkoz.

Widze roznice. Ale niestety mam ten problem, ze wczesniejsze plyty jakos nigdy mnie nie ruszaly, a z kolei, pozniejsze to juz w mniejszym lub wiekszym stopniu powielanie tego samego. Jednym slowem nuda ;)

ja wole okres z Bonem .. każda płyta AC/DC z jego udziałem ma u mnie 10/10 za to z Johnsonem wyszły tylko 3 słuchalne ;-)
Bubbi - Wto 03 Lis, 2009

adriann88 napisał/a:
z Johnsonem wyszły tylko 3 słuchalne ;-)

3 genialne, słuchalne są w zasadzie wszystkie ;-)

Bubbi napisał/a:
3 genialne

Back in black, The Razor's Edge i.....??

Bubbi napisał/a:
słuchalne są w zasadzie wszystkie

prawie wszystkie... nie moge przetrawić do tej pory Blow Up Your Video, Fly on the Wall i Flick of the Switch

Bubbi - Wto 03 Lis, 2009

adriann88 napisał/a:
Bubbi napisał/a:
3 genialne

Back in black, The Razor's Edge i.....??

For Those About to Rock

adriann88 napisał/a:
Bubbi napisał/a:
słuchalne są w zasadzie wszystkie

prawie wszystkie... nie moge przetrawić do tej pory Blow Up Your Video, Fly on the Wall i Flick of the Switch

te trzy i tak są genialne wobec "Black Ice" ;-)

O Black Ice to w ogole szkoda gadac. Jak mam sluchac takiego AC/DC to juz sobie wole zapuscic Airbourne.

Bubbi napisał/a:
For Those About to Rock

geniuszem to tego bym nie nazwał, bo do BIB troche jej brakuje...

a Black Ice IMO to dobra płyta i dużo lepsza od trzech w/w płyt

Krwawisz napisał/a:
O Black Ice to w ogole szkoda gadac.

na tym forum to chyba tylko mi się BI podoba :mrgreen:

Bubbi - Wto 03 Lis, 2009

adriann88 napisał/a:
Krwawisz napisał/a:

że niby na innych forach to była płyta roku? ;-)

jesper - Nie 15 Lis, 2009

http://www.acdcbacktracks...egacy-affiliate|acdcultrastar-banners|acdcbacktracks&utm_medium=legacy-affiliate&utm_source=acdcultrastar-banners
oldboy - Nie 15 Lis, 2009

jesper napisał/a:
http://www.acdcbacktracks.com/pages/3999219/?affid=ultrastar&utm_campaign=legacy-affiliate|acdcultrastar-banners|acdcbacktracks&utm_medium=legacy-affiliate&utm_source=acdcultrastar-banners

Only 772 zlotys :twisted:
Kupię wersję zubożoną 2 CD + DVD i też styknie.

katar - Sro 18 Lis, 2009

adriann88 napisał/a:
Krwawisz napisał/a:

ja tez lubię Black Ice ... ale bez jaj - For (...) Rock czy Razor, nie wspominając o większości płyt z lat 70-tych z BIB i HTH na czele są niebotycznie lepsze.

Black Ice słucha sie fajnie bo to pure AC/ DC ... ale zero w tym odkrywczości - i w sumie o to chodzi :)

Bubbi - Sro 18 Lis, 2009

katar napisał/a:
Black Ice słucha sie fajnie

no właśnie nie bardzo... :?
może i pure AC/DC ale takie bez jaj... (wina Ballbreakera? ;-) )

katar napisał/a:
bo to pure AC/ DC ... ale zero w tym odkrywczości

a która płyta AC/DC była odkrywcza? :-D

katar - Sro 18 Lis, 2009

no oczywiście PIERWSZA ... nikt tak dotąd nie grał ... a kolejne były tylko innymi wersjami, z najbardziej dopracowaną w starym składzie Highway ... oraz z pierwszą po zmianie wokalu ( BIB ) jako nieco stylistycznie najbardziej do tej pory oddaloną przy czym oczywiście na plus ...

ALE GENERALNIE AC/DC tak jak Rolling Stones ZAWSZE OD SAMEGO POCZATKU DO KOŃCA SWOICH DYSKOGRAFII są rozpoznawalni przez każdego ...

i w tym siła obu kapel :)

wszyscy ciągle szukają, poszukują, odkrywają .... a ejsi i stąsi znaleźli już za pierwszym razem ... i trzymają sie tego do dziś ! :mrgreen:

Voltan - Sro 18 Lis, 2009

katar napisał/a:
no oczywiście PIERWSZA ... nikt tak dotąd nie grał

nie jestem tego w 100% pewien, ale z tego co dowiedziałem się od osób zorientowanych, to w Australii *wszyscy* tak grali i AC/DC wcale nie było zespołem szczególnie oryginalnym ;)
Nie zrobiliby takiej kariery, gdyby nie przenieśli się do Europy.

katar - Sro 18 Lis, 2009

Voltan napisał/a:
katar napisał/a:
no oczywiście PIERWSZA ... nikt tak dotąd nie grał

nie jestem tego w 100% pewien, ale z tego co dowiedziałem się od osób zorientowanych, to w Australii *wszyscy* tak grali i AC/DC wcale nie było zespołem szczególnie oryginalnym ;)
Nie zrobiliby takiej kariery, gdyby nie przenieśli się do Europy.

nie jestem taki pewien, rzuć jakieś nazwy :>

he, he ... bo Flash and the Pan albo Man At Work ... to inna bajka przeca :-D

Voltan - Sro 18 Lis, 2009

pisząc wszyscy miałem na myśli pubową scenę rockową ;)
ale nazw nie znam - jak mówię, informacje mam z relacji "znawców" wyłącznie i się nie upieram, że tak było rzeczywiście ;)

sir_Bols - Sro 18 Lis, 2009

katar napisał/a:
ALE GENERALNIE AC/DC tak jak Rolling Stones ZAWSZE OD SAMEGO POCZATKU DO KOŃCA SWOICH DYSKOGRAFII są rozpoznawalni przez każdego ...
ac/dc sa czasem rozpoznawalni nawet poza swoja dyskografia :D . jest pare kapel ktore czasem na prawde trudno odroznic od oryginalu. problem z black ice polega na tym ze jest to plyta sporo slabsza niz duza czesc materialu wydanego przez "xserokopie" ac/dc.
Kazz - Sro 18 Lis, 2009

katar napisał/a:
o większości płyt z lat 70-tych z BIB i HTH na czele

Dla ścisłości. Back in black to płyta z lat 80.

Bubbi - Sro 18 Lis, 2009

katar napisał/a:
AC/DC tak jak Rolling Stones ZAWSZE OD SAMEGO POCZATKU DO KOŃCA SWOICH DYSKOGRAFII są rozpoznawalni przez każdego ...

oczywiście, ale to wcale nie znaczy że każda ich płyta jest tak samo dobra... mi sama nazwa nie wystarczy, wolę np posłuchac AIRBOURNE niż "Black Ice"

oldboy - Sro 18 Lis, 2009

Voltan napisał/a:
w Australii *wszyscy* tak grali i AC/DC wcale nie było zespołem szczególnie oryginalnym

Choćby Rose Tattoo, któremu wróżono w latach 80-tych podobną karierę, ale poza 3 ligę nie wyszedł.

oldboy - Sro 18 Lis, 2009

Bubbi napisał/a:
"Black Ice"

Skrócić o kwadrans i będzie lepiej.

katar - Czw 19 Lis, 2009

Kazz napisał/a:
katar napisał/a:
o większości płyt z lat 70-tych z BIB i HTH na czele

Dla ścisłości. Back in black to płyta z lat 80.

te Twoje ścisłości są niezbyt ścisłe :)

rok 1980 jest ostatnim rokiem lat 70-tych :) ... a nie pierwszym lat 80 - tych ...

sorry, ale taka jest brutalna prawda !

Kazz - Czw 19 Lis, 2009

http://en.wikipedia.org/wiki/1980s
katar - Czw 19 Lis, 2009

Kazz napisał/a:
http://en.wikipedia.org/wiki/1980s

a liczba 10 jest piewrszą liczbą drugiej dziesiątki może ?

a liczba 1000 ( tysiąc ) jest pierwszą liczbą drugiego tysiąca ?

bla, bla, bla ... zmień źródło informacji :)

sir_Bols - Czw 19 Lis, 2009

oldboy napisał/a:
Voltan napisał/a:
w Australii *wszyscy* tak grali i AC/DC wcale nie było zespołem szczególnie oryginalnym

Choćby Rose Tattoo, któremu wróżono w latach 80-tych podobną karierę, ale poza 3 ligę nie wyszedł.
pierdolenie. ostatnie plyty tatsow brutalnie miazdza wszystko co wyszlo ostatnio z australii. pain i blood brothers to na prawde kawal pozadnego grania. no chyba ze mowisz o ligach w kategorii sprzedazy plyt, w tej materii sie nie orientuje specjalnie. tak czy inaczej pain/blood brothers>>>>>>>>>>jak oni spiewaja>>>>>>>black ice
Kazz - Czw 19 Lis, 2009

katar napisał/a:
a liczba 10 jest piewrszą liczbą drugiej dziesiątki może ?

a liczba 1000 ( tysiąc ) jest pierwszą liczbą drugiego tysiąca ?

bla, bla, bla ... zmień źródło informacji

To pokaż źródło, z którego Ty korzystasz ?
Jak dla mnie takie oznaczenie jak najbardziej pasuje.

Voltan - Czw 19 Lis, 2009

katar - nie masz racji
o ile stulecia i tysiąclecia rzeczywiście zaczynają się od xxx1 i kończą na xxx0, o tyle mówiąc np "lata osiemdziesiąte" mówi się o latach, w których jest "rok osiemdziesiąty n-ty" czyli 80-89

Olej - Czw 19 Lis, 2009

Voltan napisał/a:
katar - nie masz racji
o ile stulecia i tysiąclecia rzeczywiście zaczynają się od xxx1 i kończą na xxx0, o tyle mówiąc np "lata osiemdziesiąte" mówi się o latach, w których jest "rok osiemdziesiąty n-ty" czyli 80-89

tez tak uwazalem jak katar kiedys, zreszta to dosyc powszechna opinia jest... ale od jakiegos czasu moge zgodzic sie z tym co piszesz, przemowily do mnie kiedys identyczne argumenty ;) zwlaszcza ze kiedys probowalem znalezc cos na potwierdzenie ze 1980 to lata 70te i nie znalazlem

katar - Czw 19 Lis, 2009

Olej napisał/a:
Voltan napisał/a:
katar - nie masz racji

tez tak uwazalem jak katar kiedys, zreszta to dosyc powszechna opinia jest... ale od jakiegos czasu moge zgodzic sie z tym co piszesz, przemowily do mnie kiedys identyczne argumenty ;) zwlaszcza ze kiedys probowalem znalezc cos na potwierdzenie ze 1980 to lata 70te i nie znalazlem

pamiętacie ogólno światowy spór 9 lat temu o to czy rok 2000 jest ostatnim rokiem starego stulecia , a 2001 dopiero pierwszym nowego czy tez już wcześniej bo w sylwka 1999 / 2000 witamy nowe stulecie ( marketing & bussines zarobił na obu datach ).
Dla mnie każda okrągła liczba jest zakończeniem danej dziesiątki, stetki etc ... i tak samo jest z latami w sensie muzy ... ale nie to w sumie tak de facto jest przedmiotem dyskusji. Niech każdy liczy sobie jak chce ... ale ja będę obstawiał przy swoim:

BACK IN BLACK ZESPOŁU AC / DC - TO JEDEN Z TRZECH NAJWAŻNIEJSZYCH ALBUMÓW W DYSKOGRAFII PRZEDMIOTOWEJ KAPELI, DOŚĆ RÓŻNY OD INNYCH PŁYT JAK NA TEN ZESPÓŁ. ALBUM WYDANY W LIPCU 1980 ... JEST DLA MNIE JEDNYM Z ALBUMÓW KOŃCZĄCH POZYTYWNIE LATA SIEDEMDZIESIĄTE ... i idąc na kompromis ... dobrym pomostem z nadchodzącymi latami 80-tymi :)

Parasite - Czw 19 Lis, 2009

Jak 8 dekadę można mylić z latami 70-tymi? ;-)
oldboy - Czw 19 Lis, 2009

Parasite napisał/a:
Jak 8 dekadę można mylić z latami 70-tymi? ;-)

Nie można, 8 dekada XX w i lata 70-te to to samo. :twisted:

Żeby uniknąć nieporozumień :
1 rok p.n.e. >>>narodziny wiadomo kogo - licznik się zeruje>>> 1 rok n.e
XIX wiek zakończył się 31.12.1900 r.
XX wiek - początek 1.1.1901 r.
I dekada - 1901-1910
II dekada - 1911 - 1920
.....
VII dekada - 1961-1970
VIII dekada - 1971 -1980
REZULTAT - katar ma rację :twisted:
Końcówka dekady zawsze kończy się pełną dychą!!!

Tak, ale nie utożsamiałbym n-tej dekady z latami (n-1)dziesiątymi ;-)
Olej - Czw 19 Lis, 2009

no ale 8 dekada <> lata 70te ;)

Olej napisał/a:

Ten Pan ma rację :-D

oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

czyli zgadzasz się, że 8 dekada jest różna od lat 70 :mrgreen:

Voltan - Czw 19 Lis, 2009

Parasite napisał/a:

tak jak ten pan mówi :)

Parasite napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

Dla mnie ten znaczek (<>) oznacza to samo, jeśli źle odczytałem, to ten Pan nie ma racji.
rok 1980 jest ostatnim rokiem 8 dekady czyli niestety lat 70-tych. :-)

Olej - Czw 19 Lis, 2009

oldboy napisał/a:
Parasite napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

Dla mnie ten znaczek (<>) oznacza to samo, jeśli źle odczytałem, to ten Pan nie ma racji.
rok 1980 jest ostatnim rokiem 8 dekady czyli niestety lat 70-tych. :-)

zle odczytales ;)

Mówi się trudno, jakoś to przeżyję. :-)

Żeby już nie offtopować napiszę, że najlepszym krążkiem AC/DC z lat 80-tych jest Back In Black ;-)

Parasite napisał/a:
Żeby już nie offtopować napiszę, że najlepszym krążkiem AC/DC z lat 80-tych jest Back In Black ;-)

Pełna zgoda :-) również jeśli chodzi o lata 70-te,90-te i pozostałe.

katar - Czw 19 Lis, 2009

oldboy napisał/a:
Parasite napisał/a:

Pełna zgoda :-) również jeśli chodzi o lata 70-te,90-te i pozostałe.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Kazz - Pią 20 Lis, 2009

Voltan napisał/a:
Parasite napisał/a:

tak jak ten pan mówi :)

Też właśnie tak uważam.

Btw. ;)
Wolę płyty ze Scottem, jak i jego wokal.

oldboy - Pią 20 Lis, 2009

Kazz napisał/a:

Bo słuchając Bona masz wrażenie ,że opowiada historię swojego życia. Natomiast Johnson jest tylko odtwórcą tekstów, nie ma tego ognia który miał poprzednik.

katar - Pią 20 Lis, 2009

oldboy napisał/a:
Kazz napisał/a:

Bo słuchając Bona masz wrażenie ,że opowiada historię swojego życia. Natomiast Johnson jest tylko odtwórcą tekstów, nie ma tego ognia który miał poprzednik.

... bez przesady, ale cos w tym jest. Bon miał w ogóle wyższą tonację i był bardziej "nieobliczalny" warsztatowo. Także na scenie prezentował się zupełnie inaczej, bardziej "zawadiacko" :)

Jednak znam wielu takich, którzy znają AC/DC tylko z kilku zaledwie kawałków i w ogóle nie wiedzą, nie zauważają, nie "chwycili" zmiany WOKALU na pewnym etapie w historii zespołu :) )

adriann88 - Pią 20 Lis, 2009

katar napisał/a:
Jednak znam wielu takich, którzy znają AC/DC tylko z kilku zaledwie kawałków i w ogóle nie wiedzą, nie zauważają, nie "chwycili" zmiany WOKALU na pewnym etapie w historii zespołu

ja tak miałem jak zaczynałem słuchać hard rocka, metalu itp... w ogóle nie zaczaiłem, że od BiB zmienił się wokal. Dopiero ojciec mi powiedział, że jest inny wokalista.

... teraz jak sobie pomyśle, że tak kiedyś myślałem to sam w to kurwa nie wierze :rotfl: :rotfl:

oldboy - Pią 20 Lis, 2009

Starzy się do czegoś jednak przydają. :mrgreen:
adriann88 - Pią 20 Lis, 2009

no a przez następne pół roku się śmiał ze mnie :mrgreen: :mrgreen:
Bubbi - Pią 20 Lis, 2009

adriann88 napisał/a:
no a przez następne pół roku się śmiał ze mnie :mrgreen: :mrgreen:

nie ma to jak potrafić dowartościować dziecko ;-)

sir_Bols - Sro 06 Sty, 2010

nie wiem czy ktoś już o tym gdzieś pisał, w każdym razie jakby ktoś nie wiedział: http://muzyka.onet.pl/0,2106110,newsy.html

kurde 310 bilet w sektorze przy scenie...

oldboy - Sro 06 Sty, 2010

sir_Bols napisał/a:
nie wiem czy ktoś już o tym gdzieś pisał, w każdym razie jakby ktoś nie wiedział: http://muzyka.onet.pl/0,2106110,newsy.html

kurde 310 bilet w sektorze przy scenie...

Nie marudź, inni muszą jeszcze dopłacić ca 200 zł za PKP + ? żarcie + ? piwo.
To jest dopiero ból, wychodzi że bilet w tej całej eskapadzie jest najtańszy. :twisted:

sir_Bols - Sro 06 Sty, 2010

no tak bo ja w wawie jestem taka znana osobistością, że piwo dostaję za darmola ;) . no ale faktycznie, jest trochę prawdy w tym co mówisz, niektórzy mają gorzej :)

Właśnie zaczynam się zastanawiać nad wynajęciem busa. Tylko muszę się rozeznać w kosztach.
Olej - Sro 06 Sty, 2010

jak cos to let me know :mrgreen:

Masz to jak w banku.
Jutro będę miał namiary na firmę. Z grubsza będę wiedział za ile i ile osób musi być,żeby się opłacało. Z poprzedniego nieudanego wyjazdu wiem,że oscyluje to w okolicach 15-18 osób i kosztuje pomiędzy 60 a 100 zł (zależnie od liczby chętnych).
Jeśli nic się nie zmieniło, to trzeba się liczyć z taką kwotą.
PKP w obie strony - 200 zeta i pociąg powrotny o 6:00. :twisted:

Olej - Sro 06 Sty, 2010

jesli bede skazany na pkp to kimam u znajomych, biore drugi dzien urlopu i wracam ok 9-10 ;)
nie bawia mnie juz akcje z pociagami powrotnymi o 6.00 ;)

biore jeszcze pod uwage opcje z samochodem, w dwie strony to pewnie bedzie 40-pare litrow ropy, czyli mniej niz 200zl, ale bycie kierowca to nie jest najsczesliwsza fucha przy takiej wyprawie ;)

Olej napisał/a:
bycie kierowca to nie jest najsczesliwsza fucha przy takiej wyprawie

Weź pod uwagę samo zmęczenie i wystarczy,żeby nie chcieć takiego scenariusza.
Dlatego rozglądam się za woźnicą i furmanką.
Zawiezie, po koncercie odbierze i przed snem można bezkarnie browara wypić. :-)

Olej - Sro 06 Sty, 2010

no wiem, zdarzalo mi sie z konina do wawy tego samego dnia w dwie strony jechac i najprzyjemniejsze to nie bylo, ale jest do kogo gebe otworzyc to zmeczenie sie tak nie daje we znaki... no ale niemoznosc wypicia browarka tez nie zacheca ;)

Jutro wieczorem będę mądrzejszy. Wywieszę ogłoszenie albo puszczę priva.
Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Jakby co to też daj mi znać Pawle. Wychodzi, że już 3 forumowiczów chce jechać z Poznania ;)

Oldboy, sprawdzałeś może agencję avokado ?

Olej - Sro 06 Sty, 2010

a tak z innej beczki to bilety tansze niz myslalem, i dzieki temu ze wzialem pod uwage plotki o mozliwym przyjezdzie ac/dc kupujac tanszy bilet na sonisphere, sklaniam sie ku kopsnieciu sie na bilet pod scene :mrgreen:
Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Sądziłeś, że będzie więcej niż 310 zł ;) ?

Olej napisał/a:
a tak z innej beczki to bilety tansze niz myslalem, i dzieki temu ze wzialem pod uwage plotki o mozliwym przyjezdzie ac/dc kupujac tanszy bilet na sonisphere, sklaniam sie ku kopsnieciu sie na bilet pod scene :mrgreen:

Ja łyknę tańszy. Na Scorpionsach też tak zrobiłem i było git. A uszy po koncercie napierdały tak samo. :mrgreen:
Jak się wyjazd zamknie w 300 zł, to będzie OK.

Kazz napisał/a:
Jakby co to też daj mi znać Pawle. Wychodzi, że już 3 forumowiczów chce jechać z Poznania ;)

Oldboy, sprawdzałeś może agencję avokado ?

Nie, jutro będę miał namiary na firmę przewozową z którą ma kontakt firma mojej żony.
Telefon do nich ma w pracy. Firma Ok, mają prawie nowy busik Mercedesa na około 20 miejsc, więc powinno starczyć. Ja spróbuję namówić ok 5-7 osób, więc jakby co to pół składu by było.

Olej - Sro 06 Sty, 2010

Kazz napisał/a:

obstawialem ceny minimum jak na sonisphere :-)
ale to jeszcze bede rozwazal, bo dodatkowo dojdzie koszt sprawienia sobie przynajmniej wiekszosci plyt na oryginalach przed koncertem ;) a ze na razie liczba oryginalnych plyt ac/dc na polce jest mniejsza niz 1... ;)

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Z tego co pamiętam za autobus na Iron Maiden z Poznania do Wawy i z powrotem zapłaciłem jakieś 50-60zł

Olej napisał/a:
Kazz napisał/a:

ale to jeszcze bede rozwazal, bo dodatkowo dojdzie koszt sprawienia sobie przynajmniej wiekszosci plyt na oryginalach przed koncertem ;) a ze na razie liczba oryginalnych plyt ac/dc na polce jest mniejsza niz 1... ;)

I ja mam Ci załatwić transport na koncert??? :roll: :shock: :> :twisted: ;-)

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Olej napisał/a:
Kazz napisał/a:

Hehe, u mnie z oryginałów to 2 płyty + 2 kasety

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Odlbojku, a ile osób musi się zgłosić żeby bus ruszył w drogę ?
Olej - Sro 06 Sty, 2010

no co, zawsze bodzca brakowalo to teraz mam, podobnie zreszta z megadeth i anthraxem mialem - teraz mnie wzielo na uzupelnianie duuuuzych brakow ;)
no i za mastodon tez sie zabieralem od kilku lat a dopiero teraz sie udalo ;)
odpowiednia motywacja czyni cuda :mrgreen:

Kazz napisał/a:
Olej napisał/a:
Kazz napisał/a:

Full dyskografia + Bonfire+Backtracks
Wszystko w starych wydaniach (oczywiście pierwszych :> )
Mów mi Pan. ;-)

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Ja nie jestem snobem i nie potrzebuję pierwszych wydań ;)

Oldboy, a na wielką czwórkę też się szykujesz ;) ?

Olej - Sro 06 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Kazz napisał/a:
Olej napisał/a:
Kazz napisał/a:

Full dyskografia + Bonfire+Backtracks
Wszystko w starych wydaniach (oczywiście pierwszych :> )
Mów mi Pan. ;-)

pierwsze wydania nie sa moim priorytetem :-)
moge miec kazde, tylko na podoklejane polskie flagi mam alergie ;)

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Olej napisał/a:
moge miec kazde, tylko na podoklejane polskie flagi mam alergie

E tam, mnie bardziej wnerwia gdy kupuje płytę za ponad 50zł, polskiej flagi na okładce brak, a książeczka i tak ma 2 strony

Kazz napisał/a:
Ja nie jestem snobem i nie potrzebuję pierwszych wydań ;)

Oldboy, a na wielką czwórkę też się szykujesz ;) ?

Niestety nie. Budżet nie wyrobi. :sad:
AC ma pierwszeństwo, "High Voltage" w wersji australijskiej było pierwszą kasetą jaką w życiu kupiłem. A był to rok 1980.
Ja też nie jestem snobem, jak kupowałem to jeszcze nikt o remasterach nie słyszał.

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Niestety nie. Budżet nie wyrobi.

Właśnie dlatego olewam bilety na sektory pod sceną.

Mam jeszcze nadzieję na ciekawy support

Olej - Sro 06 Sty, 2010

Kazz napisał/a:
Olej napisał/a:
moge miec kazde, tylko na podoklejane polskie flagi mam alergie

E tam, mnie bardziej wnerwia gdy kupuje płytę za ponad 50zł, polskiej flagi na okładce brak, a książeczka i tak ma 2 strony

a to swoja droga
moze kiedys w przyszlosci wymienie takie cos na jakies bogatsze remastery jak powychodza ;)

Kazz - Sro 06 Sty, 2010

Olej napisał/a:
moze kiedys w przyszlosci wymienie takie cos na jakies bogatsze remastery jak powychodza

Uważaj bo jeszcze ktoś Cię wyrzuci z forum za te słowa ;)

Btw. Właśnie dlatego wkurzają mnie remastery ac/dc, jest bogata książeczka, ale tekstów brak.

jesper - Sro 06 Sty, 2010

Kazz napisał/a:

Mam jeszcze nadzieję na ciekawy support

... może ten >>>>

Olej - Sro 06 Sty, 2010

Kazz napisał/a:
Olej napisał/a:
moze kiedys w przyszlosci wymienie takie cos na jakies bogatsze remastery jak powychodza

Uważaj bo jeszcze ktoś Cię wyrzuci z forum za te słowa ;)

Btw. Właśnie dlatego wkurzają mnie remastery ac/dc, jest bogata książeczka, ale tekstów brak.

uuu, to nie przepadam za takimi
a jak wygladaja starsze?
i sa dostepne bez problemu?

Stare wydania też nie miały tekstów. Pierwsza płyta z tekstami to chyba "Blow Up your Video", nie jestem pewien, a nie chce mi sie iść sprawdzać.
Ballbreaker miał teksty. Chyba.
Stare wydania miały 4 strony czyli okładkę złożona na pół.
Akurat w przypadku AC/DC teksty były mało istotne.

Olej - Sro 06 Sty, 2010

no to w takim razie bede chwytal po prostu co sie nawinie :mrgreen:
tylko kiedy ja odloze kase na wyjazd na deche...

w grudniu :mrgreen:
Olej - Sro 06 Sty, 2010

prawie 2 tygodnie zaleglego urlopu czekaja ;)

No w czerwcu nie pojedziesz. ;-)
Koncert albo decha - wybór należy do Ciebie (Prince of Darkness)
Biorąc pod uwagę średnią wieku zespołu i częstotliwość odwiedzin w naszym kraju, to może być jedyna i ostatnia szansa. Potem będziesz latał po Europie i szukał.
Decha poczeka.

Bubbi - Sro 06 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Stare wydania też nie miały tekstów. Pierwsza płyta z tekstami to chyba "Blow Up your Video", nie jestem pewien, a nie chce mi sie iść sprawdzać.

nie... BUYV nie ma tekstów, Razor's Edge tez nie...

akurat remastery AC/Dc sa bardzo fajnie zrobione, bez upychania na siłę bonusów i zbytniego kombinowania z brzmieniem...

oldboy - Czw 07 Sty, 2010

UWAGA POZNAŃSKIE PYRY i Ludu okoliczny :mrgreen:
Dzwoniłem na razie do jednej firmy i sprawa wygląda tak:
Bus na 17 osób - koszt ; 2 zł/km + 7 % Vat. całkowity koszt wynajmu ok. 1500 zł.
Rezerwacja do 25.04. - oczywiście trzeba będzie wpłacić jakąś zaliczkę, ale tym będziemy się martwić jak przyjdzie czas.
Są chętni?

Olej - Czw 07 Sty, 2010

sa :-)

To już dwóch, jeszcze trzynastu . :-)
Kazz - Czw 07 Sty, 2010

drogo, 90zł za osobę w przypadku pełnego busa...
Olej - Czw 07 Sty, 2010

wole 90-100 i jechac w mniejszej grupie mniej przypadkowych osob niz 60 i w wiekszej przypadkowych ;)
Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

podobno juz nie ma biletów na koncert...

Kazz napisał/a:
drogo, 90zł za osobę w przypadku pełnego busa...

Jedź PKP.

Bubbi napisał/a:

Masz jakieś przecieki? Przecież sprzedaż dopiero od poniedziałku.

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Jedź PKP.

Nie chodzi o PKP. Autobusem jechałem i do Warszawy i do Katowic. Koszt był rzędu 50-60zł, z tym że był to właśnie autobus, nie bus ;)

Kazz napisał/a:
oldboy napisał/a:
Jedź PKP.

Nie chodzi o PKP. Autobusem jechałem i do Warszawy i do Katowic. Koszt był rzędu 50-60zł, z tym że był to właśnie autobus, nie bus ;)

To znajdź więcej ludzi i będzie taniej. Zamiast busa można wynająć pełnowymiarowy autobus i po sprawie. Wtedy będzie po 50-60 zeta Tylko wtedy trzeba zebrać min. 40 osób.

Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:

Masz jakieś przecieki? Przecież sprzedaż dopiero od poniedziałku.

SEP wszystko wykupił... :?

Kazz napisał/a:
oldboy napisał/a:
Jedź PKP.

W uzupełnieniu - to jest wyjazd prywatny grupy osób która nie chce się tłuc koleją, ani wracać po nocy samochodem. Przymusu nie ma. Poza tym z Bemowa jest 10 km na dworzec, a nie wierzę że nawet jeśli będą jakieś autobusy dowożące do centrum to będziesz się wbijał do środka. za wygodę się płaci.

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
W uzupełnieniu - to jest wyjazd prywatny grupy osób która nie chce się tłuc koleją, ani wracać po nocy samochodem.

Wiem, co to jest

oldboy napisał/a:
nie wierzę że nawet jeśli będą jakieś autobusy dowożące do centrum to będziesz się wbijał do środka.

?

Kazz napisał/a:
oldboy napisał/a:
W uzupełnieniu - to jest wyjazd prywatny grupy osób która nie chce się tłuc koleją, ani wracać po nocy samochodem.

Wiem, co to jest

oldboy napisał/a:
nie wierzę że nawet jeśli będą jakieś autobusy dowożące do centrum to będziesz się wbijał do środka.

?

Jak cała widownia ruszy, to będzie tak jak na Bułgarskiej po meczu z tramwajami. Pierwsze pół godziny można sobie odpuścić.
Zresztą jak Ci za drogo zawsze jest opcja NJ. :twisted:

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

Ale o jakim centrum ty mówisz, przecież autobusy do poznania będą ruszały na 99% spod bemowa

Kazz napisał/a:
Ale o jakim centrum ty mówisz, przecież autobusy z poznania będą ruszały na 99% spod bemowa

Mówię o transporcie na dworzec, autobusy do Poznania może będą, może nie.
A po drugie podzielam zdanie Oleja, lepiej jechać drożej w dobranym towarzystwie, niz taniej w przypadkowym.

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

Dla mnie PKP odpada na 100%. Jeżeli pojadę to tylko autobusem, bądź busem ;)
Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

Kazz napisał/a:

co? założyło się raz krawacik i juz sodóweczka odpierdala? :>

Bubbi napisał/a:
Kazz napisał/a:

co? założyło się raz krawacik i juz sodóweczka odpierdala? :>
POST MIESIĄCA

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

hehe, nie do końca, na studia zdarza mi się jechać pociągiem.
Nie mam jednak zamiaru telepać się po warszawie tramwajami, dojeżdżać na dworce, czekać na pociągi itp.

Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

Kazz napisał/a:
hehe, nie do końca, na studia zdarza mi się jechać pociągiem.
Nie mam jednak zamiaru telepać się po warszawie tramwajami, dojeżdżać na dworce, czekać na pociągi itp.

jest jeszcze metro :twisted:

Kazz napisał/a:
telepać się po warszawie tramwajami, dojeżdżać na dworce, czekać na pociągi

W nocy małe szanse na takie podróże. Spacerkiem dycha.
Wciagnąć Cię na listę oczekujących? Będziesz piąty albo ósmy.
Myśl szybko, bo może miejsca zabraknąć. :>

Voltan - Czw 07 Sty, 2010

Bubbi napisał/a:

tylko, że ni chuja nie jedzie w tamtą stronę ;)

oldboy napisał/a:
W nocy małe szanse na takie podróże.

tramwajami rzeczywiście, ale autobusy nocne dojeżdżają praktycznie wszędzie i są co pół godziny

Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

Voltan napisał/a:
Bubbi napisał/a:

tylko, że ni chuja nie jedzie w tamtą stronę ;)

ale o tym nie każdy musi wiedzieć :>

Bubbi - Czw 07 Sty, 2010

http://www.squidoo.com/ac...ist-and-reviews

Cytat:
Setlist:

Rock n Roll Train
Hell Ain't a Bad Place To be
Back In Black
Big Jack
Dirty deeds done dirt cheap
Shot Down in Flames
Thunderstruck
Black Ice
The Jack
Hells Bells
Shoot to thrill
War Machine
Dog Eat Dog
Anything Goes
You Shook Me all night long
TNT
Whole lotta Rosie
Let There Be Rock

Encore:

Highway To Hell
For Those About To Rock

Druga oferta wygląda tak :

Mikrobus na 17 os.+ 1 kierowca
Stawka 2,20 netto za kilometr x około 650 km-mniej niż autostradą.

Mikrobus 27 osób + 1 kierowca
Stawka 2,90 netto za kilometr x 650 km

W przypadku przejazdu autostrada jest to około 680km plus opłata za
autostradę około 100 PLN.

Jeżeli w miejscu koncertu jest parking płatny-przymusowy to tam musimy
stanąć-zwyczajowo opłaca zamawiający.

Nieco mniej atrakcyjna.

Gdyby ktoś wiedział o jakichś przejazdach zorganizowanych autobusami, niech da znać.

jesper - Czw 07 Sty, 2010

AC/DC - Backtracks - rarytas w rewelacyjnej cenie :> :mrgreen: ;-) , jedyna taka okazja :twisted:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=877717916

Kazz - Czw 07 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Kazz napisał/a:
telepać się po warszawie tramwajami, dojeżdżać na dworce, czekać na pociągi

W nocy małe szanse na takie podróże. Spacerkiem dycha.
Wciagnąć Cię na listę oczekujących? Będziesz piąty albo ósmy.
Myśl szybko, bo może miejsca zabraknąć. :>

Wpisuj wpisuj. Kumpel mi dzisiaj zakomunikował że też może pojedzie, szczegóły najprawdopodobniej w poniedziałek

mopek666 - Pią 08 Sty, 2010

jesper napisał/a:
AC/DC - Backtracks - rarytas w rewelacyjnej cenie :> :mrgreen: ;-) , jedyna taka okazja :twisted:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=877717916

dobra cena ale za pol płyty ;-) , bo druga płyta z rarytasami zawiera te z koncertów

oldboy - Pią 08 Sty, 2010

A wytwórnia wie,że coś takiego wydała? :roll:

Pytanko w kwestii biletowej:
Jaka jest procedura przy zakupie przez Livenation?
Płatność przelewem w momencie zakupu czy przy odbiorze?
Pytam bo nigdy w ten sposób nie kupowałem biletów.

Kazz - Pią 08 Sty, 2010

A nie będzie ich można kupić normalnie, w empiku czy w mm ?
Olej - Pią 08 Sty, 2010

oldboy napisał/a:

platnosc przez dotpay w momencie zakupu

Kazz napisał/a:
A nie będzie ich można kupić normalnie, w empiku czy w mm ?

Na razie w opisie nie ma takiej opcji.

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

wtf. dotpay? czy to znaczy,że nie mogę zrobić przelewu z konta?

Olej - Pią 08 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

no czyli ze od razu ci sie laczy ze strona banku i od razu robisz przelew, czasem z automatu ci nawet wypelnia wszystkie pola do przelwey, czasem musisz jakies numery zamowienia przekopiowac z okna co wyskakuje ;)

Czyli tak jak przy zasilaniu komóry albo płaceniu rachunku allergio?
UFF :-)

adriann88 - Pią 08 Sty, 2010

oldboy napisał/a:

jak nie masz na rewersie karty od bankomaty 4 cyfrowego kodu CVV2 to nie zapłacisz na dotpay

adriann88 napisał/a:
oldboy napisał/a:

jak nie masz na rewersie karty od bankomaty 4 cyfrowego kodu CVV2 to nie zapłacisz na dotpay

Mam Ci podać? :> ;-)

Po problemie?
http://www.eventim.pl/por...avy/acdc/63483/

Kazz - Pią 08 Sty, 2010

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

no czyli ze od razu ci sie laczy ze strona banku i od razu robisz przelew, czasem z automatu ci nawet wypelnia wszystkie pola do przelwey, czasem musisz jakies numery zamowienia przekopiowac z okna co wyskakuje ;)

To fajnie, będę musiał lecieć na pocztę i zasilić swoje konto internetowe...

Olej - Sob 09 Sty, 2010

Kazz napisał/a:
Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

To fajnie, będę musiał lecieć na pocztę i zasilić swoje konto internetowe...

moze jest tez mozliwosc odbioru osobistego, nie kojarze, ale skoro sie pojawilo przez eventim to znaczy ze bedzie tez przez empik najprawdopodobniej

jesper - Sob 09 Sty, 2010

adriann88 napisał/a:
oldboy napisał/a:

Kod CVV (z angielskiego: Card Verification Value) - jest to trzycyfrowa liczba umieszczona na tylnej(z paskiem magnetycznym) stronie karty kredytowej Visa. Kod ten jest wymagany i konieczny przy płatnościach online, na przykład kupując coś w sklepie internetowym dla uwierzytelnienia płatności musimy wpisać kod CVV. Zapobiega to w pewnym sensie kradzieżą przez osoby postronne naszych pieniędzy. Master card używa card verification code (CVC) i pełni to podobną rolę do kodu CVV.

+ info o płatnościach oraz kosztach wysyłki w eventim.pl :

Metody płatności
Istnieje możliwość wyboru spośród następujących metod płatności, w zależności od imprezy oraz czasu zamówienia biletów w naszym sklepie.

KARTA KREDYTOWA - Visa lub Euro-/Mastercard
Aby zapłacić za pomocą karty kredytowej wybierz odpowiednią kartę (Visa lub Euro-/Mastercard), a następnie wypełnij wszelkie dane niezbędne do wykonania przelewu.
Należna suma zostanie pobrana z Twojej karty kredytowej.
W przypadku błędu w płatności zostaniesz poinformowany o tym fakcie mailem.

Dla niektórych imprez, do płatności kartą kredytową lub za pośrednictwem płatności Dotpay, zostanie naliczona opłata serwisowa w wysokości 3% sumy całej transakcji (na którą składa się cena biletu + przesyłki + ew. inne opłaty).
Opłata ta nie podlega zwrotowi.

Zwykły przelew
Wraz z mailem otrzymasz instrukcję jak zapłacić tą metodą. Aby kupić bilet w ten sposób musisz zrobić przelew na nasze konto zgodnie z wartością biletu. Wszystkie dane potrzebne do przelewu otrzymasz w mailu potwierdzającym. Wpłaty należy dokonać w ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji. Jeśli nie otrzymamy płatności w ciągu 7 dni, rezerwacja zostanie anulowana.

* Jeżeli otrzymamy Twoją płatność po 7 dniach, Twoje pieniądze zostaną zwrócone z potrąceniem 10 pln opłaty manipulacyjnej.
* Jeżeli w tytule przelewu nie wpiszesz numeru rezerwacji Twoje pieniądze zostaną zwrócone z potrąceniem 10 pln opłaty manipulacyjnej.
* Jeżeli wpłacisz nieprawidłową sumę, Twoje pieniądze zostaną zwrócone z potrąceniem 10 pln opłaty manipulacyjnej.

Płatności Dotpay
Dzięki płatnościom Dotpay możesz zapłacić szybkim e-transferem z Twojego banku.

Po zakończeniu procesu zakupowego, na stronie z potwierdzeniem rezerwacji, zobaczysz na górze strony link do strony Dotpay.
Kliknij w niego od razu, by zapłacić - jeśli nie dokonasz zapłaty w ciągu 22 minut, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

UWAGA: link do zapłaty NIE BĘDZIE DOSTĘPNY PO WYJŚCIU ZE STRONY! Prosimy więc dokonać zapłaty niezwłocznie po zakończeniu procesu zakupowego.

OPCJE ODBIORU/WYSYŁKI
Masz możliwość wyboru spośród następujących metod odbioru/wysyłki biletów z naszego sklepu:
1. Dostawa na adres wskazany w zamówieniu za pomocą:

KRAJOWY POLECONY PRIORYTET/ZAGRANICZNY POLECONY PRIORYTET
Bilet zostanie przesłany po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie.
- Krajowy polecony priorytet - koszt 9,00 PLN (z kopertą upominkową: 14 PLN)
- Zagraniczny polecony priorytet - koszt 25,00 PLN (z kopertą upominkową: 30 PLN)

PRZESYŁKA KURIERSKA (Polska, Europa i reszta świata)
Bilet zostanie przesłany za pośrednictwem kuriera po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie.
- Przesyłka kurierska - koszt 19,90 PLN (z kopertą upominkową: 24,90 PLN)
- Przesyłka kurierska - Europa - koszt 130,00 PLN
- Przesyłka kurierska - Świat - koszt 180,00 PLN

2. ODBIÓR W PUNKCIE EVENTIM (d. ZASP), Warszawa, Al. Jerozolimskie 25
Możesz też odebrać swój bilet w punkcie Eventim po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie.
- Odbiór w punkcie Eventim - koszt 5,00 PLN (z kopertą upominkową: 10 PLN)

EVENTIM Sp. z o.o.
Al.Jerozolimskie 25
00-508 Warszawa

Do naszego punktu firmowego zapraszamy w godz. 10-18

3.ODBIÓR PRZED IMPREZĄ
Opcja dostępna tylko dla wybranych imprez i tylko po wcześniejszym zapłaceniu za bilet kartą kredytową.
- odbiór przed imprezą - 0 lub 5 zł (w zależności od imprezy)

4.BILET ELEKTRONICZNY (print@home)
Dla wybranych imprez dostępna jest opcja wydrukowania biletu elektronicznego w domu, na zwykłej drukarce.
Po prawidłowym dokonaniu możesz od razu wydrukować swoje bilety lub możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje zamówienie i wydrukować bilety w sekcji Moje Konto/ Moje Zamówienia.
Kliknij link "Drukuj" obok tytułu imprezy, a w następnym kroku wybierz niebieski przycisk "PRINT@HOME".

W razie problemów z wydrukiem biletu prosimy o zapoznanie się z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ http://www.eventim.pl/portal/pl/faq/ na naszej stronie.

UWAGA: Wejście na imprezę możliwe jest jedynie po okazaniu biletu elektronicznego - nie wystarczy samo potwierdzenie zamówienia!

Kazz - Sob 09 Sty, 2010

Ale idiotyzm, trzeba płacić za wysyłkę biletu...
Bubbi - Sob 09 Sty, 2010

Kazz napisał/a:

heh, za odbiór osobisty też

oldboy - Sob 09 Sty, 2010

Olej napisał/a:
ale skoro sie pojawilo przez eventim to znaczy ze bedzie tez przez empik najprawdopodobniej

Do Empiku W Browcu mam jedną fajkę drogi.
Wejdź na Eventim i sprawdź punkty. W Poznaniu od cholery.

oldboy - Sob 09 Sty, 2010

Bubbi napisał/a:
Kazz napisał/a:

heh, za odbiór osobisty też

To jest opłata pokrywająca kosztu smaru w zawiasach. W końcu wejście i wyjście, smar się zużywa. :mrgreen: :>

adriann88 - Nie 10 Sty, 2010

jesper napisał/a:
adriann88 napisał/a:
oldboy napisał/a:

Kod CVV (z angielskiego: Card Verification Value) - jest to trzycyfrowa liczba umieszczona na tylnej(z paskiem magnetycznym) stronie karty kredytowej Visa.

mój błąd ;-)

Olej - Pon 11 Sty, 2010

zamowione :mrgreen:
oldboy - Pon 11 Sty, 2010

Ja poczekam na bilety w Eventimie.
Olej - Pon 11 Sty, 2010

ja kupowalem przez strone eventimu

Tzn. że nie ma możliwości kupna w punktach sprzedaży w MM czy EMPIK-ach?
Kurwa, to muszę dzisiaj wpłacić kasę na swoje konto.

Olej - Pon 11 Sty, 2010

nie wiem, pewnie bedzie, nie wyobrazam sobie zeby nie bylo, ale nie chce mi sie latac i sprawdzac, wiec dla spokoju zamowilem, przesla do konina i niech se lezy ;)

Olej napisał/a:
nie wiem, pewnie bedzie, nie wyobrazam sobie zeby nie bylo, ale nie chce mi sie latac i sprawdzac, wiec dla spokoju zamowilem, przesla do konina i niech se lezy ;)

Z ciekawości wlazłem na "kup bilet" - serwery są chwilowo zajęte. :twisted:

Olej - Pon 11 Sty, 2010

trzeba poczekac ok 3 minut ;)
oldboy - Wto 12 Sty, 2010

koncert powoli odchodzi w siną dal. :twisted:
Voltan - Wto 12 Sty, 2010

??

Z grona entuzjastów przed weekendem, po weekendzie 3/4 "nie dam rady". Pozostali "nie wiem , raczej nie". :twisted:
Samemu nie chce mi się dupy wlec.

Voltan - Wto 12 Sty, 2010

o, to dość chujowo ;)

no właśnie. :sad:
naród się zrobił wygodny. ;-)

Kazz - Wto 12 Sty, 2010

Znaczy nie jedziesz ?
Widzewiak - Wto 12 Sty, 2010

dobrze, że ja się z Oldem nie wybieram ;) . Zresztą i tak bym nie pojechał - niezbyt mnie AC/DC rusza.

Widzewiak napisał/a:
dobrze, że ja się z Oldem nie wybieram ;) . Zresztą i tak bym nie pojechał - niezbyt mnie AC/DC rusza.

Mów za siebie. :twisted: Dla mnie AC/DC to jak Sabbs dla Ciebie.
Jestem wk......y bo się praktycznie całe towarzycho w trzy dni wykruszyło. Jak babole z chusteczki.

Kazz napisał/a:
Znaczy nie jedziesz ?

Na dzień dzisiejszy "znaczy nie"

adriann88 - Wto 12 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Widzewiak napisał/a:

Mów za siebie. :twisted:
Jestem wk......y bo się praktycznie całe towarzycho w trzy dni wykruszyło. Jak babole z chusteczki.

Znam ból. Jak transport jest to na początku wszyscy jadą, a później wszyscy się wycofują bo brak pieniędzy itp. Jak transportu nikt nie zorganizuje to potem krzyczą, że nie pojechali bo nikt nie organizował wyjzadu :mrgreen: Bardzo wkurzająca sprawa

adriann88 napisał/a:
oldboy napisał/a:
Widzewiak napisał/a:

Mów za siebie. :twisted:

Znam ból. Jak transport jest to na początku wszyscy jadą, a później wszyscy się wycofują bo brak pieniędzy itp. Jak transportu nikt nie zorganizuje to potem krzyczą, że nie pojechali bo nikt nie organizował wyjzadu :mrgreen: Bardzo wkurzająca sprawa

To się nazywa 1001 problemów, z tego ze 2 poważne. :twisted:

oldboy napisał/a:

Wiem, wiem :) Jest na to rada - jedź sam i pierdol innych ;) Weź tylko Kazia ;)

Widzewiak napisał/a:
oldboy napisał/a:

Wiem, wiem :) Jest na to rada - jedź sam i pierdol innych ;) Weź tylko Kazia ;)

Jeżeli nie będzie autobusów na koncert, to dupa blada. Nie uśmiecha mi się noc na Centralnym.
A po drugie: biedny Kazio musiałby się co krok tłumaczyć, że nie przyjechał z ojcem :mrgreen:

oldboy napisał/a:
A po drugie: biedny Kazio musiałby się co krok tłumaczyć, że nie przyjechał z ojcem

o chuj
:rotfl: :rotfl:

nie opluj się :mrgreen:

wycieram biurko :mrgreen:

za późno :neutral:
slaviron - Wto 12 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
Z grona entuzjastów przed weekendem, po weekendzie 3/4 "nie dam rady". Pozostali "nie wiem , raczej nie". :twisted:

Nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz? Stare pryki przemierzają świat by zagrać specjalnie dla Ciebie ;-) , a Ty rejterujesz? Kupuj bilet i pierdziel póki co, jak dojedziesz i jak wrócisz! To temat na późniejsze rozważania. W przeciwnym wypadku długo będziesz żałował, że byli tak blisko a Tobie się nie chciało zwyczajnie ruszyć dupy. :twisted: Kto ma bliżej do Wa-wy Ty czy oni? :roll:

tak dobrze gada.... ciśnij na spontana... spontany są najlepsze ;-)

slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

Nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz? Stare pryki przemierzają świat by zagrać specjalnie dla Ciebie ;-) , a Ty rejterujesz? Kupuj bilet i pierdziel póki co, jak dojedziesz i jak wrócisz! To temat na późniejsze rozważania. W przeciwnym wypadku długo będziesz żałował, że byli tak blisko a Tobie się nie chciało zwyczajnie ruszyć dupy. :twisted: Kto ma bliżej do Wa-wy Ty czy oni? :roll:

Słuchaj cfaniaku, ile masz na Bemowo z chałupy? :> ;-)

slaviron napisał/a:

Właśnie

Widzewiak napisał/a:
slaviron napisał/a:

Właśnie

A Ty się nie wtrącaj, nie jesteś zainteresowany. ;-)

oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

Ze 40 km. :-P Ale... całkiem niedawno jak chciałem zobaczyć Rush na żywo (bo wreszcie zawitali do Europy) to pojechałem do Manheim http://pl.wikipedia.org/wiki/Mannheim (to chyba trochę dalej niż z Poznania do Wa-wy? :> )

slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

Ze 40 km. :-P Ale... całkiem niedawno jak chciałem zobaczyć Rush na żywo (bo wreszcie zawitali do Europy) to pojechałem do Manheim http://pl.wikipedia.org/wiki/Mannheim (to chyba trochę dalej niż z Poznania do Wa-wy? :> )

Ja na Rush bym nawet do Gniezna nie pojechał.
Jakbym miał 40 km, to bym taryfę wynajął i nie patrzył na innych.
Przed chwilą wysłałem maila do gościa który organizuje wyjazd do Łodzi na Depeche , z zapytaniem o AC/DC. Jestem zniechęcony, ale jeśli ktoś myśli,że już się poddałem, to niech się buja. :twisted:
A propos bujania, Byki z Madrytu dotarły?

Cytat:

Dotarły. 8)

slaviron napisał/a:
Cytat:

Dotarły. 8)

Ale jesteś rozgadany. :> ;-)

http://www.pwevents.pl/pl/autokary.html
miał ktoś z nim do czynienia? Czy to przypadkiem nie jest dawne avocado?
80 zeta za przejazd, teraz już na serio deklarujcie się :
Olej,
Kazz,
.......

oldboy napisał/a:

Lepiej mi wychodzi czytanie niż pisanie. :mrgreen:

Voltan - Sro 13 Sty, 2010

jakby to kogoś interesowało - w empikach bilety będą od przyszłego poniedziałku
oldboy - Sro 13 Sty, 2010

Voltan napisał/a:
jakby to kogoś interesowało - w empikach bilety będą od przyszłego poniedziałku
interesowało. Dzięki :-)

slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

Lepiej mi wychodzi czytanie niż pisanie. :mrgreen:

chłe,chłe,
chłe :mrgreen:
A tak na poważnie, też masz wrażenie,że jest lepiej niż w pierwotnej wersji?

Olej - Sro 13 Sty, 2010

oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

ale jeczysz, przeciez on ma racje :-)
ja zawsze wolalem kolejnosc - najpierw bilet, potem kombinowanie jak, jakbym tak nie robil to bym 2 lata temu metallici nie zobaczyl, bo wszyscy zainteresowani musieli sie zastanowic, jak sie zastanowili to juz nie bylo biletow ;)

jak nie bedzie innej opcji to zawsze mozna zrezygnowac z browara i wsiasc w samochod, jak dwie osoby zrezygnuja to juz jest dwoch kierowcow i problem zmeczenia w drodze powrotnej sie zmniejsza :-)
ewentualnie mala grupe osob zawsze sie gdzies znajdzie miejsce zeby przekimac w wawie
a jakies zorganizowane wyjazdy beda sie wykluwac tez w kolejnych miesiacach pewnie

wiec nie pierdol, tylko przeczytaj ku przestrodze:
http://muzyka.onet.pl/0,2110156,newsy.html

1. nie pierdole. czytałem
2.w przypadku jazdy samochodem, problem z prawem jazdy. Znaczy brak.
3.czytałeś link do pwevents?
4.Dzisiaj zasilam sobie konto, jutro zamawiam bilet.
5.marudzę bo się wkurwiłem. z towarzystwa które chciałem namówić na wyjazd zawsze byłem najbardziej leniwy. Tak leniwy,że czasem nie chciało mi się chcieć. :mrgreen: a tu patrz, wychodzi że uwiąd starczy dotknął mnie w najmniejszym stopniu. :twisted:
6.Jeszcze jakieś pytania?

Olej - Sro 13 Sty, 2010

czytalem link, firma mi nic nie mowi, sama oferta do zaakceptowania :-)

Olej napisał/a:
czytalem link, firma mi nic nie mowi, sama oferta do zaakceptowania :-)

Ten gostek kiedyś albo tworzył agencję avocado albo z nia współpracował.
Wczoraj sobie z nim pomailowałem i jestem ciut mądrzejszy. Aczkolwiek zastanawiam sie nad wynajęciem busika. 10 zeta drożej, ale ty decydujesz kiedy jedziesz, a nie lecisz z wywieszonym jęzorem bo autobus wyjeżdża za 10 minut, a ty stoisz w ogonku do toi-toi'a.

Olej - Sro 13 Sty, 2010

avocado tez mi nic nie mowi...

tez bym wolal cos bardziej "na wlasna reke", ale opcja z autokarem i tak przebija opcje z pociagiem ;)
busik na kilkanascie osob to jest zdecydowanie najlepsza mozliwa opcja :)

z drugim kierowca (na wszelki wypadek) bylbym sklonny nawet rozwazyc wyjazd samochodem, w 4 osoby bylaby kwestia pewnie ok 5 dych zrzuty na rope

Olej napisał/a:
avocado tez mi nic nie mowi...

tez bym wolal cos bardziej "na wlasna reke", ale opcja z autokarem i tak przebija opcje z pociagiem ;)
busik na kilkanascie osob to jest zdecydowanie najlepsza mozliwa opcja :)

z drugim kierowca (na wszelki wypadek) bylbym sklonny nawet rozwazyc wyjazd samochodem, w 4 osoby bylaby kwestia pewnie ok 5 dych zrzuty na rope

Jak zamówię bilet, jestem skłonny zgodzić sie na każdą opcję.
Sam za kółkiem, to raczej nie wchodzi w rachubę. Można pozwiedzać rowy na trasie z Wawy.
Koszty można z grubsza policzyć, z centrum Poznania na Bemowo wg Zumi jest ok. 630 km. W wariancie autostradowym. Starą drogą jakieś 25-30 mniej. Jakby nawet wyszło 50 l ropy to przy obecnych cenach, wychodzi że dobrze liczysz. :-)

slaviron - Sro 13 Sty, 2010

oldboy napisał/a:

Trudno powiedzieć, bo z braku czasu nie porównywałem teraz obu wersji. Ale już dawno chciałem nabyć tę reżyserską, więc jestem zadowolony. ;-)

slaviron napisał/a:
oldboy napisał/a:

Trudno powiedzieć, bo z braku czasu nie porównywałem teraz obu wersji. Ale już dawno chciałem nabyć tę reżyserską, więc jestem zadowolony. ;-)

Ja pierwszą wersję wystawiłem po tygodniu na allegro. Reżyserską z braku czasu obejrzałem do połowy. Zostaje.

jesper - Sro 13 Sty, 2010

http://www.worldticketsho...476_acdc_warsaw

... opis ZABIJA :>

Bubbi - Sro 13 Sty, 2010

jesper napisał/a:
http://www.worldticketshop.com/concerts/acdc_tickets/74476_acdc_warsaw

... opis ZABIJA :>

ceny biletów też ;-)

oldboy - Czw 14 Sty, 2010

W puli biletów : ubyło jeden :-D
Ale mnie przeczołgało, w opisie dotpay jest zdanie które brzmi mniej więcej tak :
Jeśli w ciągu godziny nie otrzymasz potwierdzenie wpłaty, operacja się nie powiodła. Spróbuj ponownie, jeśli dokonałeś transferu pieniędzy.... ble,ble,ble. Kto kupował ten wie.
Do mnie potwierdzenie przyszło po 3,5 godzinach. :twisted:
Ostatni raz tak bilety zamawiałem. W tym wieku trzeba oszczędzać serce. :-)

weider - Nie 17 Sty, 2010

To będzie piękny rok.

W przeciągu niespełna miesiąca koncert AC/DC, Slayera i Metki :twisted:

Nawet nie marzyło mi się do niedawna takie zestawienie w naszym zakątku świata :mrgreen:

Jedyne co boli to ponad 700 zł wydane na bilety na obie imprezy.... ;-)

oldboy - Nie 17 Sty, 2010

weider napisał/a:
koncert AC/DC

Pierwszy raz zazdroszczę komuś,że mieszka w stolycy :> ;-)

oldboy napisał/a:
weider napisał/a:
koncert AC/DC

Hehe to prawda, takie dwa arcyciekawe wydarzenia na miejscu..sam rzadko mam okazje do uciechy z życia w Wawie..a tu proszę niespodzianka ;-)

Swoja drogą ciekawe jaki support zagra przed AC/DC :roll: Na pewno nie pobije zestawu Metki z Megadethem, Slayerem, Anthraxem i Mastodonem....bo to jakiś muzyczny kosmos jest, kilkukrotny muzyczny orgazm dla ducha, ale mogliby kogoś porządnego dorzucić na rozgrzewkę...

Gniew Topora - Nie 17 Sty, 2010

Takie Airbourne np.

Gniew Topora napisał/a:
Takie Airbourne np.

Może byc :-) Fajnie Running Wild z Lemmim nakrecili :twisted:

weider napisał/a:
oldboy napisał/a:
weider napisał/a:
koncert AC/DC

Ale tylko tego,że nie macie problemów z dojazdem :> ;-)
Pod każdym innym względem Pyrlandia wygrywa.
Jako support mogłoby być TSA. Dwie legendy - krajowa i światowa na jednej scenie....

Kazz - Nie 17 Sty, 2010

oldboy napisał/a:

Wawa wygra, wszystko na miejscu, blisko. A w Poznaniu np. ciekawych koncertów prawie wcale

Bubbi - Nie 17 Sty, 2010

Kazz napisał/a:
w Poznaniu np. ciekawych koncertów prawie wcale

Juz nie marudź, co ja mam powiedzieć? :roll:

wiem, wiem... Polska B ;-)

Kazz napisał/a:
oldboy napisał/a:

Wawa wygra, wszystko na miejscu, blisko. A w Poznaniu np. ciekawych koncertów prawie wcale

A ty jedziesz na koncert, czy będziesz żale wylewał? :>

Bubbi - Pon 22 Mar, 2010

http://www.fan.pl/muzyka/RR71QPW7
http://www.fan.pl/muzyka/64FXVQFL

Gniew Topora - Pon 22 Mar, 2010

Bubbi napisał/a:
Kazz napisał/a:
w Poznaniu np. ciekawych koncertów prawie wcale

Juz nie marudź, co ja mam powiedzieć? :roll:

wiem, wiem... Polska B ;-)

Budgie było spoko. Nie masz co narzekać :D

oldboy - Pon 22 Mar, 2010

No i ?
Bubbi - Wto 04 Maj, 2010

dostałem od zony w prezencie urodzinowym bilecik na warszawski koncert AC/DC :twisted:
warlock - Wto 04 Maj, 2010

A u mnie ostatnio leci bardzo często Let There Be Rock, dla mnie ta płyta jest miliard razy lepsza niż Highway To Hell
Bubbi - Wto 04 Maj, 2010

warlock napisał/a:
A u mnie ostatnio leci bardzo często Let There Be Rock, dla mnie ta płyta jest miliard razy lepsza niż Highway To Hell

nic dziwnego, w końcu...

HV - 10 / 10
DDDDC - 10 / 10
LTBR - 666 / 10
P - 10 / 10
IYWB... - 10 / 10
HTH - 10 / 10
BIB - 10 / 10
FTATR... - 7 / 10
FOTS - 6 / 10
'74J - 10 / 10
FOTW - 5 / 10
WIW - 4 / 10
BUYV - 5 / 10
TRE - 8 / 10
B - 9 / 10
SUL - 7 / 10

:>

Olej - Wto 04 Maj, 2010

ale tu jest tylko 66,6 razy lepsza :roll:
Maruder - Wto 04 Maj, 2010

warlock napisał/a:

A wg. mnie do pięt nie dorasta autostradzie... Na Highway mamy same hity w przeciwieństwie do LtbR. Generalnie wolę kilka innych płyt z Bonem, choćby Powerage z zabójczymi Gimme a Bullet czy Gone Shootin.

adriann88 - Wto 04 Maj, 2010

warlock napisał/a:

obie to kult niemłosierny... chociaż minimalnie wyżej stawiam HTH

oldboy - Wto 04 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
dostałem od zony w prezencie urodzinowym bilecik na warszawski koncert AC/DC :twisted:

No i pięknie. :peace:
Czyżby jakiś browarek w stolycy? :roll:

Bubbi - Sro 05 Maj, 2010

oldboy napisał/a:

nie wiem czy od razu po koncercie nie bedę wsiadał w samochód :roll:

Olej - Sro 05 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

powinno byc jeszcze jedno miejsce w busie z poznania ;)

Bubbi - Sro 05 Maj, 2010

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

a jedzie przez Radom? ;-)

oldboy - Sro 05 Maj, 2010

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

w sobotę może nie być. będziemy przy flaszce pracować nad takim jednym , co jeszcze nie wie że chce jechać. ;-)

oldboy - Sro 05 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

Jak poprosisz ;-)
ja ostatnio jechałem do warszawy przez łódź.

Bubbi - Sro 05 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

Jak poprosisz ;-)
ja ostatnio jechałem do warszawy przez łódź.

no ale Łódź jest bardziej po drodze do Wawy niz Radom ;-)

oldboy - Czw 06 Maj, 2010

http://wiadomosci.onet.pl...erwca,item.html
Chyba podreptam do kościółka. :roll:

Olej - Czw 06 Maj, 2010

nie ufam prognozom dluzszym niz dwa dni ;)
Widzewiak - Czw 06 Maj, 2010

kurwa, ale czy pogoda ma jakikolwiek wpływ na występ kultowej dla Was kapeli ?
Olej - Czw 06 Maj, 2010

przy koncercie na swiezym powietrzu?

oczywiście - chuj z deszczem, ale macie problemy.

Trzeba będzie obstalować jakąś plandekę i gumofilce. :mrgreen:
I chuj z deszczem.

Olej - Czw 06 Maj, 2010

eee, napierdalajacy deszcze zagluszajacy muzyke? koniecznosci koncentrowania sie na nie wywaleniu w bloto zamiast na muzyce? ze juz nie wspomne o mozliwych sytuacjach ekstremalnych w stylu zamoczenie sprzetu i problemy z naglosnieniem, czy przy ostrej ulewie (zwlaszcza zawiejajacej na scene) nawet odwolanie koncertu?
Olej - Czw 06 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Trzeba będzie obstalować jakąś plandekę i gumofilce. :mrgreen:
I chuj z deszczem.

no ba, nie takie rzeczy sie przezylo, ale teksty ze pogoda nie ma znaczenia troche smieszne sa, zwlaszcza od osoby ktora generalnie koncerty ma w dupie ;)

Błoto? Na lotnisku? :shock:
Poza tym znajdź mi taką ulewę która zagłuszy TAKI zespół. Nie widzę odważnej. ;-)
Aczkolwiek drobny kapuśniak potrafi bardziej wkurzyć.

ale pierdzielisz. MEcze na których leje są zajebiste - bo jeszcze lepiej się dopinguje. I myślę, że podobnie może być na koncercie - lepsza zabawa :)

Widzewiak napisał/a:
ale pierdzielisz. MEcze na których leje są zajebiste - bo jeszcze lepiej się dopinguje. I myślę, że podobnie może być na koncercie - lepsza zabawa :)

mam nadzieję,że to odpowiedź na post Oleja? :> :roll:

oczywiście że na post Oleja :)

A ja i tak podreptam do kruchty. dzieciaki we wtorek mają bierzmowanie. Upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu. :mrgreen:

Olej - Czw 06 Maj, 2010

Widzewiak napisał/a:

nie bardzo czaje co jest lepszego w dopingowaniu podczas deszczu ;)
i zeby nie bylo - z cukru nie jestem, czy bedzie padac czy nie i tak bedzie zajebiscie, po prostu dla mnie przy jakichkolwiek imprezach na powietrzyu bezdeszczowa pogoda >>> deszczowa pogoda :mrgreen:

wiesz - ja też wole jak nie pada, ale czasem z deszczem jest większy czad :) Pamiętam taki mecz z Polonią Warszawa w 1999r. Graliśmy chujowo, ale jak zaczęło lać (nie padało, a napierdalało wtedy) w ludzi wstąpił taki amok, że piłkarze poniesieni histerycznym dopingiem rozjechali warszawkę 3:0.
sir_Bols - Czw 06 Maj, 2010

"Derby Warszawy tylko na Służewcu, bo nie ma Polonii w Warszawie!
Jest Polonia w Chicago i w Stanach, ale w piłkę nie grają na trawie!"

;)

Bubbi - Czw 06 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
http://wiadomosci.onet.pl/2165854,11,fatalne_wiesci_pogodowe_ma_padac_do_czerwca,item.html
Chyba podreptam do kościółka. :roll:

HAIL DESZCZ!

przynajmniej będzie naturalny odsiew pozerskiego ścierwa...

no i trochę luźniej będzie ;-)

Bubbi napisał/a:
no i trochę luźniej będzie

Marzyciel ;-)
Olej dzisiaj wpłacił kumplowi zaliczkę i mozna by rzec,że z Pyrlandii pojedzie "Parszywa dwunastka" :>

Olej - Czw 06 Maj, 2010

No co? Lepiej brzmi niż "Tuzin zblazowanych pozerów z dawnej pruskiej prowincji" :mrgreen:
Btw. słyszałem ,że uszczupliłeś Andrzejowi ofertę na półkach. Dzwonił z prośbą "przysyłaj takich klientów chociaż ze 3 razy w tygodniu" ;-)

Olej - Czw 06 Maj, 2010

ano, moje mocne postanowienie zakonczenia zakupow przynajmniej na ten miesiac bardzo latwo poszlo w pizdu, serce by mi peklo jakbym wyszedl z pustymi recyma ;)

Wrzuć listę do metalowych zakupów.
Przy okazji , winyle też kupujesz? Czasem trafiają się u niego perełki za całkiem niezłą kasę.
Ja się łapię na tym,że mam wyrzuty sumienia jak wychodzę na pusto. ;-)

Olej - Czw 06 Maj, 2010

nie, winyli nie, i raczej nie planuje ani w blizszej ani w dalszej przyszlosci :)

całe szczęście :-)
Olej - Czw 06 Maj, 2010

a co, bales sie ze zaczalbym ci podkupowac sprzed nosa? :mrgreen:

Nie, że zabraknie Ci na chleb. :mrgreen: Koło garncarskie zlikwidowałem w 92-gim albo 93-cim. :-)
Abis - Czw 06 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Koło garncarskie zlikwidowałem w 92-gim albo 93-cim. :-)

Ja zlikwidowałem ok. 95-96, ale mam zamiar niedługo reaktywować. :-)

Nie mam miejsca na reaktywację :sad:
Bubbi - Pią 07 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Przy okazji , winyle też kupujesz? Czasem trafiają się u niego perełki za całkiem niezłą kasę.

i pewnie też taki "miły, starszy pan" :twisted:

oldboy - Pią 07 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

jeszcze starszy :mrgreen:

Olej - Pią 07 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

Olej - Czw 13 Maj, 2010

http://muzyka.onet.pl/0,2169455,newsy.html
Voltan - Czw 13 Maj, 2010

fatalny wybór
Olej - Czw 13 Maj, 2010

tak jak lubie ich na zywo, tak tu mi ewidentnie nie pasuja, liczylem na cos z zagranicy albo tsa
Voltan - Czw 13 Maj, 2010

TSA byłoby spoko
Dżemu na żywo nie widziałem, ale z nagrań nie znoszę

Widzewiak - Czw 13 Maj, 2010

bez sensu wybór.
sir_Bols - Czw 13 Maj, 2010

cieszcie się że nie feel czy doda ;) .
evildead - Czw 13 Maj, 2010

jak dla mnie Doda >> Dżem :>
Bubbi - Czw 13 Maj, 2010

Olej napisał/a:
tak jak lubie ich na zywo, tak tu mi ewidentnie nie pasuja, liczylem na cos z zagranicy albo tsa

+1 :?

Widzewiak - Czw 13 Maj, 2010

ale macie problemy z drugiej strony - ważne, że AC/DC zagra
oldboy - Czw 13 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
fatalny wybór

+1
TSA albo w ramach promocji kangurów Airbourne.
Ale są w innej wytwórni więc kiszka.

Widzewiak napisał/a:
ale macie problemy z drugiej strony - ważne, że AC/DC zagra

A na Dżem można zrobić coś konstruktywnego. Pod(r)żemać. :mrgreen:

Eyesore - Czw 13 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
w ramach promocji kangurów Airbourne.

na poprzedniej trasie (na ktorej ich widzialem) airbourne wlasnie grali przed nimi.

Eyesore napisał/a:
oldboy napisał/a:
w ramach promocji kangurów Airbourne.

na poprzedniej trasie (na ktorej ich widzialem) airbourne wlasnie grali przed nimi.

Fuck :twisted:
Chłopaki się nie sprawdziły, czy byli zbyt rozrywkowi dla dziadków?

Eyesore - Czw 13 Maj, 2010

ciezko mi - niesiedzacemu w takie muzie - powiedziec. pewnie po prostu stwierdzili, ze nie ma sensu brac w nowa trase tego samego zespolu.

Sie kurwa pospieszyli :twisted:
sir_Bols - Czw 13 Maj, 2010

wzieliby rhino bucket...
Bubbi - Pią 14 Maj, 2010

Widzewiak napisał/a:
ale macie problemy

jak bym nie jechał na koncert to tez bym miał w dupie kto zagra jako support ;-)

Widzewiak - Pią 14 Maj, 2010

jakbym jechał na koncert jednego ze swoich ulubionych zespołów, to miałbym w dupie kto zagra jako support ;)
Bubbi - Pią 14 Maj, 2010

jak to dobrze że wszystkie swoje ulubione zespoły już widziałeś... ;-)

marna złośliwość... ;)
Bubbi - Pią 14 Maj, 2010

ależ absolutnie, żadna złośliwość!
po prostu zazdrość... już się nie stresujesz ;-)

OCZYWIŚCIE ;)
Bubbi - Pią 14 Maj, 2010

Bubbi - Pią 14 Maj, 2010

mam tylko nadzieję że DŻEM na setlistę wybierze jakies bardziej dynamiczne kawałki... Bo jak zapodadzą "Sen o Victorii", "List do M." czy "Modlitwę III" to publikę uśpią zamiast ją rozgrzać...
Voltan - Pią 14 Maj, 2010

mnie i tak uśpią, zmęczą i zdenerwują, niezależnie od tego co będą grać
pozostaje się cieszyć, że to nie Kult

oldboy - Pią 14 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
mnie i tak uśpią, zmęczą i zdenerwują, niezależnie od tego co będą grać
pozostaje się cieszyć, że to nie Kult

ale pocieszyłeś

slaviron - Pią 14 Maj, 2010

No, ten Dżem ni diabła nie pasuje. Szkoda, że TSA nie zagra. :roll:

nawet Turbo byłoby ok

Nawet zapomniane na tym forum CETI :mrgreen:

w sumie - czemu nie ;)

Wyszczerzyłem paszczę, ale prędzej CETI niż Dżem w tym duecie. Z drugiej strony ile pograją? Pół godziny? 40 minut? Można w tym czasie jakiś prowiant wciągnąć. Albo posłuchać. :roll:

najlepiej pogadać ze znajomymi.

Widzewiak napisał/a:
najlepiej pogadać ze znajomymi.

Zabieram ze sobą pół busa znajomych, a drugie pół poznam po drodze. :-)

trzecie pół poznasz na samym koncercie ;)

Nie ma trzeciego pół.
Na koncercie poznam resztę. :-)
Może natknę się na Bubbiego? :roll:

Bubbi - Sob 15 Maj, 2010

oldboy napisał/a:

Poznasz mnie bez problemu. Znak rozpoznwczy: jeansy i tshirt... ;-)

oldboy - Sob 15 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

Poznasz mnie bez problemu. Znak rozpoznwczy: jeansy i tshirt... ;-)

Akurat wiem jak wyglądasz i szukać Cię trzeba raczej wyżej niż przy samej ziemi. ;-)

Voltan - Sob 15 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
szukać Cię trzeba raczej wyżej niż przy samej ziemi.

takoż i mnie ;)

Bubbi - Nie 16 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
oldboy napisał/a:

takoż i mnie ;)

z ciekawosci...

ile masz wzrostu?

Voltan - Nie 16 Maj, 2010

jakieś 195
Olej - Nie 16 Maj, 2010

no jesli mi dobrze pokazywali na evergreyu to kawal chlopa faktycznie ;)
oldboy zreszta tez do niziolkow nie nalezy ;)

Bubbi - Nie 16 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
jakieś 195

to i tak jestem wyższy ;-)

oldboy - Nie 16 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
Voltan napisał/a:
jakieś 195

to i tak jestem wyższy ;-)

Ja też.
Jakiś centymetr :roll:

slaviron - Nie 16 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
oldboy napisał/a:

takoż i mnie ;)

Potwierdzam, wysoki z Ciebie gość, aż musiałem głowę zadzierać. ;-)

Telperion - Pon 17 Maj, 2010

ja również idę
slaviron - Czw 20 Maj, 2010

Wiekszej bzdury w życiu nie czytałem (strona 1): :>
http://www.echomiasta.pl/..._20.05.2010.pdf

Bubbi - Czw 20 Maj, 2010

największe przeboje grupy -> :-D
no i te mundurki :mrgreen:

adriann88 - Czw 20 Maj, 2010

"Angus Young, wokalista..."

Bubbi - Pon 24 Maj, 2010

kurwa... przez jebaną powódź cofnięto nam w pracy wszystkie urlopy na ten tydzień... :? :? :? :? :? :? :? :?
jesper - Pon 24 Maj, 2010

... to może "urlop na żądanie" lub zwolnienie rozwiąże ten problem :>
oldboy - Pon 24 Maj, 2010

No to masz przesrane. :sad:
Spróbuj na bezczelnego zapytać szefa, czy firma zwróci za bilet zakupiony miesiąc przed powodzią.

Bubbi - Pon 24 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
No to masz przesrane. :sad:
Spróbuj na bezczelnego zapytać szefa, czy firma zwróci za bilet zakupiony miesiąc przed powodzią.

Zapytałem...

-"a o której masz ten koncert?"
-"noooo... popołudniu"
-"to kurwa zdążysz"

oldboy - Pon 24 Maj, 2010

ludzkie panisko :twisted:
Telperion - Wto 25 Maj, 2010

bubbi, zmień w końcu branżę, każdemu wyjdzie na dobre ;-)
Bubbi - Sro 26 Maj, 2010

Telperion napisał/a:
bubbi, zmień w końcu branżę, każdemu wyjdzie na dobre ;-)

:?:

slaviron - Sro 26 Maj, 2010

Jeszcze trochę o koncercie:
http://www.zw.com.pl/arty...na_Bemowie.html
http://www.zw.com.pl/arty...ck_n_rolla.html

oldboy - Sro 26 Maj, 2010

O godz. 18.30 na scenę wejdzie zespół Dżem, a o godz. 21.15 AC/DC.
I tego wszędzie szukałem. dzięki. :piwo:

slaviron napisał/a:

Zestaw utworów muchas OK. ;-)
T.N.T. Oi :mrgreen:
O i będzie coś dla Bubbiego :-D

Olej - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:

ale jestem obrazony ze mojego ukochanego Touch Too Much nie graja :mrgreen:

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:

ale jestem obrazony ze mojego ukochanego Touch Too Much nie graja :mrgreen:

To sobie znajdziesz jakiś inny kawałek co go lubisz i Ci przejdzie. ;-)
Też se o nim pomyslałem, ale zobaczyłem "Dirty Deeds...", "Jacka" i "TNT" i mi przeszło

Bubbi - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
będzie coś dla Bubbiego :-D

she's got THE JACK... :twisted:

dlatego będę w specjalnej koszulce :>

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
będzie coś dla Bubbiego :-D

she's got THE JACK... :twisted:

dlatego będę w specjalnej koszulce :>

Będę wypatrywał :-)

Maruder - Sro 26 Maj, 2010

Zazdroszczę koncertu, zapewne zabawa będzie przednia. TNT kocham ten kawałek :) Ostatnio zasłuchuję się znowu w Stiff Upper Lipp - jaka to jest zajebista sprawa. Numer w numer fajny a tytułowy, Satellite Blues czy Give it Up to brianowa czołówka :piwo:

Maruder napisał/a:
Zazdroszczę koncertu,

Masz czego. :-) i żałuj. Przede wszystkim żałuj. ;-)
Zazdrość to brzydka cecha.

Bubbi - Sro 26 Maj, 2010

Mam tylko nadzieję że pogoda nie spierdoli tej przedniej zabawy

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=warszawa

Olej - Sro 26 Maj, 2010

wg new.meteo.pl o 20 ma zaczac padac

Bubbi napisał/a:
Mam tylko nadzieję że pogoda nie spierdoli tej przedniej zabawy

http://pogodynka.pl/miasto.php?miasto=warszawa

Musiałeś? :>
W razie czego mam zakupioną pelerynę foliową i w dupie mam deszcz. ;-)
Najgorzej,że opady przewidują od 21-ej. Ale powodzi też nie przewidywali, tylko lokalne podtopienia. :twisted: Może znowu się pomylą?

Olej napisał/a:
wg new.meteo.pl o 20 ma zaczac padac

to może do 20,30 będzie po wszystkiemu? :roll:

Bubbi - Sro 26 Maj, 2010

najwyżej pobawimy się jak na Woodstock :twisted:

Bubbi napisał/a:

No, będziemy mieli swoje Mudstock :mrgreen:

Bubbi - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:

No, będziemy mieli swoje Mudstock :mrgreen:

Telperion - Sro 26 Maj, 2010

ja biorę parasolkę

Telperion napisał/a:
ja biorę parasolkę

"Za depozyt trzeba zapłacić 50 zł. Można posiadać parasolki niezakończone ostrzem."
Podpisano : organizator.
Od siebie dodam, jak mi ktoś rozłoży parasol przede mną... to zostaną same szprychy :twisted:

"Na bemowskim lotnisku nie zabraknie też dzwonu, strzelających armat i ogromnej nadmuchiwanej lalki Rosie."
Różyczka przyjeżdża. :mrgreen:

slaviron - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:

To są prawdopodobne godziny, nie należy się nastawiać, że tak będzie w rzeczywistości. ;-) W każdym bądź razie od 23.30 mają uruchomić te specjalne autobusy rozwożące ludzi do metra i na centralny. Czyli możliwe, że się zacznie po 21.

slaviron napisał/a:
od 23.30 mają uruchomić te specjalne autobusy rozwożące ludzi do metra i na centralny

Tylko jak w styczniu zaczynałem przygotowania, to w rozkładzie jazdy Pierdolonych Koleji Przepłaconych w kierunku Poznania ziała "czarna dziura" od 23.00 do 6.05. :twisted:
No chyba żeby zrobić afterparty na Grand Central ;-)

mopek666 - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
w kierunku Poznania ziała "czarna dziura"

interregio tyz nie ma? przecie wracają :roll:

mopek666 napisał/a:
oldboy napisał/a:
w kierunku Poznania ziała "czarna dziura"

interregio tyz nie ma? przecie wracają :roll:

podobnież od 1 czerwca cfaniaku :-P
co ja bym tam robił tyle czasu? ;-)

oldboy napisał/a:
podobnież od 1 czerwca cfaniaku

:lol: :lol: :lol:

Bardzo qfa śmieszne , bardzo. Upłakałem się niemożebnie. ;-)

tak myślałem :-P

weider - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:

Ze zdjecia miejsca koncertu inaczej by wychodzilo

http://www.fotosik.pl/pok...1c7013e4ce.html

weider napisał/a:
oldboy napisał/a:

Ze zdjecia miejsca koncertu inaczej by wychodzilo

http://www.fotosik.pl/pok...1c7013e4ce.html

I to wygląda całkiem,całkiem.
To co wkleiłem u góry było z jakiejś stołecznej gazety, namiary podał Slav.

Olej - Sro 26 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
slaviron napisał/a:
od 23.30 mają uruchomić te specjalne autobusy rozwożące ludzi do metra i na centralny

Tylko jak w styczniu zaczynałem przygotowania, to w rozkładzie jazdy Pierdolonych Koleji Przepłaconych w kierunku Poznania ziała "czarna dziura" od 23.00 do 6.05. :twisted:
No chyba żeby zrobić afterparty na Grand Central ;-)

tak bylo od zawsze od kiedy zdarzalo mi sie na koncerty do wawy jezdzic ;)
chociaz jak sie czlowiek wycwani to (przynajmniej kiedys) bylo polaczenie osobowka ok 4.15 do lowicza, przesiadka do konina, przesiadka do poznania, i 1,5h zaoszczedzone, no i wuchta kasy, tej ;)
i byl tez chyba jakis miedzynarodowy ok 1-2 w nocy, ktory teoretycznie nie mial przewozow krajowych, tylko jeden wagon niesypialniany, ale jak go po jakims koncercie tlum przetrzymal kilka godzin na peronie to cos dostawili ;)

Abis - Sro 26 Maj, 2010

http://www.terazrock.pl/c...2734&action=rel
Bubbi - Czw 27 Maj, 2010

odświeżyłem sobie "Black Ice" :roll:

kurde, ależ nudna jest ta płyta, szkoda że na koncercie aż 5 numerów z niej zagrają :?
mogliby sie ograniczyc tylko do "Rock'nRoll Train"

slaviron - Czw 27 Maj, 2010

Niestety właśnie tę płytę promują, a nie np Iron Man 2 z "best of".
Bubbi - Czw 27 Maj, 2010

no wiem...
oldboy - Czw 27 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
kurde, ależ nudna jest ta płyta, szkoda że na koncercie aż 5 numerów z niej zagrają

I z każdym odsłuchem gorzej :neutral:
Jak polecą kawałki z tej płyty możesz sobie np. zdjęcia porobić albo co. :roll:

adriann88 - Czw 27 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
kurde, ależ nudna jest ta płyta, szkoda że na koncercie aż 5 numerów z niej zagrają

przesadzacie ;-)

adriann88 napisał/a:
oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:

przesadzacie ;-)

No właśnie że nie. :neutral:
Z każdym kolejnym odsłuchem jest coraz gorzej. żebym ja czekał aż się płyta AC/DC skończy

slaviron - Czw 27 Maj, 2010

Dla niecierpliwych pod tym linkiem znajdziecie dokładne setlisty. Fajna strona bo wystarczy w okienko "search" wpisać nazwę zespołu i już prawie wszystko wiadomo. ;-)
http://www.setlist.fm/search?query=ac%2Fdc

Edycja:
Wygląda na to, że z nowej tylko 4 numery. ;-)

No to się zbieram. :-)
m_bunin - Czw 27 Maj, 2010

Abis napisał/a:
http://www.terazrock.pl/c...2734&action=rel

bylem na tym koncercie! matura zdana i w nagrode taaaaaaaaaaaaaki koncert. wlasciwie, to jechalem na Metallike. AC/DC, jednak , wtedy roznioslo Metallike.

Widzewiak - Czw 27 Maj, 2010

też byłem :)
Telperion - Pią 28 Maj, 2010

własnie wróciłem !!!!!

było nieźle, dużo lasek

slaviron - Pią 28 Maj, 2010

No to drugi. ;-) Fakt laski w kraju mamy piękne. :-P
Wasyl - Pią 28 Maj, 2010

potrzebowaliście koncertu żeby to odkryć?? :roll:

Wasyl napisał/a:
potrzebowaliście koncertu żeby to odkryć?? :roll:

to chyba do kolegi wyżej przytyk, ja tylko stwierdziłem fakt, że było ich dużo na koncercie.

slaviron - Pią 28 Maj, 2010

Od razu widać, ze kolega Wasyl nie był na miejscu więc spieszę wyjaśnić, że w czasie kawałków "The jack" oraz "You shook me all night long" realizator wyłapywał spośród publiczności osobniczki płci pięknej i pokazywał je na telebimach. Z przyjemnością należy stwierdzić, że ładne były. ;-) No i chyba teraz już wszystko jasne.

Dla mnie niejasne jest, dlaczego w takim razie to forum jest w 100% męskie :>
Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

wróciłem, żyję :twisted:
weider - Pią 28 Maj, 2010

Rewelacyjny koncert.

Nie mogło być inaczej :twisted:

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

no dobra... po trzech godzinach szybkiego spania jestem już w pracy... :roll:

koncert można ocenić z dwóch perspektyw ;-)

OBIEKTYWNIE I PROFESJONALNIE :> :

Do Polski przyjechała kolejna przebrzmiała gwiazda, zespół - instytucja podczas występu którego nie było miejsca na spontan i każdy gest był pięknie wyreżyserowany, zapowiedzi Johnsona te same co od lat, te same miny Angusa, wszystko praktycznie znane na pamięć z teledysków i koncertów DVD. Z tym że głos Briana coraz słabszy, momentami nie wyrabiał wyższych partii :sad: A zamiast gitarowego solo Angusa (które w pewnej chwili zaczęło mnie wręcz irytować :? ) mogliby zagrać jakis dodatkowy numer, chociażby "Are You Ready"
Do brzmienia też można by się przyczepić. Słychać było (przynajmniej tam gdzie ja stałem) "falowanie" dźwięku :? Co najdziwniejsze, nie było tego na supporcie, który (poza tym że ciszej) moim zdaniem był lepiej nagłośniony, wszystko było słychać bardziej selektywnie...
Organizacja WZOROWA, wejśćie gwiazdy na scenę punktualnie o 21-ej (co do minuty), zejście o 23-ej. ANi minuty dłużej, ani krócej ;-) Z dojazdem, wejściem, wyjściem i powrotem też nie było problemów (pomijając korki w Warszawie, ale na to wpływu nie ma nikt ;-) )
Jedyny zgrzyt organizacyjny to cała masa ludzi pijanych (bądź tez naćpanych) do nieprzytomności... :roll:

SUBIEKTYWNIE I OD SERCA:

ZAJEBISTY KONCERT, wart każdych pieniędzy - i tyle :twisted:

PS.

Bilet na koncert - 170 zeta
Paliwo do Wawy i z powrotem - ok.70 zeta
Bilet komunikacji miejskiej w stolicy - 9 zeta
Zapiekanka - 10 zeta
Usłyszeć jak 60 tysięcy wiary skanduje nazwę THE JACK - BEZCENNE :twisted:

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

pyry chyba odsypiają, bo ani oldboy ani Olej jeszcze nic nie napisali ;-)
Piccolo - Pią 28 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:

ZAJEBISTY KONCERT, wart każdych pieniędzy - i tyle :twisted:

Nic dodać nic ująć! Póki co to był mój najlepszy koncert w życiu i chyba jeszcze długo będzie

Tomek/Nevermore - Pią 28 Maj, 2010

Cytat:
pyry chyba odsypiają

zostali w stolicy z laskami:))

oldboy - Pią 28 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
ZAJEBISTY KONCERT, wart każdych pieniędzy - i tyle

+1

Obejrzeć koncert ramię w ramię z Bubbim - bezcenne :-)
Obejrzeć konusów na żywca - można umierać :mrgreen:

Bubbi napisał/a:

pyry dotarły do kartofliska o 5,30, to śpią :> ;-)

Bubbi napisał/a:
Do Polski przyjechała kolejna przebrzmiała gwiazda, zespół - instytucja podczas występu którego nie było miejsca na spontan i każdy gest był pięknie wyreżyserowany, zapowiedzi Johnsona te same co od lat, te same miny Angusa, wszystko praktycznie znane na pamięć z teledysków i koncertów DVD. Z tym że głos Briana coraz słabszy, momentami nie wyrabiał wyższych partii :sad: A zamiast gitarowego solo Angusa (które w pewnej chwili zaczęło mnie wręcz irytować :? ) mogliby zagrać jakis dodatkowy numer, chociażby "Are You Ready"
Do brzmienia też można by się przyczepić. Słychać było (przynajmniej tam gdzie ja stałem) "falowanie" dźwięku

A komu to przeszkadza?

Odszczekuję wszystko co napisałem o Dżemie,że nie pasowali jako support.
Pasowali,pasowali.

Voltan - Pią 28 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
Do brzmienia też można by się przyczepić. Słychać było (przynajmniej tam gdzie ja stałem) "falowanie" dźwięku :? Co najdziwniejsze, nie było tego na supporcie, który (poza tym że ciszej) moim zdaniem był lepiej nagłośniony, wszystko było słychać bardziej selektywnie...

źle stałeś
ja byłem dość daleko od sceny, a nic nie "falowało"
Dżem nagłośniony był nieźle, chociaż przez cały koncert kombinowali z brzmieniem i głośnością werbla i nic sensownego nie wykombinowali ;)
tylko że zagrali tak nudny i męczący koncert, że prawie usnąłem na stojąco
męczyli bułę jakby ich ktoś zmuszał do grania

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

oldboy napisał/a:

:piwo:

tylko trochę wkurwiał ten koleś z tyłu który sie na nas non stop wieszał... co? ;-)

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

tylko trochę wkurwiał ten koleś z tyłu który sie na nas non stop wieszał... co? ;-)

czekałem aż mi na plecy wskoczy ;-)
Zresztą on nienormalny chyba był, stać cały koncert za facetami którzy mają prawie 2 metry wzrostu. No głupek i tyle. :mrgreen:
Na jego miejscu po 5 minutach nawigowałbym na niziny.

generalnie kolejny raz potwierdziło się, że stare dziady grają najlepsze koncerty (jak na razie jedynym wyjątkiem był Nazareth, który obecnie gra tylko dobrze)

Cytat:
generalnie kolejny raz potwierdziło się, że stare dziady grają najlepsze koncerty

lata praktyki. Nie trzeba być wirtuozem, wystarczy być bardzo dobrym rzemieślnikiem.

dokładnie tak, doświadczenie na scenie robi swoje
Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

tylko że często doświadczenie zabija emocje
czasem fajniej jest słuchać małolata który z pasją (niezawsze bezbłędnie) wykonuje swoje numery niż starego dziada który gra idealnie, ale jakby zaraz miał umrzeć :-D

Bubbi napisał/a:

Na Dżemie nie byłem, to się nie wypowiem.
Na AC/DC stałem mniej więcej w na linii ostatniego rzędu głośników, i zjawisko jakie zaobserwowałeś to nie żadne falowanie, tylko opóźnienia w torze przetwarzania sygnału - co logiczne i uniknąć się tego nie dało przy takich gabarytach i odległościach ;-) Widać to było nawet jak się spojrzało na telebim i porównało z tym co słychać - w moim miejscu było to ok. 0,2s opóźnienia w stosunku do "live" :-D

Zdarzało się też, że słyszałem stopę lub werbel z przedostatniego rzędu głośników, a kilkanaśnie ms te same dźwięki w ostatnim rzędzie głośników, które były tuż za moimi plecami i obok mnie ;-) Normalnie dolby seraund.

Co do nawalonych (raczej upalonych) osób, to nie dziwię się, bo i kontrola była marna (mógłbym wnieść armatę w plecaku), i warunki sprzyjały (dużo miejsca, trawka, dobra pogoda, piękna dzielnica :mrgreen: )

Bubbi, też Cię chyba widziałem, ale nie byłem pewien czy to Ty, bo byłes z kolegami.. Na szczęście zrobiłem zdjęcie!
foto
;-)

a solówka Angusa pod koniec taka wymęczona i prostacka, że chyba nawet ja bym takie coś zagrał :-P
Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

Telperion napisał/a:
Bubbi, też Cię chyba widziałem, ale nie byłem pewien czy to Ty, bo byłes z kolegami..

przeciez nawet gdybys mnie widział to i tak bys nie miał jaj żeby podejść i pogadać ;-)

Telperion napisał/a:
Na szczęście zrobiłem zdjęcie!
foto
;-)

a to ciekawe, bo to zdjęcie z Trójmiasta :>

z policją nie rozmawiam :>
Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

Telperion napisał/a:
z policją nie rozmawiam :>

do czasu... nie tacy zaczynali mówić :twisted:

Olej - Pią 28 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:

o 14.30 mnie wiertarka z gory obudzila ;)

a koncert mega zajebisty, wart kazdej zlotowki, tylko jak w busie mi pokazali filmiki krecone z plyty 1 to az zal dupe sciskal ze pozalowalo sie tych dodatkowych 140zl

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:

a koncert mega zajebisty, wart kazdej zlotowki, tylko jak w busie mi pokazali filmiki krecone z plyty 1 to az zal dupe sciskal ze pozalowalo sie tych dodatkowych 140zl

nie żałuj, wtedy byś MNIE nie poznał... :>

Nie wiecie czy Czarek Slayer był na koncercie? Bo stał koło mnie taki duży, łysy koksik w bluzie z jakimiś metalowymi bohomazami :mrgreen:

a i sir Nergala też widziałem ;-) ciekawe czy trocki był
evildead - Pią 28 Maj, 2010

Telperion napisał/a:

trocki z tego co wiem to kanapowiec

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

evildead napisał/a:
Telperion napisał/a:

trocki z tego co wiem to kanapowiec

a ja myślalem że to Lew salonowy

moze był na trybunach z Nergalem i Dodą ;-)

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:

o 14,30? :shock:
To ja już zdążyłem zjeść co nieco, pójść po fajki i zobaczyć czego spodziewać się po Warcie.
Zajebiście, stałem na alejce i mogłem splunąć do rzeki która normalnie płynie jakieś 40 metrów dalej i ze 3 metry niżej.
Co do pierwszego sektora? Może i żal widoków, ale towarzystwo Bubbiego lepsze niż Nergala. ;-)

Bubbi - Pią 28 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Może i żal widoków, ale towarzystwo Bubbiego lepsze niż Nergala. ;-)

no ba... :twisted:

a o 14:30 to ja juz byłem w pracy po trzech zjebkach od Naczelnika ;-)

Olej - Sob 29 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:

o 14,30? :shock:
To ja już zdążyłem zjeść co nieco, pójść po fajki i zobaczyć czego spodziewać się po Warcie.
Zajebiście, stałem na alejce i mogłem splunąć do rzeki która normalnie płynie jakieś 40 metrów dalej i ze 3 metry niżej.
Co do pierwszego sektora? Może i żal widoków, ale towarzystwo Bubbiego lepsze niż Nergala. ;-)

no tez bylem w szoku ze nie pozwolili mi pospac, myslalem przynajmniej do 16 nikogo i u gory nie bedzie :neutral:

ja wprawdzie ze wzgledu na brakujace 15cm we wzroscie porzucilem wasze towarzystwo na dluzszy czas, ale za to wodeckiego "poznalem" ;-)

oldboy - Sob 29 Maj, 2010

Olej napisał/a:
ale za to wodeckiego "poznalem"

Tjeras jusz można umierats :mrgreen:

Bubbi - Sob 29 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

nie no... niech se jeszcze chłopak ruchnie chociaż z raz... ;-)

oldboy - Sob 29 Maj, 2010

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

Już się naruchał, był przynajmniej 10 lat starszy ode mnie. :mrgreen:
Olej - Nie 30 Maj, 2010

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

nie no, tak dlugo to ludzie nie zyja ;)

oldboy - Nie 30 Maj, 2010

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
Olej napisał/a:

nie no, tak dlugo to ludzie nie zyja ;)

Myślisz? To muszę zacząć porządki w papierach. :roll:

Bubbi - Nie 30 Maj, 2010

mam sporo fajnych fotek z koncertu, jakby ktoś chciał to mogę podesłać na maila...

Bubbi - Nie 30 Maj, 2010

Różanna :>

ależ fajnie tupała nóżką w rytm muzyki :twisted:

Muzykalna babka, co chcesz. kto z kim przestaje... :-)
Telperion - Nie 30 Maj, 2010

ma wymiona jak krowa dojna, szkoda że Kazza nie było

Mógł jechać, ale drogo mu było. A bilety pod wejściem były po 100 zł. Koniki się przeliczyły?
Voltan - Nie 30 Maj, 2010

jeden mój znajomy wszedł za 20 ;)
oldboy - Pon 31 Maj, 2010

Voltan napisał/a:
jeden mój znajomy wszedł za 20 ;)

poznaniak? :> ;-)

Voltan - Pon 31 Maj, 2010

nie, z Legionowa ;)
Bubbi - Pon 31 Maj, 2010

diego :>
evildead - Pon 31 Maj, 2010

pewnie powiedział bramkarzowi że jak nie z Hiszpanii to więcej jak 2 dychy nie da - a jak się nie podoba to ustawka
Bubbi - Pon 31 Maj, 2010

Kazz - Pon 31 Maj, 2010

Telperion napisał/a:
ma wymiona jak krowa dojna, szkoda że Kazza nie było

E tam, za duża babka jak dla mnie.

oldboy napisał/a:
Mógł jechać, ale drogo mu było

Nie, miał jechać dopóki bus oldboyojowy nie wypalił, a później tak wyszło, że Kazz wylądował w górach w zeszłym tygodniu.

Olej - Pon 31 Maj, 2010

w sensie ze nie-busem chciales, a busem nie chciales? :roll:
Kazz - Pon 31 Maj, 2010

No tak, jeżeli bus by jechał, jechałbym również i ja. Jakoś w tamtym czasie padła propozycja wyjazdu z góry, bus nie wypalił i zdecydowałem się jednak na góry.
Olej - Pon 31 Maj, 2010

ale bus jechal ;)

Olej napisał/a:
ale bus jechal ;)

Do Warszawy nawet wesoły bus :-)
Poza tym nie pytał, to co mieliśmy się prosić "jedź Kazek,jedź". Interesować się trzeba. :twisted:

Kazz - Pon 31 Maj, 2010

Jak to jechał ?

O ile mnie pamięć nie myli mówiłeś Pawle, że ludzie Ci się wycofują i busa nie będzie. Zacząłeś nawet planować jakieś rajdy pociągiem ;)

Kazz napisał/a:
Jak to jechał ?

O ile mnie pamięć nie myli mówiłeś Pawle, że ludzie Ci się wycofują i busa nie będzie. Zacząłeś nawet planować jakieś rajdy pociągiem ;)

Kiedy? W lutym. Bus był załatwiony przez kogo innego na początku kwietnia, Ty kiedyś stwierdziłeś że nie jedziesz to Ci gitary nie zawracałem. Olej kapitalnie załatwił sprawę, pół busa to jego sprawa. 13 osób pojechało, wróciło.

Olej - Pon 31 Maj, 2010

a ci co nie byli moga co najwyzej miec nadzieje ze jakims cudem kangury dozyja do kolejnej wizyty ;)

a ci co nie byli to...
mogą sobie popłakać, bo kangury już raczej nie przyjadą :>
cos mi się o uszy obiło,że to może być ostatnia trasa.

Olej - Pon 31 Maj, 2010

nie wierze w "ostatnie trasy", poza tym kazda trasa moze zatoczyc niejedno kolo ;)

Cicho bądź :> niech nie śpią po nocach :twisted:
Widzewiak - Pon 31 Maj, 2010

a co z tymi, którym AC/DC zwisa ? ;)
m_bunin - Pon 31 Maj, 2010

Widzewiak napisał/a:

tych nie bierzemy pod uwage!

niech spierdalają z tematu :twisted: ;-)
I niech im zwisa. :> cokolwiek

Olej - Pon 31 Maj, 2010

Widzewiak napisał/a:

naiwnie zakladam ze nie traca swojego cennego czasu na odwiedzanie tego tematu :mrgreen:

oldboy napisał/a:
a ci co nie byli to...

no, bida.
dobrze, ze raz w zyciu widzialem.

m_bunin napisał/a:
oldboy napisał/a:
a ci co nie byli to...

no, bida.

I będziesz miał co wspominać. A kangury też w końcu muszą iść na emeryturę. Stonesi mają już wyłączność na śmierć na scenie, to nie ma o co się ścigać. ;-)

oldboy napisał/a:
m_bunin napisał/a:
oldboy napisał/a:
a ci co nie byli to...

no, bida.

I będziesz miał co wspominać. A kangury też w końcu muszą iść na emeryturę. Stonesi mają już wyłączność na śmierć na scenie, to nie ma o co się ścigać. ;-)

czy ktos byl na stonsach?

Po co? Jagger już nie śpiewa.

oldboy napisał/a:
Po co? Jagger już nie śpiewa.

a co robi?
pytalem czy ktos byl?

skrzeczy.
kumpel był w Wawie w 2007 i się rozczarował

tak pytam, bo zawsze chcialem byc, a nie wyszlo.

to akurat dużo nie straciłeś, ja mogłem jechać ale dwa dni wcześniej był Rod Stewart w stoczni gdańskiej i pojechałem do Gdańska. Kumpel oglądał w TV fragmenty, a potem pojechał na Stonesów i ... się wkurwił.
Widzewiak - Pon 31 Maj, 2010

m_bunin napisał/a:

Ale ja też ich widziałem - i to zapewne w lepszej formie niż w czwartek.

sebek - Pon 31 Maj, 2010

Ja nie widziałem :sad: I zdaje się, że umknęła ostatnia okazja ku temu (przynajmniej w Polandii).

Widzewiak napisał/a:
m_bunin napisał/a:

Ale ja też ich widziałem - i to zapewne w lepszej formie niż w czwartek.

O jakieś 20 lat lepszej formie. ;-)

Bubbi - Wto 01 Cze, 2010

http://www.allegro.pl/ite...czna_ac_dc.html
Voltan - Wto 01 Cze, 2010

nieźle, pewnie jeszcze pójdzie troche w górę
Bubbi - Wto 01 Cze, 2010

na pewno, i to myślę że nie trochę... ;-)

edit: o! jak wklejałem linka to cena wynosiła tylko 17000 zetra

slaviron - Wto 01 Cze, 2010

Super sprawa mieć taki egzemplarz w domu, ale nie jestem bogatym biznesmenem więc mogę sobie pomarzyć. ;-) A allegro jaką kasę zgarnie w ramach prowizji od sprzedaży. :-)
Abis - Wto 01 Cze, 2010

slaviron napisał/a:
A allegro jaką kasę zgarnie w ramach prowizji od sprzedaży. :-)

Allegro jest partnerem akcji, więc prowizja też powinna być przekazana na cele charytatywne.

slaviron - Wto 01 Cze, 2010

I niech tak będzie.
Bubbi - Pon 07 Cze, 2010

już 40 tysięcy ;-)
mopek666 - Sro 09 Cze, 2010

52 tysiące :mrgreen:
Bubbi - Sro 09 Cze, 2010

mopek666 napisał/a:
52 tysiące :mrgreen:

eeee...

50 225,00 zł

mopek666 - Czw 10 Cze, 2010

sie mi zero gdzieś zgubiło ;-)
jesper - Czw 19 Sie, 2010

AC/DC - Maraton koncertowy przyniósł efekty...
... szczególnie w aspekcie finansowym. Dwuletnia trasa "Black Ice Tour", licząca 168 przystanków, przysporzyła grupie ponad 440 milionów dolarów zysku. Na ten wynik złożyło się ponad 4 miliony 800 tysięcy fanów...
P.S. Problem w tym, że trzy lata temu matuzalemy z Rolling Stones zainkasowały za tournee "A Bigger Bang" ponad 550 milionów zielonych.... No cóż, maybe next time?

Bubbi - Czw 19 Sie, 2010

jesper napisał/a:
Problem

chciałbym mieć takie problemy ;-)

Voltan - Czw 19 Sie, 2010

jesper napisał/a:
Problem w tym, że trzy lata temu matuzalemy z Rolling Stones zainkasowały za tournee "A Bigger Bang" ponad 550 milionów zielonych.... No cóż, maybe next time?

nic dziwnego - Rolling Stones to wyraźnie większa nazwa niż AC/DC jednak (chociaż zdecydowanie wolę tych drugich)

jesper - Pon 30 Sie, 2010

Muzyka AC/DC wciąż staje się inspiracją dla wielu kapel. Wiele innych nagrywa specjalne tribute albumu w hołdzie swoim idolom.

Nowym tego typu bandem jest grupa AC/DZ. Nie byłoby to wielkie wydarzenie, gdyby nie dość ciekawy skład grupy, w skład której weszli: Steve "Zetro" Souza (Exodus) - wokal, Drew Gage (Invection) - gitara, Dave Chapman (Riff Raff) - gitara, Elena Luciano Repetto (Bomb Scary, Imagika) - bas i Jon Allen (Sadus, Testament) - perkusja.

Może być ciekawie...

Olej - Wto 31 Sie, 2010

wokal w sumie moze ciekawie sie wpasowac, reszta jakos mnie nie rusza, jak nie spierdola to z souza na wokalu moze nawet byc \m/KILL\m/
Widzewiak - Wto 31 Sie, 2010

Kolejna bezsensowna grupa.
Bubbi - Wto 31 Sie, 2010

ale Ty to sobie lubisz pozrzędzić, nie? ;-)
Bubbi - Czw 09 Wrz, 2010

http://www.fmix.pl/zdjeci...39-s-a-long-way

oldboy - Czw 09 Wrz, 2010

Dziecko trza edukować od początku. :-)
jesper - Sro 16 Mar, 2011

Koncertowe wydawnictwo AC/DC – Live At River Plate

W maju 2011 odbędzie się premiera koncertowego albumu AC/DC – „Live At River Plate” zarejestrowanego podczas koncertu na River Plate Stadium w Buenos Aires.

Nowy album AC/DC pojawi się w sprzedaży jako zestaw CD/DVD z nagrania, które miało miejsce w grudniu 2009 roku, na River Plate Stadium w Buenos Aires. Materiał zarejestrowano przy pomocy 32 kamer HD.

„Live at River Plate” oprócz koncertu będzie zawierał dokumenty z życia z trasy „The Fan, The Roadie, The Guitar Tech & The Meat”.

Lista utworów:

1. Rock N Roll Train
2. Hell Ain’t A Bad Place To Be
3. Back In Black
4. Big Jack
5. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
6. Shot Down In Flames
7. Thunderstruck
8. Black Ice
9. The Jack
10. Hells Bells
11. Shoot To Thrill
12. War Machine
13. Dog Eat Dog
14. You Shook Me All Night Long
15. T.N.T.
16. Whole Lotta Rosie
17. Let There Be Rock
18. Highway To Hell
19. For Those About To Rock (We Salute You)

Bonusy:
The Fan, The Roadie, The Guitar Tech & The Meat, AC/DC Tour Animation.

Trailer (wideo) AC/DC – Live At River Plate >>> http://www.acdc.com/pl-en/node/14325

Bubbi - Wto 19 Kwi, 2011

http://www.fan.pl/muzyka/YMWYVKCJ

cena spoko...

pokolgep - Wto 19 Kwi, 2011

^ DVD już zamówione. Trochę żałuję, że na Bemowie nie kupiłem wejściówki za 400, bo oglądać koncert z ćwierć kilometra to był kiepski pomysł. W ogóle to wyleczyłem się z Bemowa raz na zawsze...
Abis - Wto 19 Kwi, 2011

pokolgep napisał/a:
W ogóle to wyleczyłem się z Bemowa raz na zawsze...

Ja też.

oldboy - Wto 19 Kwi, 2011

pokolgep napisał/a:
^ DVD już zamówione. Trochę żałuję, że na Bemowie nie kupiłem wejściówki za 400, bo oglądać koncert z ćwierć kilometra to był kiepski pomysł. W ogóle to wyleczyłem się z Bemowa raz na zawsze...

Wystarczyło przyjechać odpowiednio wcześnie. :>
I z ćwierć kilometra zrobiło całkiem przyjemne 100 metrów.
Przy powrocie do busa to miało też swój plus, ci co z nami jechali , a kupili bilety pod sceną dotarli prawie półtorej godziny po nas.

Bubbi - Wto 19 Kwi, 2011

Abis napisał/a:
pokolgep napisał/a:

Ja też.

eeee tam...
wszystko kwestia odpowiedniego towarzystwa ;-)

rysiekzklanu - Wto 19 Kwi, 2011

Bubbi napisał/a:
Abis napisał/a:
pokolgep napisał/a:

Ja też.

eeee tam...

oraz ilości promili :mrgreen:

Bubbi napisał/a:
Abis napisał/a:
pokolgep napisał/a:

Ja też.

eeee tam...

to do mnie? :roll: ;-)

Bubbi - Wto 19 Kwi, 2011

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Abis napisał/a:
pokolgep napisał/a:

Ja też.

eeee tam...

to do mnie? :roll: ;-)

między innymi

i nawzajem :-)

A zakup DVD obowiązkowy.

Bubbi - Wto 19 Kwi, 2011

a ja se chyba z neta ukradnę... :roll:

mam takie zespoły,że ściągi mnie nie interesują.
6 dych nie majątek.

pokolgep - Wto 19 Kwi, 2011

Tak, jak powiedział Mat (czy Pat?)^
oldboy - Sro 20 Kwi, 2011

Nie pamiętam który jest który.
Ale jak to jest dla Ciebie kwestia życia lub smierci mogę sprawdzić.
Nie chce mieć nikogo na sumieniu.
:idea:
albo wieczorem zaproszę tego drugiego :roll:

jesper - Sob 30 Kwi, 2011

AC/DC Live At River Plate: TNT

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

pokolgep - Sob 07 Maj, 2011

"Flick of the Switch" to jedna z lepszych płyt AC/DC 8)
oldboy - Sob 07 Maj, 2011

pokolgep napisał/a:

Szukasz partnera do pyskówki? :> ;-)
Ja nie wchodzę.
Również ją lubię. :-)

Bubbi - Pon 09 Maj, 2011

pokolgep napisał/a:

owszem, ale j wolę "Fly On the Wall" - głównie za brudne brzmienie

ajajaijaj szejk jor fandejszons :twisted:

pokolgep - Pon 09 Maj, 2011

Ha, no właśnie to mam na myśli. FOtW, następca Flick..., jest dużo popularniejszą płytą w dyskografii AC/DC, a jednak, po latach... :roll: Inny klimat, inne czasy - białe adidaski, schludniejsze koszulki, tu jakaś gadżecik, no i nowy członek w zespole - powiew świeżości. A Flick... - atmosfera podczas nagrywania dość męcząca, konflikt, odejście Phila, brak należytej promocji i wsparcia wytwórni - a jednak powstała płyta, która doskonale pasuje do filozofii bandu - brak przeszkadzajek (ozdobników), utwory proste (by nie powiedzieć dość toporne), surowe brzmienie. Coś jest w tej płycie takiego, że zyskuje po latach. Kiedyś, dawno temu, Fly... nie opuszczała magnetofonu, a dzisiaj stojąc przed półką, wybieram Flick... :roll:
SLAYER - Wto 10 Maj, 2011

odnośnie For those about to rock... V

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
akurat imo to średni AC/DC między nim a Back in black jest przepaść :)
przesadzasz

nie przesadzam, w ogóle do BIB, Razors czy Ballbreaker brakuje jej SPORO

oldboy - Wto 10 Maj, 2011

SLAYER napisał/a:

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
przesadzasz

Do Ballbreakera? Jaja sobie robisz. :shock: Z razors bym się spierał, z BIB nie.

Bubbi - Wto 10 Maj, 2011

SLAYER napisał/a:

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
przesadzasz

przecież Ballbreaker (nie liczą pojedyczych, może ze trzech numerów) jest bardzo przeciętna, nie ma startu do ŻADNEJ płyty AC/DC z lat osiemdziesiątych

Bubbi - Wto 10 Maj, 2011

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
przesadzasz

Do Ballbreakera? Jaja sobie robisz. :shock: Z razors bym się spierał, z BIB nie.

pewnie mu sie pojebało z "Let there Be Rock" ;-)
słyszał co mówił trocak, ale xle zapamiętał :mrgreen:

Następny który się zbulgotał, kto jeszcze uważa Ballbreakera za "arcydzieło"?
Słay - Rest Of The World 1:2

Bubbi - Wto 10 Maj, 2011

oldboy napisał/a:

raczej 0:3 bo gol CZarka to samobój :twisted:

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
przesadzasz

pewnie mu sie pojebało z "Let there Be Rock" ;-)
słyszał co mówił trocak, ale źle zapamiętał :mrgreen:

No , tytuły brzmią w wymowie podobnie :mrgreen:
Nie wbiłeś "alta" poprawiłem, nie dziękuj ;-)

Bubbi napisał/a:
SLAYER napisał/a:

oldboy napisał/a:
SLAYER napisał/a:
przesadzasz

przecież Ballbreaker (nie liczą pojedyczych, może ze trzech numerów) jest bardzo przeciętna, nie ma startu do ŻADNEJ płyty AC/DC z lat osiemdziesiątych

Ballbreaker jest zajebisty, przy For those... zasypiam

Cytat:
pewnie mu sie pojebało z "Let there Be Rock"
słyszał co mówił trocak, ale xle zapamiętał

nie wiem co mówił trocak, ale fakt faktem LTBR> cokolwiek ACDC :)

Cytat:

a kto tu uważa Ballbreakera za arcydzieło?

SLAYER napisał/a:
Ballbreaker jest zajebisty, przy For those... zasypiam

skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą ;-)
AAAA :idea: już wiem gdzie tkwi wyższość Jajołamacza :mrgreen:
"All Hail Ceasar"
SLAYER napisał/a:
ale fakt faktem LTBR> cokolwiek ACDC

znowu kucha, bardzo dobry LP, ale tylko podium.
SLAYER napisał/a:
a kto tu uważa Ballbreakera za arcydzieło?

Tam jest cudzysłów :>

Cytat:

no tylko podium, na 1 miejscu

SLAYER napisał/a:
Cytat:

no tylko podium, na 1 miejscu

najniższy stopień :>

1. Let there be rock
2. Dirty Deeds
3. Highway to hell

pokolgep - Wto 10 Maj, 2011

Ale po co w ogóle takie porównania :roll:
Płyty nagrywane są w różnych czasach, stanach psychiki, technologiach, trendach :? a i czas dla nich w miejscu nie stoi... Po BiB właśnie takiej płyty trzeba było, mówi się o niej, że jest "przeprodukowana", cokolwiek by to miało znaczyć. Ja nie usypiam przy niej, imo broni się po tych 30 latach doskonale.
A co jest nie tak z Ballbreakerem? Niespodziewanie po tylu latach milczenia wyszła im bardzo dobra, by nie powiedzieć doskonała płyta - Brian genialnie tam śpiewa, bez wspomagania, naturalny odgłos jego paszczy, taki powrót do korzeni boogie roll. A poprzedza ją przecież najbardziej heavy metalowa TRE.

warlock - Wto 10 Maj, 2011

Oczywiście że LTBR to najlepsze AC/DC, żadnego wypełniacza, same hiciory

pokolgep napisał/a:
Ale po co w ogóle takie porównania

po prostu, tak sobie wymieniamy naszym zdaniem TOP 3 AC/DC

pokolgep napisał/a:
Niespodziewanie po tylu latach milczenia wyszła im bardzo dobra

wtedy jeszcze nie znałem AC/DC, żeby w ten sposób to ująć, ale trudno się nie zgodzić, na B znowu więcej bluesa

oldboy - Wto 17 Maj, 2011

Oj, poszukiwacze okazji na sqrwiałym, omnio tudzież merlinie. Będzie wjeb. :twisted:
Takie coś wychodzi a ja nie powiadomiony jestem :> :shock:
http://allegro.pl/greates...1605779549.html

aż sobie zapodałem .
Kurwa już nie ma takich koncertów.
Z duszą, bez dodatkowej obróbki itp. dupereli.
Oj Panie z Radomia przegapiliście. :> ;-)

Bubbi - Wto 17 Maj, 2011

absolutnie mnie to nie interesuje...

Twoja stara, tfu, strata ;-)
Bubbi - Wto 17 Maj, 2011

ale z was tępe LOL-ki - ten post był tutaj od tygodnia

Bubbi - Wto 17 Maj, 2011

oldboy napisał/a:
Twoja stara, tfu, strata ;-)

nie sądzę
nie przepadam za AC/DC z Bonem...

który? :> LOL-ku ;-)
Bubbi - Wto 17 Maj, 2011

oldboy napisał/a:

to akurat nie do ciebie było... ;-)

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:

to akurat nie do ciebie było... ;-)

ale nikt inny nie pisał tu dzisiaj :roll:

Bubbi - Wto 17 Maj, 2011

ale ja nie mówię o pisaniu :>
pokolgep - Wto 17 Maj, 2011

Ma już ktoś "River Plate"? Dostałem cynk, że moja DVD czeka w magazynie :-D

Planuję po wypłacie.
Bubbi - Sro 18 Maj, 2011

pokolgep napisał/a:

Ja mam "kopię bezpieczeństwa"
REWELACJA
(zwłaszcza reakcja i zachowanie publiki ;-) )

oldboy - Czw 02 Cze, 2011

Bubbi napisał/a:
pokolgep napisał/a:

REWELACJA

Właśnie skończyłem.
Potwierdzam, my jako publika na Bemowie bylismy statyczni.
Jakby ktoś wylał beton na lotnisku :mrgreen:

Bubbi - Czw 02 Cze, 2011

i oglądając tak się zastanawiałem... na Bemowie Johnson nie miał taiego "wybiegu", co nie? :roll:

No właśnie bałem się zapytać :roll:
ale zabij, nie kojarzę. Znaczy pewnie ukradli po drodze. :mrgreen:
Za to oglądanie argentyńskich fanów może przyprawić o morską chorobę.

Bubbi - Czw 02 Cze, 2011

oldboy napisał/a:
Za to oglądanie argentyńskich fanów może przyprawić o morską chorobę.

+1

widok falującego tłumu jest po prostu imponujący...

dlatego pisałem że na Bemowie było niemrawo
I ten młyn w pewnym momencie :-)

Musiałem oglądać koncert w dwóch kawałkach.
Pierwszy przy obiedzie, musiałem wyłączyć. :mrgreen:

SLAYER - Czw 02 Cze, 2011

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:
pokolgep napisał/a:

REWELACJA

Właśnie skończyłem.
Potwierdzam, my jako publika na Bemowie bylismy statyczni.
Jakby ktoś wylał beton na lotnisku :mrgreen:

ja mam "wypożyczone" :) niedługo sobie looknę

Olej - Pią 03 Cze, 2011

Bubbi napisał/a:
i oglądając tak się zastanawiałem... na Bemowie Johnson nie miał taiego "wybiegu", co nie? :roll:

w sensie ze "pomost" wbijajacy sie w tlum?
jesli o to chodzi to byl, ekipa z drozszego sektora pokazywala w busie filmiki ;)

Bubbi - Pią 03 Cze, 2011

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:

w sensie ze "pomost" wbijajacy sie w tlum?
jesli o to chodzi to byl, ekipa z drozszego sektora pokazywala w busie filmiki ;)

ojjjjjjjj, ale na pewno nie taki długi
tutaj sięgał aż do sektora dla plebsu ;-)

Olej - Pią 03 Cze, 2011

a to juz nie wiem, bo jednemu sie zbytnio nie przygladalem a drugiego w ogole nie widzialem ;)
pokolgep - Sro 08 Cze, 2011

Aaaaaaaaaaaaaaa, przyjechała właśnie płyta :-D Może jakoś dzisiaj coś looknę, zaraz obowiązkowa porcja tenisa z kumplami i nie wiem, w jakiej będę formie po 8)
oldboy - Sro 08 Cze, 2011

pokolgep napisał/a:
Aaaaaaaaaaaaaaa, przyjechała właśnie płyta :-D Może jakoś dzisiaj coś looknę, zaraz obowiązkowa porcja tenisa z kumplami i nie wiem, w jakiej będę formie po 8)

no to koncert postawi Cię na nóżki :-)
Gwarantuje.
Byłeś na Bemowie?
Jak byłeś, to tu jest jeszcze lepiej.

pokolgep - Czw 09 Cze, 2011

oldboy napisał/a:
pokolgep napisał/a:

no to koncert postawi Cię na nóżki :-)
Gwarantuje.
Byłeś na Bemowie?
Jak byłeś, to tu jest jeszcze lepiej.

No i niestety jest tak, jak zawsze po tenisie :-D
Koleś wrócił z Rodos z surfingu i pękły 2 Metaxy :-D
Jutro z rana jadę na dwa dni do Bielska, Szczyrku, Wisły i wrócę bez formy...
A w niedzielę gig Stachursky'ego, trza iść :lol:
Na Bemowie oczywista oczywistość byłem, więc wiem, czego mam się spodziewać. Tak, czy siak, mam wielką chęć obejrzeć ten argentyński koncert, pewnie w weekend się uda.

pokolgep - Nie 12 Cze, 2011

Oleeee, oleeeee, oleeee, oleeeeee
Ejsiiiiiiiii - disiiiiiiiiiii !!!
:-D
Wspaniały gig, właściwie 3 wyprzedane gigi w 9 dni, po 66.000 crazy fans. Gdyby u nas koncert był na stadionie, byłoby tak samo (o m. c. tak samo).
Mam nadzieję, że jeszcze nas odwiedzą i będzie jak w 1991.

Bubbi - Nie 12 Cze, 2011

nie będzie... nie z tym wokalistą
Johnson ciagnie resztka sił :roll:

pokolgep - Nie 19 Cze, 2011

LET THERE BE ROCK!!!

http://acdczone.com/news/...-release-update

Już jest w sklepach: Saturn 39,99, MM 42,99

SLAYER - Nie 19 Cze, 2011

hmmm cena bardzo przystępna
Bubbi - Pon 20 Cze, 2011

wypozyczyłem sobie, ale jeszcze nie miałem czasu obejzreć
pokolgep - Pon 20 Cze, 2011

Obejrzałem wczoraj w nocy. MOC!!! To trzeba znać. Oglądałem to gdzieś w 90 roku, okazało się, że po tylu latach pamiętam go doskonale, nic mnie nie zaskoczyło. Bo wówczas zrobił na mnie piorunujące wrażenie, zresztą teraz również. Byli u szczytu, w wyśmienitej formie. I pomyśleć, że 2 m-ce później Bon już nie żył.
Fani ejsów, to trzeba mieć! Szkoda jedynie, że nie dali oryginalnej okładki, takiej, jaka była na VHS.
POZYCJA OBOWIĄZKOWA!

oldboy - Pon 20 Cze, 2011

pokolgep napisał/a:
Fani ejsów, to trzeba mieć!

Będę miał w przyszłym tygodniu.
pokolgep napisał/a:
Szkoda jedynie, że nie dali oryginalnej okładki

+ ile sobie życzysz ;-)

SLAYER - Wto 21 Cze, 2011

HAJ WOLTYDŻ RAK END ROLLL !!!!!!!!!!!!!!!
Bubbi - Wto 21 Cze, 2011

słabe to to...
pokolgep - Wto 21 Cze, 2011

Bubbi napisał/a:
słabe to to...

oldboy - Wto 21 Cze, 2011

Bubbi napisał/a:
słabe to to...

:shock:
piłeś? :>

pokolgep - Sob 16 Lip, 2011

Tak oglądam sobie "River Plate" i przypominam sobie oba gigi ejsów, które widziałem. Dzieli je 19 lat i porównując setlisty, mam delikatny niedosyt. Nie marudzę, ale takie drobniutkie "ale" pozostaje...
Za dużo kawałków z "Black Ice", żadnego z "Ballbreaker" i "Stiff..."
Mogłoby się wydawać, że po 19 latach repertuar będzie mocno różniący się, nic z tych rzeczy jednak, nie w przypadku tego bandu. Żelazna klasyka i drobniutkie różnice z trasy na trasę.
No np. szkoda mi, że zamiast "High Voltage" nie polaciał na Bemowie "Dog Eat Dog" :roll:

jesper - Sro 03 Sie, 2011

AC/DC - POD WYSOKIM NAPIĘCIEM ROCK'N'ROLLA - ILUSTROWANA HISTORIA

Phil Sutcliffe

222 strony, duży format, całość papier kredowy - bogato ilustrowana,
sztywna oprawa

Cena: 94 zł

Premiera: 25 sierpnia 2011

http://www.kagra.com.pl/?...ore&iProduct=56

evildead - Czw 04 Sie, 2011

rewelacyjna cena!
Bubbi - Czw 04 Sie, 2011

jesper napisał/a:
222 strony

żeby było kultowo należy kupić 3 egzemplarze ;-)

m_bunin - Czw 04 Sie, 2011

Bubbi napisał/a:
jesper napisał/a:
222 strony

żeby było kultowo należy kupić 3 egzemplarze ;-)

uuuuuuuuu, ale spostrzegawczy!

jesper - Czw 08 Gru, 2011

http://zloteprzeboje.tuba...n_z_nich__.html

;-)

Bubbi - Wto 10 Sty, 2012

http://allegro.pl/ac-dc-f...2047306298.html
SLAYER - Nie 22 Sty, 2012

pokolgep napisał/a:
Bubbi napisał/a:
słabe to to...

Genialny koncert :)

oldboy - Pią 27 Sty, 2012

http://muzyka.onet.pl/new...,wiadomosc.html :sad:
Bubbi - Pią 27 Sty, 2012

oldboy napisał/a:
http://muzyka.onet.pl/newsy/rock/choroba-czlonka-acdc-krzyzuje-plany-zespolu,1,5010020,wiadomosc.html :sad:

Jeden z naszych chłopców jest chory
;-)

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
http://muzyka.onet.pl/newsy/rock/choroba-czlonka-acdc-krzyzuje-plany-zespolu,1,5010020,wiadomosc.html :sad:

Jeden z naszych chłopców jest chory
;-)

czepiasz się ;-)

Robson - Pią 27 Sty, 2012

Choroba członka
;-)

co Ty możesz o tym wiedzieć? :twisted:
Olej - Pią 27 Sty, 2012

oldboy napisał/a:

mysle ze o czlonkach moze wiedziec wiecej niz ty ;-)

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

:idea:
Bubbi - Pią 27 Sty, 2012

Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

fakt... tyle lat ZGŁĘBIANIA wiedzy... :twisted:

Gil-galad - Pią 27 Sty, 2012

Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:
oldboy napisał/a:

fakt... tyle lat ZGŁĘBIANIA wiedzy... :twisted:

W jego przypadku to raczej wiedza powierzchowna.

Lol, jak mnie cisną, pałki :mrgreen:
Bubbi - Pią 27 Sty, 2012

Robson napisał/a:
Lol, jak mnie cisną, pałki :mrgreen:

nie dawaj się , bądź TWARDY :twisted:

pokolgep - Pią 27 Sty, 2012

oldboy napisał/a:

"Zespół AC/DC przymierza się do pracy nad nowym albumem..." :-D

Bubbi - Pią 27 Sty, 2012

pokolgep napisał/a:
oldboy napisał/a:

po ostatnich gniotach wolałbym żeby juz ni nie nagrywali, powinni dać sobie spokój po "Ballbreaker", abo nawet po "The Razors Edge"

Bubbi napisał/a:
pokolgep napisał/a:
oldboy napisał/a:

po ostatnich gniotach wolałbym żeby juz ni nie nagrywali, powinni dać sobie spokój po "Ballbreaker", abo nawet po "The Razors Edge"

spokojnie po Razors

pokolgep - Pią 27 Sty, 2012

oldboy napisał/a:
Bubbi napisał/a:

spokojnie po Razors

Oczywista oczywistość, te gnioty po "Let There Be Rock" są asłuchalne, powinni byli się rozpaść już wtedy.

evildead - Sob 28 Sty, 2012

Bubbi napisał/a:
pokolgep napisał/a:
oldboy napisał/a:

eeeeej, Stiff to akurat bardzo fajna płytka

SLAYER - Sob 28 Sty, 2012

Ballbreaker zajebista.

dla mnie po Razors... to było spore rozczarowanie

Dla mnie z kolei Stiff to było lekkie rozczarowanie, ale to dobra płyta...

takiego Can`t Stand Still mógłbym słuchać na okrągło

Na ballbreakerze miażdżą mnie takie kawałki jak Hail Caesar, Caught with Your Pants Down, czy Whiskey on the Rocks :)
Maruder - Sob 28 Sty, 2012

evildead napisał/a:
takiego Can`t Stand Still mógłbym słuchać na okrągło

Fajny kawalek ale single tez rewelacyjne. Ostatnia plyta to kal, chyba najgorsza w ich karierze.

SLAYER - Wto 31 Sty, 2012

Dla mnie ich najlepszy kawałek w ogóle to chyba Let there be rock...
Widzewiak - Wto 31 Sty, 2012

SLAYER napisał/a:

w życiu - Hells Bells lub For Those About To Rock

Bubbi - Wto 31 Sty, 2012

Widzewiak napisał/a:
SLAYER napisał/a:

w życiu

wiesz lepiej co jest dla Czarka najlepsze? :mrgreen:

ale generalnie to zgadzam się - Hells Bells niszczy
a z kawałków ze Scotem wolę Highway to Hell czy Whole Lotta Rosie

Bubbi napisał/a:

wiesz lepiej co jest dla Czarka najlepsze? :mrgreen:

Jak na razie to on wie co dla mnie ma być najlepsze ;)

Robson - Wto 31 Sty, 2012

Highway to Hell, Back in Black, Hells Bells, Thunderstuck, You Shook Me All Night Long.

No i właśnie mnie wzięło na dalsze zapoznawanie się z dyskografią ;-)
Olej - Wto 31 Sty, 2012

a to co wczesniej wypisales to byly po prostu wszystkie utwory jakie znasz? ;)
SLAYER - Wto 31 Sty, 2012

Widzewiak napisał/a:
For Those About To Rock

Przestań :)

Bubbi - Wto 31 Sty, 2012

"Let there be rock" jest fajny tylko że przydłuuuugi...

Olej napisał/a:
a to co wczesniej wypisales to byly po prostu wszystkie utwory jakie znasz? ;)

Nie no, już bez przesady ;-) AC/DC to nie Black Sabbath...

SLAYER napisał/a:
Widzewiak napisał/a:
For Those About To Rock

za mocne ?

Voltan - Wto 31 Sty, 2012

SLAYER napisał/a:
Widzewiak napisał/a:
For Those About To Rock

zajebisty numer

Maruder - Pią 03 Lut, 2012

Z polowa kawalkow z Bonem lepsza.
pokolgep - Nie 19 Lut, 2012

Dzień, w którym pękło niebo. Dzisiaj rocznica śmierci Bona. RIP.
A Bon w takiej sytuacji powiedziałby pewnie: "Hell Ain't a Bad Place to Be" ;-)

evildead - Nie 19 Lut, 2012

nie wiem czy to dobra pora na herezje - ale wolę I See The Sea z Brianem
Bubbi - Nie 19 Lut, 2012

ja też...
SLAYER - Pon 20 Lut, 2012

A ja nie...
SLAYER - Pią 06 Kwi, 2012

katar - Pią 06 Kwi, 2012

wypas ! ... "posłuchałbym" tych butelek :mrgreen:
evildead - Pią 06 Kwi, 2012

ja chyba jednak poczekam na oficjalny groszek konserwowy
SLAYER - Pią 06 Kwi, 2012

Paranoja z tym
Voltan - Sob 07 Kwi, 2012

nowa moda jakaś... poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale chyba Coverdale był pierwszy ;)
evildead - Sob 07 Kwi, 2012

pierwszy był prałat Jankowski :mrgreen:
Bubbi - Pon 16 Kwi, 2012

chce ktoś?

http://allegro.pl/ac-dc-f...2282428968.html

http://allegro.pl/ac-dc-s...2282429161.html

http://allegro.pl/ac-dc-f...2282429275.html

Robson - Pon 16 Kwi, 2012

Bubbi napisał/a:
http://allegro.pl/ac-dc-stiff-upper-lip-elektra-warner-i2282429161.html

No to jak jest w końcu AC/DC czy Iron Maiden? ;-)

Widzewiak - Pon 16 Kwi, 2012

Bubbi - Pon 16 Kwi, 2012

Robson napisał/a:
Bubbi napisał/a:
http://allegro.pl/ac-dc-stiff-upper-lip-elektra-warner-i2282429161.html

No to jak jest w końcu AC/DC czy Iron Maiden? ;-)

thx, nie zauważyłem ;-)

Bubbi - Pią 18 Maj, 2012

weźcie to ode mnie:

http://allegro.pl/ac-dc-l...2356852585.html

Widzewiak - Pią 18 Maj, 2012

trzeba było nie kupować :>
Bubbi - Pią 18 Maj, 2012

ojtam ojtam... mogła nie wołać "kup mnie, kup mnie" :mrgreen:
Widzewiak - Pią 18 Maj, 2012

dobrze, że jestem na takie zagrywki odporny i biorę tylko to czego nie sprzedam na pewno (chyba, że będzie to rzadki przypadek gdy znajdę później najwłaściwsze wydanie :mrgreen: )
SLAYER - Sob 19 Maj, 2012

Widzewiak napisał/a:
dobrze, że jestem na takie zagrywki odporny i biorę tylko to czego nie sprzedam na pewno (chyba, że będzie to rzadki przypadek gdy znajdę później najwłaściwsze wydanie :mrgreen: )

Albo gdy kupię drugi raz to samo przez pomyłkę ;]

Widzewiak - Sob 19 Maj, 2012

oj tam, oj tam - raz się zdarzyło :)
katar - Sob 19 Maj, 2012

Bubbi napisał/a:
weźcie to ode mnie:

http://allegro.pl/ac-dc-l...2356852585.html

kupować od Ciebie to przyjemność :mrgreen: zawsze płyty w dobrym stanie ... pomyślę czy nie majtnąc hurtem kilku pozycji, dam znać na gg lub priva później co by mnie intere :)

Bubbi - Pon 03 Wrz, 2012

dzisiaj doszło "powerage" i niniejszym w końcu mam wszystkie studyjne płyty AC/DC
jak długo? nie wiem... :mrgreen:

pokolgep - Pon 15 Paź, 2012

No, zobaczymy ich znowu :?:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Olej - Pon 15 Paź, 2012

Bemowo 2013 :?:
Olej - Pon 15 Paź, 2012

skad ten news?

Nic pewnego, ale wróble ćwierkają...
oldboy - Pon 15 Paź, 2012

http://www.ticketbande.eu...dc/tickets.html

na przykład tu ćwierkają.
trza swinkę paść :>

Olej - Pon 15 Paź, 2012

mi raczej raz wystarczy

z naciskiem na raczej ;-)

ja raczej myślę jeszcze o Gamma Ray w marcu

Olej - Pon 15 Paź, 2012

nie no, na gammie jestem na 100% jesli tylko bede w kraju
ac/dc bardzo fajny koncert dalo ostatnio, ale na wszystko sie nie da pojechac i mysle ze bede w stanie zrezygnowac z ogladania ich drugi raz biorac pod uwage ile jeszcze rzeczy w 2013 juz w planach - gamma, threshold, wyjazd na KiT troche portfel uszczupli, manilla na metal assault podobnie, rush w berlinie, a jeszcze jakis 1-2 festiwale by sie chcialo obskoczyc, nie mowiac o pojedynczych gigach ktore na pewno jeszcze dojda w miedzyczasie...

tak to jest , jak się jest nałogowcem ;-)
i ma jeszcze zdrowy kręgosłup :neutral:

Olej - Pon 15 Paź, 2012

oj, juz mnie w plerach rypie na kazdym koncercie niestety

no to jak będziesz w moim wieku, to podstawa sprawny akumulator
i miejsce w wydzielonym sektorze :mrgreen:

slaviron - Pon 15 Paź, 2012

Olej napisał/a:
rush w berlinie

Masz już bilet?

Olej - Pon 15 Paź, 2012

tak :)
thrashzone - Pon 15 Paź, 2012

dobra wiadomość,ostatnio jak byłem to był bardzo dobry występ,
Olej - Pon 15 Paź, 2012

a oni bawia sie chociaz jakos mocniej setami z trasy na trase, czy tylko podmieniaja kawalki z aktualnej plyty?

raczej minimalnie i przeważnie nie zmieniają nowych kawałków, tylko mieszają klasykami.
Bubbi - Wto 16 Paź, 2012

Olej napisał/a:
mi raczej raz wystarczy

mi też, zwłaszcza że ten poprzedni występ wcale mnie nie powalił...

a na GR gdzie się wybieracie? Warszawa?

Olej - Wto 16 Paź, 2012

jak juz to wawa
Bubbi - Wto 16 Paź, 2012

;-)
oldboy - Wto 16 Paź, 2012

wersja Oleja ;-)
slaviron - Sro 17 Paź, 2012

Olej napisał/a:
tak :)

W strefie tuż przed sceną na którą już nie ma biletów?
Jak kupiłeś?

Olej - Sro 17 Paź, 2012

no wlasnie nie zdazylem sie zalapac na te strefe niestety... kupilem siedzace
poprosilem mojego szefa zeby mi kupil w berlnie przy okazji, bo o dziwo nie ma opcji wydrukowania a wysylka do polski 35 euro :roll:

pokolgep - Pon 22 Paź, 2012

http://www.dobre-ksiazki....hy-p343187.html
pokolgep - Wto 19 Lut, 2013

Dzisiaj 33 rocznica śmierci Bona.
sebek - Pią 22 Lut, 2013

pokolgep napisał/a:
http://www.dobre-ksiazki.com.pl/gaz-do-dechy-p343187.html

Oglądałem w księgarni. Odniosłem wrażenie, że więcej tam obrazków z brykami Johnsona niż biografii.

oldboy - Pią 31 Maj, 2013

Poko, Buchaj dziady stare ;-)
nie umknęło wam to to?

http://www.warnermusic.pl...g&album_id=9989

we wtorek wew stolycy :neutral:

http://www.youtube.com/wa...ature=endscreen

Bubbi - Pią 31 Maj, 2013

omijać szerokim łukiem ;-)
Voltan - Pon 03 Cze, 2013

co?
dobra płyta, a rewelacja na żywo

jesper - Sro 28 Sie, 2013

https://www.youtube.com/w...be_gdata_player

;-)

Robson - Sro 28 Sie, 2013

Cześć, Sonen!
Bubbi - Sro 28 Sie, 2013

jesper - Sro 28 Sie, 2013

:mrgreen: ;-)
Gil-galad - Pon 30 Gru, 2013

evildead - Pon 30 Gru, 2013

gadżetomania w przypadku największych zespołów już dawno przekroczyła granice absurdu
DarkMage - Pon 30 Gru, 2013

Ja rozumiem marketing, chęć zysku, presja menedżerów, wytwórni etc., ale takie marki jak AC/DC mogą sobie chyba pozwolić na pewną dozę asertywności i nie uleganie takim akcjom. To jest rozmienianie się na dobre wg mnie, chociaż pewnie duża część osób stwierdzi coś dokładnie odwrotnego.
evildead - Pon 30 Gru, 2013

Dobra, tutaj przynajmniej ktoś się musiał wykazać kreatywnością, nawet jeszcze rozumiem akcje jak piwo The Trooper gdzie ponoć Bruce Dickinson babrał w recepturze (chociaż grosza złamanego bym za to nie dał ;) ) - ale ludziom płacącym za zwykłego winiacza z dolnej półki dwa razy tyle tylko dlatego, że ktoś walnął na butelce naklejkę "Motorhead" to już się autentycznie dziwię.

Najgorsze jest to, że czasami osoby z tzw. syndromem oddanego fana, kupią w zasadzie wszystko, co ma logo danego zespołu, niezależnie od stopnia użyteczności i potrzeby posiadania danej rzeczy - i pewnie o to też zespołom chodzi, bo zawsze będzie istniał popyt na tego rodzaju gadżety.
Olej - Pon 30 Gru, 2013

DarkMage napisał/a:
Najgorsze jest to, że czasami osoby z tzw. syndromem oddanego fana, kupią w zasadzie wszystko, co ma logo danego zespołu, niezależnie od stopnia użyteczności i potrzeby posiadania danej rzeczy - i pewnie o to też zespołom chodzi, bo zawsze będzie istniał popyt na tego rodzaju gadżety.

to mowisz ze ile rhapsody masz na polce? :mrgreen:

Ja przecież nie zaprzeczam, że sam reprezentuję taką osobowość. :mrgreen: Na szczęście oni są na tyle niszowi, że Monopoly czy jakieś winka im nie grożą. :D
Bubbi - Wto 31 Gru, 2013

Gil-galad napisał/a:
Obrazek

przynajmniej nie ukrywają że w tym wszystkim chodzi o kasę ;-)
swoją drogą - ciekawe co w tej grze się kupuje...

Oggy - Wto 31 Gru, 2013

Oryginalna gra Monopoly do najtańszych nie należy. Ciekawe ile będzie kosztować ta z logo AC/DC? Jestem wielkim fanem tej kapeli od czasów podstawówk. Obok Queen i Rush to jeden z moich ulubionych zespołów, ale taki gadżecik to sobie jednak odpuszczę...
Gil-galad - Wto 31 Gru, 2013

Aktualnie 40 €.

http://www.nuclearblast.d...c-monopoly.html

Bubbi - Wto 31 Gru, 2013

ooo, Metka też wydała :mrgreen:

http://www.nuclearblast.d...a-monopoly.html

Indiana - Wto 31 Gru, 2013

evildead napisał/a:
ludziom płacącym za zwykłego winiacza z dolnej półki dwa razy tyle tylko dlatego, że ktoś walnął na butelce naklejkę "Motorhead" to już się autentycznie dziwię.

Motory też mają swoją grę:

http://shop.rockscience.t...orhead-eng.html

tylko trochę droga

DarkMage - Wto 31 Gru, 2013

Pamięta ktoś z Was jeszcze grę komputerową Ed Hunter powiązaną z Iron Maiden? :mrgreen: Odnośnie tego typu gadżetów, to Sonata Arctica była swojego czasu powiązana z produkcją gry Winterhear's Guild (czywiście miała być odpowiedzialna za ścieżkę dźwiękową), finalnie prace nad tym tytułem zostały wstrzymane.
Oggy - Wto 31 Gru, 2013

DarkMage napisał/a:
Pamięta ktoś z Was jeszcze grę komputerową Ed Hunter powiązaną z Iron Maiden? :mrgreen: .

Ed Hunter to była niewyobrażalna chujnia z patatajnią. nawet w czasach gdy się ukazywała. Dzisiaj ta gra, gdyby nie była wydana z logo Iron Maiden pewnie byłaby do pobrania za darmo, a tak można ją czasami kupić za 70 zł jak jest promocja

pokolgep - Sro 19 Lut, 2014

19.02.1980
sebek - Sro 19 Lut, 2014

A propos gier - kiedyś jeszcze było Psycho Circus z muzyką Kissów.
DarkMage - Sro 19 Lut, 2014

Jakiś Pinball z Kiss też był. ;)
pokolgep - Sro 16 Kwi, 2014

Mal odchodzi, zespół będzie kontynuował swoją działalnośc.
Voltan - Czw 17 Kwi, 2014

Raczej "robi sobie przerwę", co oznacza, że wróci jeśli mu na to zdrowie pozwoli (czyli nie wiadomo czy to nastąpi)
pokolgep - Czw 17 Kwi, 2014

Voltan napisał/a:
Raczej "robi sobie przerwę", co oznacza, że wróci jeśli mu na to zdrowie pozwoli (czyli nie wiadomo czy to nastąpi)

Cytat:
Z tego co mi wiadomo i co usłyszałem od jego syna Rossa, wszystko wskazuje na to, że Malcolm już nigdy nie będzie w stanie stanąć na scenie

Oggy - Czw 17 Kwi, 2014

Podobno zmaga się z poważnymi skutkami przebytego jakiś czas temu wylewu
Bubbi - Pon 28 Kwi, 2014

https://soundcloud.com/waxaudio/stayin-in-black

jesper - Wto 09 Wrz, 2014

http://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk

stare ale jare :twisted:

+

http://www.youtube.com/watch?v=qfGggAGITwg

Chal-Chenet - Sro 24 Wrz, 2014

Sympatyczny cover "Thunderstuck" - http://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc
jesper - Czw 25 Wrz, 2014

Na 2 grudnia wyznaczono datę premiery nowej płyty AC/DC - "Rock or Bust".

"Rock or Bust" to pierwszy premierowy materiał AC/DC od czasu wydanej siedem lat temu płyty "Black Ice", która sprzedała się w ponad 8-mln nakładzie. Nowy album będzie zawierał 11 utworów.
"Rock or Bust" nagrana została wiosną tego roku w Warehouse Studio w Vancouver pod okiem stałych współpracowników zespołu - Mike'a Frasera i producenta Brendana O'Briena.

Fragment pierwszego singla "Play Ball" zabrzmi już w najbliższy weekend w amerykańskiej telewizji podczas transmisji Ligi Baseballu i będzie towarzyszył relacjom TV z meczów do końca sezonu.

"Rock or Bust" to pierwsza płyta w 41-letniej historii zespołu nagrana bez współzałożyciela grupy - Malcolma Younga. Kilka miesięcy temu zespół wydał oświadczenie, w którym poinformował, że z powodów zdrowotnych muzyk robi sobie przerwę od gry z zespole. W uwagi na swój stan, Malcolm nie powróci jednak w szeregi zespołu, a na nowej płycie i zapowiadanej na przyszły rok trasie koncertowej zastąpi go kuzyn - Stevie Young.

Bubbi - Czw 25 Wrz, 2014

"Black Ice" była baaaaardzo słaba
po nowej płycie tez niestety nie spodziewam się jakiejs rewelacji

Oggy - Czw 25 Wrz, 2014

Płyta została ponoć nagrana w 10 dni. W tak zwanym międzyczasie perkusista Phil Rudd wypuścił swój pierwszy solowy album.
Tutaj singiel do odsłuchu:

http://www.youtube.com/watch?v=5kA53ELQIGM

Bubbi - Czw 25 Wrz, 2014

brzmi trochę jak AC/DC z Lemmy'm na wokalu ;-)
cały numer oparty na jednym riffie (a zwrotka grana na dwóch dźwiękach) - ja rozumiem że siła tkwi w prostocie, no ale bez przesady, po jakims czasie zaczyna po prostu nużyć

Oggy - Czw 25 Wrz, 2014

Mam to samo zdanie. Ciekawostką jest to, że ten prosty jak konstrukcja cepa materiał Rudd komponował przez 20 lat...
jesper - Sro 08 Paź, 2014

Grupa AC/DC zaprezentowała premierowo nowy utwór "Play Ball", który zapowiada nadchodzący album "Rock or Bust".

http://muzyka.interia.pl/...ball,2051076,46

Bubbi - Sro 08 Paź, 2014

jakiegoś szału nie ma, ale słucha się całkiem miło
Chal-Chenet - Pią 10 Paź, 2014

Jest także kawałek tytułowy - https://www.youtube.com/watch?v=byGGYlpnWik